Grāmatzīmes

Fritz 13. Ikviens var Kings

Citi nosaukumi: Fritz 13. Ikviens var Kings

Procesors: PC Intel Core 2 Duo, 2. 4 GHz

Operatīvā atmiņa: 3 GB

Video karte: 512 MB

Fritz 13. Visi Kings ir - tas ir pēdējais lietotājs modifikācija nopietni šaha programma, kas izveidota agrīnā 80s pagājušā gadsimta. Par attīstību vairākprocesoru datorprogrammas strādāja tikai divi vācu inženieris Franz Morsch un Mathias Feist.

Ceļš Fritz 13

Fritz 13 programma, kas šodien var iegādāties ikviens amatieru šaha cīņas un pārbaudīt savas prasmes vienā no vecākajām un sarežģītas spēles, ko rada cilvēces, vēl nesen tika izmantota tikai, lai apmācītu profesionālu spēlētāju. Pirmā versija, programma, kas kļuva tiešs pēctecis Fritz Chess 13, tika izveidota 80 th gadu, un tas bija aptuveni 10 gadi, lai izveidotu pilnvērtīgu datoru pretinieks par labākajiem spēlētājiem pasaulē. Jau 1995.gadā, pie makeshift konkurence starp datoru šaha programmu (caurplūdes un tāda) uzlaboja modifikācija programmu ar nosaukumu Fritz 3 tika atzīta kā neapstrīdams čempions, uzveicot visattīstītākajām pasaulē šajā brīdī, dators Deep Blue. Pēc tikai septiņus gadus notika pirmais konkurss nākamās paaudzes šaha robots ar vīrieti, kurš kļuva par pasaules čempionu klasiskā šaha Vladimirs Kramnik, un konfrontācija beidzās ar neizšķirtu 4-4. Gadu vēlāk, konfrontācija beidzās neizšķirti ar Garijs Kasparovs pirmo trīsdimensiju versija šaha programmu. Pirmā sakāve profesionālās šahists tika piemērots 2006.gadā, un tas kļuva par visu to pašu, Vladimir Kramnik, kas pazaudējis vienu no tuvākajiem senču Fritz 13. Visi Kings ir 4-2, kas izgatavoti nopietna kļūda kādā no pusēm.

Tirdzniecības versija

Pēc triumfa pār vienu no talantīgākajiem spēlētājiem mūsu laika, datorprogramma ir pierādījusi, ka likumīgi ieņem vadošo vietu dažādās klasifikāciju līdzīgām programmām. 2009.gadā tika izdots pirmo versiju programmas pieejama publiskai lietošanai, un divus gadus vēlāk ieradās pirmā komerciālā modifikācija un Fritz 13, kas varētu nopirkt ikviens, un neatkarīgi pārbaudīt savu spēku konfrontācija ar vienu no spēcīgākajiem šaha roboti, ko rada cilvēks.

Friendly robots

Fritz Šahs 13 dažādi ērts un intuitīvu lietotāja interfeiss ar daudziem iestatījumiem, tostarp izmaiņas intensitātes līmeni datoru pretinieks, vairākiem variantiem šaha gabalus. Turklāt lietotājs var mainīt displeju, izvēloties starp trīsdimensiju un divdimensiju viedokli. Visi pārceļas tiks ierakstīti spēles laikā, un jums vienmēr būs iespēja novērtēt, ja kļūda vai, tieši otrādi, spēlēja labi. Visus rezultātus var eksportēt tālākai izvērtēšanai. Spēle ir vairāk nekā 10 jaudas līmeņi datoru pretinieks, pārslēgšanās starp kurām jūs pats būs pielāgot savu jaudas līmeni, lai uzlabotu savas prasmes spēle.

Izglītība

Par iesācēju šaha spēlētājiem, un tiem, kas nav prātā, lai uzlabotu savas prasmes, spēle var piedāvāt vairāk nekā sešas stundas mācību video, izstrādē, kuras piedalījās starptautiskās profesionālu treneru un pasaules klases spēlētājiem. Tas ir pieejamība mācību materiālus un padarot šaha programma ir ne tikai brīnišķīgs veids, kā pavadīt laiku ar konfrontāciju ar cienīgs pretinieks, bet arī liels apmācība, kas var praksē, lai sagatavotu jums par jebkuru chessboard sanāksmē.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more