Grāmatzīmes

Fragorii

Citi nosaukumi: Fragoria

Fragorii Online - pārlūkprogrammu balstīta multiplayer online spēle, bez maksas, sākot no Rusoftvar pildspalvu un saistīti ar RPG spēlēm žanrā. Īstenojot spēļu izstrādātājiem ir vērsta prom no standarta fantāziju tēmu, un, kā izrādījās, par labu iemeslu dēļ. Tiešsaistes spēli Fragorii ideāli piemērots visiem tiem, kuri jau ir noguruši no mūžīgās kara elfi un Orcs, rūķi un undead.

Pievienoties spēlē Fragorii nav ilgs, un process ir skaidrs ikvienam. Viss, kas jums jādara - lai ievadītu konta nosaukumu, e-pasta adresi un paroli drošība, lai piekļūtu savam kontam. Spēle ir daļa no spēles saimniecības pastu. ru, kas nozīmē, ka, ņemot vērā no citām spēlēm šajā saimniecībā, jūs varat spēlēt spēli online Fragorii bez reģistrācijas vēlreiz. Anyway, pēc tam, kad jūsu e-pasta adresi e-pasta, kas apliecina, ka reģistrācija Fragorii pabeigta, jūs droši varat sākt spēli.

Jāatzīmē, ka Fragorii online spēle, ka jūs varat spēlēt ne tikai no pārlūkprogrammas, kas ir agrīnā attīstības projektu, papildus tika plānots pārlūkprogrammas versija un atbrīvot savu klientu. Šajā spēlē, jums ir dota krituma vēsturē mūsu senči - slāvi, sajust savu identitāti, lai baudīt koka ēkas ar srubs jo tie kļuvuši par vienu no varoņiem, kas ir lieliska alternatīva visiem varoņiem garlaicīgi-bruņinieki.

Visums dod mums Fragorii spēles tiešsaistē, tikai izraibināta ar dažādiem mīklas un mistērijām, saglabā senās ciltis savādi nokļuvuši spēļu pasaulē tūkstošiem gadus atpakaļ. Ļoti nopietni apnikt izstrādātājiem sistēmas dungeons, monstriem, kas ir ievērojami augstāks nekā to līdzinieki spēka pie zemes virsmas. Bet tas tiek kompensēts ar lielu pieredzi un izturību artefaktu, ko var iegūt kā atlīdzību par to iznīcināšanu. Sootvetstvennoi vairāk naudas jūs varat nopelnīt, sloksņošanas pāris gadījumos. Visi šie noslēpumainie Oracles un noslēpumainas lietas kazemātos - ir paliekas no senā kultūra noslēpumainas būtnes piemīt dievišķo spēku un piepilda pasauli ar arsenāls dažādu Fragorii noslēpumiem un noslēpumus, kas atklāj to jums. Spēlēt spēli online Fragorii vēršos pie visiem, kam patīk interesantas un intriģējošas stāstus, jo sižeta spēlē cienīgs saukt gandrīz perfekta.

Laiks pagājis, ziemas atsperes tika aizstāts un neizpētītās pasaules Fragorii pionieri sāka apmesties. Uzcelts milzīgs pilsētas auga un kļuva stipra un visa civilizācijas dzīve šķietami koriģēts. Bet vienā brīdī, smalcināšanas visas dzīves un nonliving sprādziens notika lielākā spēle pasaulē, un atbalss no tā tika uzklausīti katrā stūrī Magic Kingdom. Šī dzemdēja milzīgs eksplozijas neizdzēšamā ugunī, kas dega dienu un nakti, un dzēšanas pēkšņi, kā tās parādījās. Diezgan drīz vien kļuva skaidrs, ka nespēja izriet no uguns pati noveda pie nezināmā vietā, ka visi domāja nāves lamatas, jo visi nāk pie viņa, viņš bija zaudējis uz visiem laikiem.

Pēc kāda laika valstībā Fragorii uzsāka īstu epidēmiju, mutācijas dzīvniekus, un kalnos tieši no akmens sāka vyrostayut kristāli, konstatējot, ka kalnrači attiecina tos alķīmiķi. Pēc kāda laika, zinātnieki ir iemācījušies, lai no šo noslēpumaino šķirnes teleportatory.

Klases sistēma spēle ir veidota tā, lai specializāciju, kā tāds neeksistē spēlē. Ir tikai divi vispārējā klasēm - karavīrs un mags, noteikt savu uzvedību cīnīties. Bet viss pārējais - tas ir jūsu spēja veidot kompetentu taktiku kaujas darbību un prognozēt pretinieka iepriekš. Prasmes spēle īstenoti tā, ka jūs līmenī, jūsu raksturs palielinās noteiktu prasmju ar kāda ieroča vai aizsardzības iemaņas.

Krāt pieredzi, var būt ne tikai kaujas, bet arī konkrētus uzdevumus. Tikai bez atlīdzības veidā pieredzi veiksmīgi pabeigt quests jūs varat saņemt pat ieroci vai aprīkojumu.

Fragorii spēlēt, ka jūs ne tikai patīkami, bet arī interesanti, uztver tā autentiskumu. Piereģistrēties un ienirt pasaulē burvju un mystery Fragorii!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more