Grāmatzīmes

Par godu

Citi nosaukumi: Par godu

Game godam un tā izcelsme.

Kad jaunās datorspēles priekšskatījums sākas ar argumentiem, kāds žanrs tas ir, ar kādu dzinēju, kas strādā pie tā, kurš publicē, un citus saistītus atribūtus. Bet vismazāk tas ir zināms, kā to ir radījis autors, un cik daudz laika pagāja pirms viņas insultu sākuma.

Game par godu, kas izvilkts Jason Vandenberg prātā vairāk nekā 10 gadus. Šis impulss kalpoja kā mākslas kursi rietumu cīņā, kas tika ierakstīta ar Jason, un pēc tam sāka domāt par veidu, kā nodot zobena insultu vadības elementus. Kad ideja tika veidota, viņš to piedāvāja dažādiem izdevējiem, bet ilgu laiku neviens nevēlējās sajaukt ar nepopulāru žanru, atsaucoties uz mērķauditorijas trūkumu. Bet tas nebija vienīgais iemesls, kāpēc tehnoloģija nepadarīja darbību pārāk reālistisku. Un tā notika, ka Jason Vandenberg varēja dzemdēt par godu Tikai 12 gadus pēc viņas idejām.

reproach bērns joprojām izrādījās ne tikai dzīvotspējīgs, bet arī pārsteidzoši interesants. Rotaļlieta nav kāds turpinājums, bet gan pilnīgi atsevišķs produkts ar unikālu stāstu.

At E3 2015 paziņojums par spēles projektu ar viena lietotāja / daudzlietotāju režīmu hakeru un nogalināšanas žanrā, un gatavojas atbrīvot savu izdevēju Ubisoft pavasaris 2016 Par godu būs iespējams lejupielādēt visatbilstošākās platformas:

 • PlayStation 4
 • Windows
 • Xbox One

Gde viduslaiku aizmugurē.

Smagie bruņas, zobeni, jaudīgas, pakaļgala karavīru sejas, kas saplūst uz kaujas lauka, ir par godu, reāla cīņas spēle trešajā personā. Ir pienācis laiks izdarīt liktenīgu izvēli par to, kas jums būs šajā viduslaiku stāstā:

 • Legionu nepārspējamais rytsarem
 • Varbūtējais vardarbīgais vikingom
 • Izvēlētais klusais samuraem

Vas gaida, ka kaujas lauks peldēs asins jūrā, un iesaistīsies stratēģijā, lai attīstītu taktiku, apvienojumā ar pretiniekiem pret ienaidniekiem un uzbruktu tiem no tuvām un tālu robežām. Šis process ir tik reāls, ka jūs jutīsieties kā ietekmes spēks ir atkarīgs no ieroča svara.

Lai lejupielādētu godam, jums ir jāgaida diezgan daudz, un jūs varat doties uz vienu misiju vai dalīties ar draugiem.

Trump Par godu PC uz citiem spēļu produktiem emocionalitāti. Mēs varam teikt, ka tā ir spēle grūtiem vīriešiem, kuri jūtas īpašs tuvcīņa pēc nikns adrenalīna pieauguma vēnās, kaislība un cita ķīmiskā reakcija.

As dzīvē, rakstzīmes neievēro noteikumus par "viens par vienu" un var uzbrukt vairākiem cilvēkiem vienā, un bieži vien. Iedomājieties, ka jūs nonākat pūlī, kliedzot kaujas saucienu un pēc tam turat zobenu, lai streikot. Tur tiešām vajadzētu būt vissvarīgākajām viļņošanās ieročiem, nevis gaidīt, kamēr sistēma automātiski to darīs jums. Tā kā jūsu pretinieks ir arī reāls spēlētājs, kurš uzvar cīņā, pirmais, kurš kļūdās, un kas izraisa letālu brūci.

Game funkcijas.

Game For Honor ir radījis daudz trokšņa, un nevar gaidīt, kamēr spēlētāji sēž pie monitora, dodoties uz militāro kampaņu, atstājot savas sievas, lai saglabātu kamīnu, līdz viņi atdod vairogu vai vairogu. Un uzvarēt visas cīņas, domāt un rīkoties ātri, izmantojot pieejamās spēļu iespējas.

 • Pick no trim karavīru bruņinieku, samuraju vai viking
 • frakcijām
 • Sistema Kaujas māksla palīdz pārvaldīt mechom
 • Obdumyvayte militārā stratēģija
 • Razvivayte talanti geroev
 • Srazhaytes viena spēlētāja kampaņā vai plecu pie pleca ar druzyami
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more