Grāmatzīmes

Futbola menedžera

Citi nosaukumi: Futbola menedžera

Vadītājs Futbols online - ir sporta online stratēģijas, kas būs interesanti faniem futbola spēlēm. Šī futbola spēle ir izstrādājusi Sports Interactive, un ir regulārs sērija, slavenā sērija futbola futbola menedžera spēle, kas sākās 1992 (ar nosaukumu Championship Manager). Šī spēle bija pirmā, ka vadība ir ieviesusi futbola komanda ...

Lai sāktu spēlēt spēli online vadītājs futbola, nepieciešams Reģistrācijas vadītājs futbolu, kas ir šādi: lai aktivizētu spēli kontu, jums ir nepieciešams no mājas vai noklikšķinot uz šīs saites http://store. steampowered. com / about /, lejupielādētu tiešsaistes spēļu platformas Steam, ar kuru jūs varat sākt spēli. Tā faktiski būs Reģistrējiet savu spēli vadītājs futbolu.

Sistēmas prasības uzstādīšanai Internet platfomy Steam:

- Windows XP, Vista vai 7,

- 512 MB RAM

- Procesors ar takts frekvenci 1 GHz vai labāks.

For Mac - Intel Mac, OS X Leopard 10. 8, Snow Leopard 10. 3 vai vēlāk.

Ir stingri ieteikts divu pogu peli, un takzhe1 GB brīvas vietas cietajā diskā un

Platjoslas interneta pieslēgums.

Online spēles Football pārvaldnieks piedāvā darboties kā futbola treneris viena no futbola klubu. Izvēle ir plaša, jo jums tiks piedāvāts vairāk nekā piecdesmit valstis planētas, par to būtu izvēlēties klubu no lielākajām līgām visā pasaulē.

Online spēles vadītājs futbols ir pietiekami labs sistēmu palīdzību un apmācību. Pateicoties šim sistēmā, Jums būs iespēja saprast, kas notiek šajā spēlē. Neskatoties uz to, ka šī sistēma ir projektēta galvenokārt iesācējiem, pieredzējušiem spēlētājiem, šī informācija var būt noderīga arī, kā vadītājs futbola tiešsaistes spēli pastāvīgi tiek uzlabota, un katru reizi, kad tas parādās dažas jaunas iespējas. Ar šīm zināšanām, jūs varēsiet dzīvot daudz veiksmīgu un pilnu spēli.

Šajā release, šī spēle (vadītājs Football 2012), ir bijuši daži jauninājumi un uzlabojumi. Šeit ir pamati, kurus es aicinu jūs, lai atbilstu

- Spēja vadīt, kur un kad jūs vēlaties,

- Iespēja piedalīties pārskaitījumiem un līgumā;

- Uzlabota veiktspēja skautu;

- Uzlabot skatīšanās 3D dzinēja mehānismu;

- Vēl inteliģenta interfeiss,

- Intonācija;

- Jaunu mācību režīms klātbūtne.

Vairāk informācijas par šo jauninājumu var atrast oficiālajā mājas lapā pārvaldnieka Football.

Papildus šiem jauninājumiem, medību vadītājs, futbola tiešsaistē, ir būtiski mainījies daudz vairāk aspektiem, piemēram, darbā mediju, preses konferences, junioru sistēmu un sistēmu, lai radītu jaunus spēlētājus. Bez tam, tur bija izmaiņas spēja integrēt ar sociālajiem tīkliem, mehānikā par draudzības, vadības komandas, un pat daži no spēles aspektiem. Lai iegūtu sīkāku informāciju par katru no šiem aspektiem, jūs varat mācīties no sērijas video, kas būs pieejama tuvākajā laikā oficiālajā mājas spēli.

Play spēli pārvaldnieks futbola tiešsaistē, jums, lai atrisinātu dažādas problēmas un pieņemot būtiskus lēmumus, piemēram, piemēram, kas ražo uz lauka, un kam atstāt uz soliņa. Jums ir noteikt spēļu taktiku, veikt aizstāšanu, dot norādījumus, skatoties spēli ...

Kā līderis, vadītājs futbola spēlē, jums ir, pildot savus pienākumus, un pie jomā. Piemēram, lai veiktu atlasi spēlētāju spēlēm, piedalīties pārskaitījumiem, sazināties ar presi, uc

Jo vadītājs futbola spēle būs interesanta, tas nav brīnums, ka šī spēle ir neapšaubāmi viens no labākajiem šajā segmentā. Tātad, ja Jums ir interese par šo spēli, vadītājs futbola reģistrācija ļaus Jums justies kā futbola pro!

Šīs spēles mērķis, es domāju, ka jūs saprotat, tas ir, lai uzvarētu tik daudz trofeju kauss!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more