Grāmatzīmes

Lidot Fun

Citi nosaukumi: Flyff

Vai esat noguris no monotonija ikdienas dzīvi? Vēlas lidot? Socializēties ar draudzīgiem cilvēkiem, nebaidoties no nokļūšanu rupjības? Tad jums - šeit. Lidot Fun tiešsaistes spēles, Anime tās mesmerizing karameli, krāsains un grafiskā kvalitāte, publiski pieejamos lidojumus un visādas izklaides kopā ar dažādiem testiem.

Šī ir bezmaksas MMORPG spēlēt, ja jūs vēlaties, lai lejupielādētu klientu, bet pirms - iet soli reģistrācija Fly Fun. To īstenot, dodies uz oficiālo vietni un iet uz attiecīgo lapu. Pievienoties spēli lidot Fun pieprasīt jums aizpildīt šādā formā: vārdu, paroli, slepeno atbildi, ka jūs izvēlaties sev, ievadiet kodu no attēla un pieņemšanu lietotāja līgumu, kopā ar apņemšanos izpildīt noteikumus. Apdare. Jūs varat sākt lejupielādi klients lidot Fun reģistrāciju arī nodrošina iespēju mācīties tieši no esošajām šķirnēm rakstzīmes, lai jūs varētu izlemt, kurš turpinās iekarot vietējo virsotnes. Kopumā Flyff reģistrāciju neprasa lielus izdevumus laika un pūļu.

Spēle Fly Fun Online, lai gan ir pasakains pēc savas būtības, bet ne vieglāko vidū MMORPGs. Ceļš liels karavīrs sākas visiem vienādi. Jo sākumā, radot raksturs, jūs nevarat izvēlēties viņam jebkurā profesijā vai klasē. Tikai spēlēt spēli Fly Fun internetā, jo tas ir ne mazāk interesanta. Tomēr līdz 15 līmenim būs jāskrien neapmācīts klaidonis, un tikai viņš var panākt būs izvēlēties profesiju. Pastiprināts virs 60, jums specialitāti. Tomēr nevajag uztraukties: nolīdzināšana nav pārāk daudz laika, un "spārni", var saņemt paša sākuma spēle spēlēt Flyff Šādā sistēmā klasēm un profesiju - tas ir tikai plus. Jūs saņemsiet pietiekami daudz laika, lai izpētītu spēle, kas dod noteiktu visērtāko stila cīņām. Tas ir, bez steigas jums droši izlemt, kam spēlēt spēli online Fly Fun - vai ārsts, vai tvertnes.

Turklāt tiešsaistes spēli Flyff diezgan demokrātiska attiecībā uz pāreju no klases uz klasi. Piemēram, mags, jūs varat viegli "pārkvalificēties", lai Assist vai akrobāts, kas ir veids, unikāla savā tīrākajā formā ... tāpēc, ka vīrieši un burvji (charmers) - tie ir visur, un tie ir standarta. Un lidot Fun online ... akrobāts specializējas tikai jurisdikcijā bija. Kas tas ir interesanti, jo tas ir viņa ierocis - viņa ienaidnieki, viņš neitralizē vai izmantojot lokus (nepieciešams attīstīt veiklību šajā gadījumā), vai ... Yo-Yo (un šeit spēka nesāpēs!) Un, ja jūs nolemjat spēlēt lidot Fun Assist, tad - tīra ūdens vagons. Ar burvju nūjiņu rokā, jūs visi varat uzlabot vai ārstēšanai, un gloved - jutīgu bash. Tas ir šādā veidā, jums būs iespēja sākt pirms visu vienlaicīgu pukstēšana vairākiem monstriem. Kas ir vērts daudz, ticiet man.

Un tagad nedaudz par svarīgākajām iezīmēm Flyff tiešsaistē - lidojumiem. Galvenais šeit, atšķirībā no citiem "nāvējošs" spēles ir daudzveidība transportlīdzekļiem. Katrai gaumei - slota stupa kuģa. Veikalā tas labi daudz. Viss, kas ir nepieciešams, - saprast tehniku ​​pielietojuma un iet burāšanu. In Fly For fun spēlēt nav īpaši grūti, bet neticami jauki: un acs ir gandarīta, un prāts nav saspringtas.

Starp citu, par šo stāstu. Flyff spēle stāsta stāsts par viņas pasaules Rondo izveidoja piecas dieviem. Sākotnēji pārvaldīt viņa radīšanu perfektu baudu viņiem, tad viņi garlaicīgi un nolēma doties pensijā, atstājot apsaimniekotājs Rice. Kas, jūtas vientuļi, ir izveidojusi draudzenes, kas ietver īpašības viņas pašas. Visas dusmas un naids ieguva ēnas, kas uzreiz atdalījās no Rondo kontinentā, atstājot viņu planēt augstu virs zemes. Vēlāk Madrigal rezultātā sala sadalīta trīs daļās. Ēnas izdevās izraidīt no salām, bet tiešsaistes spēli lidot Fun «Lūdzu,» kara paliekām pret ļaunumu - monstriem, un kas būs cīnīties par lielāko daļu savu spēles laiku. Labs veids!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more