Grāmatzīmes

From Dust

Citi nosaukumi: From Dust

Procesors: Intel Core 2 Duo @ 2. 0 Ghz / AMD Athlon 64 X2 4400 +

RAM: 1 GB

Video: 256 MB

Disk Space: 4 GB

No putekļiem - stratēģijas spēle reālā laikā ar dažiem arcade kontroli. No paša sākuma, mēs justies mazliet elks, kas tic nelielu grupu tumšādainiem natives. Passage spēle no putekļiem vienmēr būs kopā ar seansi vairums Indijas rituālus, kas notika jūsu godu. Tiklīdz jūs dzirdat iepazinušies melodijas, jūs redzēsiet duci nabaga iedzimtajiem, ziniet - viņiem ir nepieciešama jūsu palīdzība, savu atbalstu un atbalstu, jo viņi tic jums, Jums uzticas netieši.

Augsts mērķis

No putekļiem, kas spēlē ļoti interesanta un aizraujoša, pastāstiet mums par Lielo mērķis smuglokozhih iedzimtajiem, kas ir nepieciešams, lai atrastu un izpētīt mantojums senči atpaliks visā spēlē pasaulē. Šeit un slepeno prasmes, kas ļauj jums kontrolēt dabas spēkus un svarīgu informāciju par pasauli. Meklējot šo mantojumu, jūs kopā ar saviem nodaļās uzzināsiet desmitiem atsevišķām salām, kur jūs faktiski ir, lai parādītu, ko reālu Dievu.

Stūres

Viss walkthrough no putekļiem tiks piepildīta ar demonstrācijās force dievība, kur mēs mainīt reljefu, lai upes atpakaļ, stādīt kokus un dārzi tuksnesī un drenāžas purvi. Tomēr ietekme uz mūsu bērniem, mēs, diemžēl, mēs nevaram. Vienīgais, ko mēs varam darīt, ir ļaut viņiem zināt, ka ceļš līdz tuvākajai altāra, kur nākamā ziņa ir sena, bloķēta un jāgaida. Tas ir šīs altāri un portāli, kas var sūtīt mums uz citu salu, un ir galvenais mērķis katrā no spēles līmeņiem. Kopējais katrā līmenī četras šādas altāri un viena piespēle uz nākamo līmeni. Piekļuve tiem ir slēgts, un jums ir, lai visu savu dievišķo drošsirdība, lai noturētu savu lojālas natives uz nākamo ziņojumu. Mainīt spēle pasaulē būs iespējams ar nelielu kursoru atrodas pie ekrāna centrā. Ja mēs vēlamies, lai oāze, tuksnesis ir pietiekami, lai ielej ūdeni, ja nepieciešams, lai ezeru, tad ar smilšu zīmogu no līča, un tā uc Mājās, un galvenā problēma, to dzīvošanai zonu ap altāriem totēmiem un pavērt ceļu uz nākamo.

Elemental Power

Sākotnēji no putekļiem, spēlēt tas nebūtu ļoti grūti nav, jāiesniedz spēlētāju nopietnas problēmas. Bet ar attīstību zemes gabala, spēki dabas elementiem slīdēšanas nopietnākas pārbaudes, un pēdējo dienu dievība sviedri nopietni. Spēcīgas ūdens straumes ir viegli izplatās gaismas smilšu dambjus un nedraudzīga flora sniegs nopietnas neērtības. Uguns aizdegas koki visapkārt, spridzināšanas un ūdens būs pārsprāgt no karstuma, un visas šīs īpatnības ir jāizmanto. Savvaļas bumbas būs ideāls instruments, ar ko iet uz klintīm. Gar ceļu, būs rūpīgi izpētīt un to nodaļās, lai izjauktu to izpildi pie viena no altāriem. To mazo norēķinu ir tikai magnēts dabas katastrofām un jūs kā to patrons dievība, un ir jābūt savlaicīgai, lai meklētu veidus, kā aizsargāt tos. Pēc tam, kad zaudēja ciems būs neveiksmes savu misiju.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more