Grāmatzīmes

Karalim

Citi nosaukumi:

For the King ir uz gājieniem balstīta stratēģijas spēle no nelielas izstrādes komandas. Spēlei ir daudzstūru, leņķiska grafika karikatūras stilā. Viss izskatās savdabīgi, bet diezgan jauki. Tagad ir kļuvis moderni veidot spēles, izmantojot pikseļu grafiku, kas daudziem ir nogurusi. Šeit izstrādātāji nolēma iet nedaudz savādāk.

Pirms spēles sākšanas izvēlieties trīs savas komandas varoņus. Veiksmes noslēpums ir izvēlēties cīnītājus tā, lai tie kaujas laikā viens otru labi papildinātu.

Šeit ir vairākas karavīru klases

  • Tuvcīņas karotāji
  • Darbības vienības
  • atbalstītāji

Ja jūs nolemjat spēlēt ar draugiem, tad jums ir jāpārvalda tikai viens no komandas dalībniekiem, jūsu draugi vadīs pārējos divus.

Jebkuru no vienībām var aprīkot ar jebkura veida ieroci, taču ir vērts apsvērt klasi, tuvcīņas ieroči ir visefektīvākie fiziski spēcīgākam karotājam, loki prasa veiklību un tā tālāk.

Spēlē ir diezgan daudz ieroču

  1. Zobeni
  2. Ases
  3. Spieķi
  4. Loki
  5. Musketes

Un tas nav viss saraksts. Ne viss arsenāls ir pieejams uzreiz, daudz ko var atbloķēt, iztērējot caurbraukšanas laikā nopelnītos punktus.

Kad sāksiet spēlēt For the King, katram komandas karavīram būs viena augšāmcelšanās iespēja. Pēc lietošanas jums būs jāsāk spēle no jauna. Bet neesiet sarūgtināts, katrs jauns mēģinājums ir unikāls, pasaules karte tiek ģenerēta nejauši, un pēdējo reizi nopelnītie punkti ļauj atvērt jaunas vietas vai cita veida ieročus.

Spēlei ir vairākas stāstu kampaņas, kuras var spēlēt pēc kārtas. Papildus galvenajiem uzdevumiem ir arī nejauši mini uzdevumi.

Izstrādātāji neļaus jums bezmērķīgi klīst pa karti, uzlabojot veiktspēju. Katrs gājienu skaits palielināsies haosa rādītājs spēlē. Ienaidnieki kļūst spēcīgāki, un tikai veiksmīga pašreizējā uzdevuma pabeigšana var atiestatīt šo procesu.

Papildus pārvietošanai pa reljefu, spēlei ir arī apakšlīmeņi dungeons formā, kur jūs gaidīs vairākas cīņas. No cietuma nav iespējams izkļūt, ja tajā ieiesiet, būs jāiet līdz galam, tāpēc rūpīgi apdomājiet, vai jums to vajag.

Kustība, kā arī cīņas notiek gājienu režīmā. Pārvietojoties pa karti, nevar pārvietot visus trīs cīnītājus vienlaicīgi, gājiens ir jāveic katram atsevišķi. Vairāku spēlētāju režīms novērsīs šo vajadzību, un tādā gadījumā jūsu draugi kontrolēs pārējos divus. Jūs varat spēlēt gan ar savu komandu, gan ar nejaušiem partneriem, kurus spēle pati izvēlēsies jums.

Aprīkojums un bruņas var ietekmēt statistiku kaujas laikā vai mainīt citus parametrus.

Spēlē ir iespējami visnegaidītākie pagriezieni. Šie atgadījumi ne vienmēr ir patīkami, taču spēlē nekļūst garlaicīgi.

Apsveriet, kāda veida bruņas ir ienaidniekiem, tās var būt fiziskas, maģiskas un tā tālāk. Izmantojiet ieroci, pret kuru ienaidnieks ir vismazāk aizsargāts.

For the King bezmaksas lejupielāde, diemžēl tas nedarbosies. Bet spēli var lēti iegādāties Steam rotaļu laukumā vai oficiālajā vietnē. Bieži vien spēle piedalās pārdošanā un tiek pārdota ar labu atlaidi.

Sāciet spēlēt tieši tagad un iegūstiet daudz pozitīvu emociju!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more