Grāmatzīmes

Fonds

Citi nosaukumi:

Fontu stratēģija un pilsētas veidošanas simulators, divi vienā. Spēlei ir skaista 3D grafika multfilmu stilā. Mūzika ir labi izvēlēta spēlē parādītajam laikmetam. Dzīvnieku un cilvēku balss spēle piešķir spēlei īpašu lauku šarmu.

Spēlē jūs izveidosit un attīstīsit nelielu apmetni.

Sāk spēlēt Foundation - jums ir jāizvēlas pareizā vieta, kur būvēt pirmās ēkas. Ideālā gadījumā tai jāatrodas ne pārāk tālu no dažādiem resursu avotiem.

Iedzīvotāju pieaugums šeit nenotiek ierastajā veidā. Visbiežāk līdzīgās spēlēs pietiek ar dzīvojamo ēku pārpalikumu un tas garantē iedzīvotāju skaita pieaugumu. Šajā spēlē viss tiek darīts reālāk. Iedzīvotāju skaits ievērojami palielinās migrācijas dēļ, un, lai cilvēki migrētu uz jūsu apmetni, viņiem ir jābūt iespējai nopelnīt iztiku un vairāk. Tieši darbavietas var būtiski palielināt iedzīvotāju skaitu.

Būvējot, ņemiet vērā viņu auras krāsu. Rūpnieciskajām ēkām ir sarkana aura, kas nozīmē, ka šādus objektus nedrīkst novietot dzīvojamo ēku tiešā tuvumā. Pie mājas strādājošā kokzāģētava ar savu troksni rada ievērojamu diskomfortu.

Dažām ēkām ir zaļa aura. Šādas konstrukcijas, gluži pretēji, palielina dzīvojamo ēku komfortu. Piemēram, ļoti vēlams, lai tuvumā būtu aka, lai iedzīvotājiem nebūtu tālu jābrauc pēc ūdens.

Tas nav tik vienkārši, saglabā līdzsvaru. Ja darba vieta atrodas pārāk tālu no mājām, arī iedzīvotājiem šī vieta nepatīk.

Turklāt jādomā par to, ka resursi atradās tuvumā. Piemēram, jūs varat izveidot karjeru pašā pilsētas vidū, un tas pat darbosies. Bet akmens rakšana būs ļoti lēna, jo strādniekiem akmens būs jānes no tālienes.

Spēlē jums būs daudz aktivitāšu

Svins:

  • Lauka apstrāde
  • Kalnrūpniecība
  • Ēku celtniecība un labiekārtošana
  • Tirdzniecība
  • Pārliecinieties, ka iedzīvotājiem nekas nav vajadzīgs

Šeit ir daļējs svarīgu lietu saraksts.

Spēle rada atkarību, jo laiks visām šīm nepatikšanām paskrien nemanot. Ir iespējams mainīt spēles ātrumu.

Visiem ciema iedzīvotājiem ir pakāpe. Paaugstinot iedzīvotāju rangu, jūs varat, piemēram, būvēt modernākas dzīvojamās ēkas.

Bet nesteidzieties ar to. Piemēram, zema ranga zemnieki dzīvo vienā mājā ar diezgan lielu ģimeņu skaitu. Paaugstinoties rangam, katra no ģimenēm vēlēsies iegūt atsevišķu māju. Jums var nepietikt resursu, lai vienlaikus uzbūvētu tik daudz ēku, un apmierināto iedzīvotāju skaits ievērojami samazināsies. Neapmierinātie iedzīvotāji var pat pamest jūsu ciematu.

Kuras no ēkām ir pieejamas būvniecībai, nosaka trīs parametri.

  1. Cilvēki
  2. Karalis
  3. baznīca

Skatiet, kuri no parametriem ir jāuzlabo, lai varētu uzbūvēt sarežģītākas jaunas ēkas.

Fondu lejupielāde bez maksas uz PC, diemžēl, nav iespējas. Jūs varat iegādāties spēli Steam platformā vai oficiālajā vietnē.

Instalējiet spēli un sāciet veidot savu ciematu tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more