Grāmatzīmes

Fortnite

Citi nosaukumi: Fortnite

Fortnite tiešsaistes bezmaksas fantastiska spēle ar izdzīvošanas elementiem un šāvēju, izsekota karikatūras stilā. Šo tiešsaistes izklaides vizītkarte ir briesmīgo monstru kombinācija, kas biedē to izskatu un neskaidru humoru. Spēle tiešām izrādījās oriģināla. Uzņēmums Epic, izstrādājot projektu, izmantoja Unreal Engine 4, tāpēc spēļu pasaule izrādījās šķidra un dinamiski mainīga. Šeit jūs gaida pārsteidzošs piedzīvojums. Jūs varat sajust neizprotamos emociju vārdus!

spēlētājiem ir jāatgriežas pie virtuālajām telpām, kur ir pilns ar monstriem. Šajos brīžos, kad cīnās ar viņiem, spēle Fortnite pārvēršas par trešās personas šāvēju. Pārvaldot savu raksturu, jūs nonākat karstās cīņās ar dažādām viltīgām radībām, kas nāk veselos pūļos. Bet jums būs iespēja sagatavoties šīm cīņām. Lieta ir tāda, ka pasaule šeit ir sakārtota tik interesanti, ka jūsu darbības ir atkarīgas no dienas laika. Dienas laikā esat iesaistījies nocietinājumu būvniecībā un stiprināšanā, kā arī gatavo dažādus slazdus monstriem. Un, tiklīdz nakts nokrīt zemē, monstri jūs vētra pilnā apmērā. Šajā diennakts laikā labāk ir būt drošā vietā, nevis kaut kur doties atklātās vietās, jo šie briesmīgie radījumi jūtas paši par šīs situācijas meistariem un ir gatavi iznīcināt ikvienu, kurš ar vieglumu uzrāda nevērību. Sākot Fortnite spēlēt, jums ir jācenšas atrast tos, lai drebētu ar bailēm, tiklīdz nākamā diena beigsies. Nežēlīgi nošaut kaitinošus monstrus pēc tam, kad esat izveidojis vēlamo ieroci. Neatstājiet ļaunām radībām nekādas izredzes!

Uzreiz pēc tam, kad Fortnite reģistrācija jūs aizvedīs uz atvērto spēļu pasauli, sākiet to pierast. Kaut gan pagalmā ir viegls, ātri savāciet vairāk resursu un būvē savu māju. Jums būs nepieciešami celtniecības materiāli, piemēram, koks, akmens, ķieģelis. Būvniecība ir viens no svarīgākajiem spēles aspektiem. Tāpēc visā spēles laikā jūs uzlabosiet to, ko jūs varēsiet izveidot. Izmaiņas ir pakļautas jumtiem, bēniņiem, kāpnēm un citiem ēku elementiem. Vēl viens ļoti svarīgs jautājums ir ieroči. Un tas ir arī uzlabots. Pieejams, lai uzlabotu pieejamos ieročus. Sniegsim piemēru. Jūs izmantojat vienkāršu šķērssviru, un laika gaitā jūs tam pievienojat apdullināšanas lielgabalu, un tur redzat, ka to var aprīkot ar sprāgstvielām. Spēles spēlē Fortnite nozīmē pastāvīgi attīstīties un kļūt spēcīgākai. Bet, atcerieties, ka arī pētījumi kļūst arvien nopietnāki.

Spēļu process ietver gan vienu uzņēmumu, gan kopīgu spēli. Lai efektīvi cīnītos ar monstriem, spēlētāji bieži izveido alianses un klanus. Atrodiet sev uzticamus biedrus un rīkojieties kopā ar viņiem. Jūs redzēsiet, ka tas būs vēl interesantāks!

Neaizmirstiet par sākotnējo griešanas režīmu ar citiem spēlētājiem. Jūs neesat izmetis uz salas 90 spēlētāju uzņēmumā, un ir jāpaliek tikai vienam uzvarētājam. Šādā gadījumā varat:

  • resursiem,
  • atrast kastes ar aprīkojumu;
  • , lai izveidotu nocietinājumus;
  • Šauj un iznīcina pretiniekus,
  • slēpt no ienaidniekiem,
  • apsekojuma teritorija,
  • mirst no nepārtraukti sašaurinošas darbības jomas:
  • uzvarēt!

Fortnite dos Jums iespēju bez maksas baudīt brīvo laiku. Netērējiet citu minūti un pievienojieties jautrajai spēļu kopienai. Lai visas jūsu cerības piepildīsies!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more