Grāmatzīmes

Futbola Masters

Citi nosaukumi: Futbola Masters

Ja Jums ir crazy par sporta spēlēm, un futbola - jūsu hobijs, tad spēle futbola Masters palīdzēs jums ne tikai iziet auksto ziemas vakaru, bet arī siltā vasaras dienā. Galu galā, tas ir nenormāli interesants projekts no Francijas izstrādātājiem. Un pat mērogu super tautas FIFA šis projekts tik tālu atpaliek, viņam izdevās iegūt savu mērķauditoriju, kas pieder viņam katru nomoda brīdi. Jauku grafiku un spēle lieliski veiktie piesaistīt spēlētāji no visas pasaules pievienoties ikviena futbola neprāts.

Futbols Masters online - spēles žanrs, kas piedzīvojuši spēļu kritiķi raksturo kā MMORPG. MMORPG futbols - interesanti, vai ne? Atšķirībā no vairāk slavens futbola spēles tiešsaistē, šis projekts dos jums vairāk enerģijas. Tātad tagad jūs nevarat būt tikai futbola spēlētājs vai treneris futbola klubā, jūs jutīsieties kā īsts futbola menedžeris. Jūsu darbības lauks ir saistīts ar futbolu, bet spēle nebūs jādomā par taktiku, jums būs nepieciešams, lai pareizi rīkoties ar finanšu lietām kluba. Tātad, jums atrast sev ievelk pasaules politikā un ekonomikā. Jums būs nepieciešams iesaistīties nomāšanu jaunu futbola zvaigznes, kas nodarbojas ar būvniecību un finanšu taktiku gudri vada kluba naudu. Visi lēmumi, vienalga par savu klubu jāiziet cauri rokām. Tu - cilvēks, kura rokās vara ir koncentrēta.

Tā kā šis ir tipisks projekts online (jūs droši vien jau bija uzminēt sevi), kas Football Masters reģistrācijas procesā būs nepieciešams, lai sāktu spēli. Spēles interfeiss ir iekārtots franču valodā, un, diemžēl, ka nav iespējams atrast vienu vārdu krievu valodā. Tomēr, iebūvēta jebkurā tulkotājs nav viegli tikt galā ar barjeru pārpratumu, sniedzot jums brīvu piekļuvi projektu vadību.

Tiesības uz mājas lapā jums būs pieejama reģistrācijas formu , pēc piepildīšanas kuru jūs varat sākt spēlēt futbolu Masters.

Tas ir maz ticams, ka jums būs iespēja satikties ar draugiem no iepriekšējās Ieraksti izteiksmi (ja jūs esat ventilatoru no Francijas spēles), bet tulkotājs palīdzēs tikt galā ar šo problēmu. Jums būs nepieciešams, lai ievadītu savu lietotājvārdu, paroli, un, saskaņā ar tradīciju, e-pastkastē.

Spēlēt spēli futbola Masters būs ļoti interesanti, jo jūs atradīsies ievērojami lielāku atbildības nastu. Tavs galvenais uzdevums - nodrošināt labklājību savu klubu. Kā? jums ir jādomā par to pats. Vienīgais pavediens - cīņā pret visu labumam. Tātad, jūs varat meklēt sponsorus, uzlabot un attīstīt stadionu, nolīgt talantīgākos spēlētājus un piedalīties dažādos konkursos.

Jums būs iespēja piedalīties bezmaksas futbola Masters nopietnas spēlēs un draudzības mačos. Konkurenti var būt jūsu draugi spēlētāji no visas pasaules.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more