Grāmatzīmes

Aizrunāts

Citi nosaukumi:

Forspoken ir klasiska RPG spēle pasaulē, kas ir pilna ar burvībām un interesantiem varoņiem. Jūs varat spēlēt ar datoru. Augstākā līmeņa grafika, ļoti skaista. Mūzika ir pelnījusi, lai tā tiktu pievienota jūsu mūzikas bibliotēkai. Varoņus ierunā aktieri.

Spēles galvenais varonis ir Frejs Holands. Viņa dzīvoja mūsdienu Ņujorkā, līdz tika neticami pārcelta uz Atia maģisko pasauli. Šī maģiskā pasaule ir jāglābj no ļaunajiem spēkiem, kas ir ielauzušies tās eksistencē, un tieši ar šo grūto misiju varonei būs jātiek galā visas spēles garumā. Par laimi, viņa atklās sevī maģisku dāvanu, pateicoties kurai viņa var tikt galā ar jebkādiem pārbaudījumiem.

  • Saprast, kuras burvestības kādās situācijās ir vislabākās
  • Uzlabojiet galvenā varoņa maģiskās spējas
  • Tērzējiet ar satiktajiem varoņiem un iegūstiet jaunus draugus starp viņiem
  • Pārvari visas grūtības un atgriezies mājās

Dažreiz varoņus izvēlas nevis pēc izvēles, bet gan apstākļu dēļ, un tieši tā tas ir.

Pirms spēlēt Forspoken, jums ir jāpabeidz īsa apmācība un jāapgūst maģijas izmantošanas pamatprasmes. Bez tā būtu gandrīz neiespējami spēlēt.

Spēle ir ļoti daudzveidīga, dažreiz jums būs jāparāda slēpšanās brīnumi, pietuvojoties pretiniekiem, lai jūs netiktu pamanīti pirms laika. Bet dažos punktos Freijam būs jāizmanto parkour, lai pārvietotos, un to pat uzlabos burvju triki. Ikviens būs sajūsmā par šī pārvietošanās veida izklaidi.

Jūs satiksiet daudz draugu, kuri darīs visu iespējamo, lai palīdzētu jums izpildīt uzdevumus. Bet pat ļaunums izpaudīsies pastāvīgi. Cīnies ar dažādu formu monstriem un sakauj ienaidnieka priekšniekus. Cīņas sistēma nav vienkārša un ļoti iespaidīga. Apvieno fizisko cīņu kopā ar maģisku uzbrukumu un aizsardzības izmantošanu.

Priekšnieki ir visspēcīgākie radījumi fantāziju pasaulē. Uzveikt šīs radības nav viegli, un katrai no tām būs jāizvēlas pareizā taktika. Parastais frontālais uzbrukums šajās cīņās maz palīdzēs.

Spēļu pasaule ir ļoti skaista, jūs varat pilnībā izbaudīt tās ainavu, kāpjot augstās ēkās, lai pabeigtu misijas un pārvarētu kalnus.

Korupcija ir skārusi lielāko daļu Atia, taču, virzoties uz priekšu, pasaule atgūs savu zaudēto spožumu un pat kļūs nedaudz labāka, nekā tā bija pirms tumsas pieskārās tai.

Šajā gadījumā jūs atradīsiet interesantu sižetu ar pēkšņiem pagriezieniem, kas ne vienmēr ir patīkami. Bet, pateicoties neticamajiem varones talantiem, spēlē nav tādu grūtību, ar kurām viņa nevarētu tikt galā. Pamazām, pieaugot pieredzei, varēsi attīstīt tās spējas, kas tev šķiet visnoderīgākās.

Bezvārdu lejupielāde bez maksas uz PC, diemžēl tas nedarbosies. Iegādājieties spēli Steam portālā vai dodieties uz oficiālo izstrādātāja vietni, lai veiktu pirkumu. Spēle pārsteidz ar grafikas kvalitāti, un cena, kas par to tiek prasīta, nav īpaši augsta.

Sāciet spēlēt tūlīt, izglābiet maģisko pasauli un atvediet Freju mājās!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more