Grāmatzīmes

Futbola leģenda

Citi nosaukumi: Futbola leģenda
Pasūtījums ir vienkāršs, vispirms ir jāreģistrējas, tad jāinstalē programma un jāsāk veidot savu futbola zvaigzni. Futbola spēlētāji var noteikt unikālu izskatu:

  • facial iezīmes, līdz pabeigt portrets līdzinās reālajai personai,
  • Rost;
  • Teloslozhenie,
  • Bazovuyu forma, aizsardzība un personiskais stils.

Izveidojiet savu futbola leģendu, spēlētāji var nekavējoties doties uz treniņiem. Šajā režīmā nav citu spēlētāju, tikai vārtsargs, kurš, starp citu, pārvalda mākslīgo intelektu, tikai vārtsarga robots jebkurā režīmā, citi spēlētāji uz lauka, reālie cilvēki. Apmācības režīmā ir iespējams apgūt triecienus no visa laukuma, drebēšanu, visa veida caurlaides, dažādus feints.

skaita spēlē daudz, ne tikai spēlējot un vingrinot. Spēlētājs var izveidot savu draugu komandu vai pievienoties esošam, izveidot savu klubu, piedalīties turnīros vai veikt uzdevumus, kas katru dienu parādās spēlē. Abu uzkrāšana ļauj attīstīt futbola spēlētāju, iegūstot titulus, lai palielinātu viņa ātrumu, izturību un citas fiziskās īpašības. Spēlei ir iespēja iegādāties spēlētāja sporta aprīkojumu, kas ietekmē arī viņa spēles kvalitāti.

Good komandas spēle prasa visu sportistu koordinētu darbu, lai jūs varētu piedalīties draudzīgās spēlēs, praktizēt kolektīvu spēli un novietot uz lauka katram dalībniekam. Spēlētājiem ir iespēja izveidot vairākus spēlētājus un tieši pirms spēles sākuma izvēlēties rakstzīmi. Tā atbalsta arī spēlētāju apmaiņu un pārdošanu. Visas spēles var saglabāt un apskatīt.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more