Grāmatzīmes

Frost & Flame: Avalonas karalis

Citi nosaukumi:

Frost Flame: King of Avalon reāllaika stratēģijas spēle ar MMORPG elementiem mobilajām platformām. Grafika nav apmierinoša, detaļa ir lieliska, pasaku pasaule izskatās krāsaina. Mūzika kauju laikā paaugstina karotāju morāli. Spēlē tu aprīkosi un attīstīsi savu pilsētu un izveidosi armiju, kas spēj sakaut jebkuru ienaidnieku.

Lai sāktu spēlēt, jums būs jāiziet treniņš, bez tā var paiet daudz laika, lai saprastu visas spēles sarežģītības. Par laimi, izstrādātāji tradicionāli ir parūpējušies, lai parādītu spēles pamatus.

Spēle aizvedīs jūs atpakaļ uz karaļa Artura un apaļā galda bruņinieku laiku. Notiek traģēdija, Arturs tiek nogalināts kaujā sava brāļadēla Mordreda nodevības dēļ. Artura ķermenis atradās blakus slavenajam zobenam Excalibur cietoksnī, kas atrodas svētajā Avalon salā. Tikai tad, kad Ekskaliburs atgūs savu saimnieku, izkaisītā valstība apvienosies. Artura impērija sadalījās atsevišķās pilsētās, kas karoja savā starpā. Daudzi valdnieki vēlētos iegūt Excalibur spēku, taču tikai viens valdnieks var iegūt leģendāro zobenu.

Netērējiet laiku un sāciet spēlēt Frost Flame: King of Avalon!

Daudz kas tevi gaida:

  • Paplašiniet, jauniniet un pabeidziet savu pilsētu
  • Iekarojiet jaunas teritorijas
  • Veidojiet varenu armiju
  • Apgūstiet jaunu kaujas taktiku
  • Trenējiet burvju pūķi
  • Iegūt resursus
  • Iestatiet dažādu preču ražošanu
  • Veiciet tirdzniecības darījumus

Neuztraucieties, jums nekad nebūs garlaicīgi, jūs vienmēr būsiet aizņemts ar kaut ko interesantu.

Cīņas notiek reāllaikā. Eksperimentējiet ar dažādām stratēģijām un taktikām, lai uzvarētu pretinieku.

Katram karaspēka veidam ir savas stiprās un vājās puses, izmantojot to pareizi, jūs varat sakaut pat ienaidnieku, kurš pārspēj jūsu karaspēku.

Ne vienmēr ir iespējams tikt galā ar spēcīgu pretinieku vienam. Izveidojiet alianses un sazinieties ar citiem spēlētājiem visā pasaulē.

Jebkuras armijas pamats ir attīstīta valsts ekonomika. Mēģiniet pārņemt savā kontrolē pēc iespējas vairāk teritoriju ar vērtīgiem resursiem un attīstīt ražošanu un tirdzniecību. Jo vairāk resursu pieder jūsu valstībai, jo spēcīgāku armiju tā spēs uzturēt.

Konkurējieties ar citiem spēlētājiem PvP un PvE cīņās. Bez tā nevar zināt, kurš pūķis ir spēcīgāks un kurš no jums ir cienīgs kļūt par pasaulslavenā zobena īpašnieku.

Neaizmirstiet pārbaudīt spēli katru dienu un saņemiet par to balvas katru dienu un vērtīgākas balvas reizi nedēļā.

Spēļu veikalā varat iegādāties daudz noderīgu artefaktu, resursu un jauninājumu savām armijām. Veiciet pirkumus ar spēles valūtu vai reālu naudu pēc savas izvēles.

Spēle regulāri saņem atjauninājumus, kuros jūs atradīsit vēl vairāk karaspēka veidu, jaunus uzdevumus un iekarošanas iespējas.

Varat lejupielādēt

Frost Flame: King of Avalon bez maksas operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Sāciet spēlēt tagad, lai redzētu, vai varat vadīt leģendāro zobenu Excalibur!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more