Grāmatzīmes

Par karali 2

Citi nosaukumi: Karalim 2

Par karali 2 turpinājums

For the King 2 ir nākamā daļa populārajā uz gājieniem balstītajā stratēģijas spēlē ar negodīgiem elementiem, kuru paredzēts izlaist 2023. gada sākumā. Izstrādātāji ir tie paši - IronOak Games. Tas nozīmē, ka pirmās daļas veiksmīgā mehānika turpināsies un kļūs tikai labāka. Lai gan šī spēle ir stratēģijas spēle, tā apvieno dažādus žanrus:

soli pa solim (katra darbība ir jūsu ziņā),

negodīgi (gadījuma līmeņa ģenerēšana, neatgriezeniskas darbības, varoņa nāve),

galds (ārēji atgādina galda spēli, piemēram, karte sastāv no šūnām, pa kurām varonis pārvietojas),

loma (varožu nivelēšana un to attīstība).

Var šķist, ka tas ir nesaderīgs. Bet tas ir tikai no malas. Karalim 2, kā sola veidotāji, būs vēl brutālāks, kas nozīmē interesants un sarežģīts. Visi panākumi var būt atkarīgi no viena kauliņa metiena (cīņas sistēma un darbības ir saistītas ar astoņpusēju kauliņu).

Otrās daļas jauninājumi

Diemžēl nav konkrētas ziņas par to, ko sagaidīt otrajā daļā. Runā vien, ka būs iespējams spēlēt gan solo, gan ar draugiem. Būs pieejams vairāku spēlētāju spēles režīms līdz 4 personām. Būs iespējams apvienoties un cīnīties pret despotiskiem sargiem, bandītiem un briesmoņiem. Mums būs rūpīgāk jādomā par darbībām un gājieniem. Galu galā, pazaudējot varoni, viņu nebūs iespējams atdzīvināt. Būs jālejupielādē jauns.

No treilera kļūst skaidrs, ka nākamais karalis nekad netika ievēlēts, un karaliene mācījās no pirmās daļas un kļuva spēcīgāka. Haoss pieņemas spēkā, varoņiem ar to cīnīties būs daudz grūtāk. Ceļotājiem ceļā stāsies jauni monstri un priekšnieki. Pār Farulas valstību jau sākusi sabiezēt tumsa. Izvēles daudzpusība un spēles izturēšanas iespējas joprojām paliks spēlētāju ziņā.

Tādēļ spēlēt For the King 2 joprojām būs interesanti, pat ja esat to jau vienreiz pabeidzis. Tagad jūs varat iziet cauri cietumiem vienatnē, taču ļoti iespējams, ka nomirsiet. Tāpēc ir ieteicams apvienot varoņus un dalīt dārgumus vienādi ar laupījumu. Jūsu komandas variācijas jums būs neierobežotas. Izvēlieties varoņus atbilstoši savam spēles stilam.

  • mag
  • dziednieks
  • archer
  • karavīrs
  • killer
  • un daudzi citi

Viņiem visiem ir savas unikālās spējas. Noteikti ņemiet tos vērā, tie palīdzēs jums bez zaudējumiem tikt garām kartei.

Lejupielādēt For the King 2 bez maksas datorā vai klēpjdatorā nedarbosies. Otrā daļa, tāpat kā pirmā, tiks apmaksāta. Bet jūs jau varat pievienot spēli savam vēlmju sarakstam, un, kad tā tiks izlaista, jūs saņemsiet paziņojumu. Lai gan nav precīzu izmaksu, atliek tikai gaidīt un izsekot jaunumiem un For the King 2 izlaišanas datumam, lai to nepalaistu garām!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more