Grāmatzīmes

FPS šahs

Citi nosaukumi:

FPS Chess ir neparastākais šahs, kādu vien var iedomāties. Spēlē jūs atradīsiet jauku 3D grafiku un patīkamu relaksējošu atmosfēru ar degošu kamīnu un rotaļu dzelzceļu. Ja nolemjat stundām ilgi domāt par savu nākamo gājienu, tad šī spēle nebūt nav tāda.

Kad sākat spēlēt FPS šahu, viss tiešām ir kā klasiskā šaha spēlē, bet tikai līdz pirmajam uzbrukumam. Šādos brīžos spēle iegūst visas īsta šāvēja pazīmes. Jums vajadzēs burtiski cīnīties ar ienaidnieku un kaujas laukā uzzināt, kurš uzvarēs un zaudēs gabalu laukumā. Turklāt upuris, kas ir acīmredzams šaha spēlei, ne vienmēr cieš. Viss var izvērsties pavisam savādāk.

Katrai no šaha figūrām ir savs ierocis un paņēmienu komplekts.

  • Bandinieka lielgabals
  • Loks ar bultām - pie zirga
  • Zobens - pie karaļa
  • Snaipera šautene pie laivas
  • Ložmetējs - pie karalienes

Daži no gabaliem var burtiski pārvietoties pa gaisu, un baļķis var uzbūvēt nojumes sienu veidā.

Pieejamās tehnikas un taktikas arsenāls ir milzīgs. Darbības neaprobežojas tikai ar šaha galdu. Cīņu laikā varat izmantot visu telpu un jebkuru no tajā esošajiem priekšmetiem. Pat pārvērst lokomotīvi par bruņuvilcienu, kas bruņots, piemēram, ar ložmetēju.

Ieroča jauda ir atšķirīga. Ar loku pietiek ar vienu precīzu šāvienu, bet ar ieroci vajadzēs vairāk sitienu. Cīņa notiek ne tikai ar divām figūrām, kuras kontrolē spēlētāji, pārējie cīnītāji uz galda var pēc saviem ieskatiem izlemt pievienoties un palīdzēt savam komandierim.

Lai uzvarētu, tāpat kā parastajā šahā, pietiek ar ienaidnieka armijas karaļa iznīcināšanu, taču šajā gadījumā tas var būt vēl grūtāk nekā parastā šaha spēlē.

100 000 spēlējiet FPS šahu lokāli pret kādu no saviem draugiem. Šajā gadījumā ir iespējams pat organizēt izslēgšanas čempionātu starp grupu. Vai arī vēlaties tiešsaistē cīnīties ar nezināmu pretinieku. Vairāku spēlētāju spēles gadījumā jūs izvēlēsities no vairākiem piedāvātajiem pretiniekiem. Bet, diemžēl, dažreiz pretinieka meklēšana aizņem diezgan ilgu laiku. Pieaugot spēles popularitātei, šī problēma izzudīs.

Pirms spēlēšanas ļoti vēlams iziet apmācību, opcijās izvēloties atbilstošo vienumu. Lai jūs varētu ātri izdomāt, kā kaujas laikā kontrolēt konkrētu figūru, un izprast savu karotāju stiprās un vājās puses.

Papildus tiešai dalībai cīņās skatieties citu spēlētāju spēles. Papildus parastajai zinātkārei jūs iegūsit iespēju iepazīties ar noderīgām karadarbības metodēm un taktikām.

Izstrādātāji regulāri atjaunina spēli, pievienojot jaunus režīmus un paplašinot funkciju sarakstu. Tāpēc līdz brīdim, kad izlasīsit šo tekstu, spēle, iespējams, kļūs vēl jautrāka un aizraujošāka.

Varat bez maksas lejupielādēt

FPS šahu uz PC, ja sekojat saitei šajā lapā. Spēle ir pilnīgi bez maksas!

Ja jums patīk klasiskais šahs, jums būs jautri spēlēt šo spēli! Un pat ja šahs nav jūsu iecienītākā spēle, uzziniet par to vairāk un laimējiet dažas spēles. Sāciet spēlēt tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more