Grāmatzīmes

FlatOut Modeļi 2

Citi nosaukumi: FlatOut Modeļi 2

Spēle FlatOut Modeļi 2 ir tiešsaistes datorspēle par sacīkstēm. Šī spēle ir nopelnījis reputāciju ne sliktāks par pirmo daļu. FlatOut2 slava spēle ir visvairāk destruktīvu sacīkšu pasaulē.

FlatOut Modeļi 2 spēles jūs varat lejupielādēt oficiālajā mājas lapā šo spēli, vai kādu citu šajā vietā, kas nodrošina piekļuvi. Bez Flataut 2 Jūs varat lejupielādēt, izmantojot Torrent pirms šīs priekšfinansējuma iestatījumu programmu, lai lejupielādētu straumēm.

Jūs varat reģistrēties tiešsaistē par brīvu Flatout 2. Reģistrēties Flatout 2 ir jānorāda:

1) e-pasta adresi.

2) vārds un parole.

Tomēr jāatzīmē, ka šī spēle nav brīva, un tā ir pieejama ne tikai caur oficiālajā mājas lapā, bet arī, izmantojot tiešsaistes veikalu Buka.

Pirms sākat spēlēt, izbraukšana pro spēli

FlatOut Modeļi 2 video. Šeit par sevi jūs varat atrast noderīgu informāciju par spēli.

In-Game Flatout 2 jūs spēlēt uz visneparastāko maršrutiem, kas ir pilns ar risku, skaista ainava, dinamiskiem objektiem un dažādu interaktīvo zonās. Temats šajā spēlē - tas ir nežēlīga un agresīva braukšana, kas nav varā vāja.

Jo Flataut 2 Tu spēlē pret septiņām pretiniekiem, no kurām katrai ir savas metodes, parametrus un braukšanas stilu.

Ne katrs spēlētājs būs iespēja sasniegt finiša līniju, spēlētājs var tikt zaudēti no cietā diska, un tas būs prom no ceļa uz katafalks.

Sakarā ar fizisko modeli spēle Flatout 2 jūs varat redzēt visu kaitējumu, kas izpaužas atskaņotāju un auto sacensību laikā. Tieši šī iemesla dēļ, šī spēle tiek uzskatīta par vienu no visvairāk iespaidīgs pasaulē.

Spēles Flataut 2 biļetes no dalībnieku automašīnām nebija tik iespaidīgas izstrādātājiem, bet tagad viss ir mainījies. Divpadsmit mini-spēles FlatOut Modeļi 2 piepildīta ar šo ekstrēms un tas ir šeit, ka jums būs iespēja mocīt savu vadītāju par to, ko viņš ignorē jostu.

Šeit Jūs varat izvēlēties kādu no režīmiem spēlē: divpadsmit mini-spēles, vai jauna versija par derbija.

In Game 2 Flataut ir gan viena spēlētāja un multiplayer režīmos. Izstrādātāji ir ieteicams iet pirmo spēli viens spēlētājs režīmā, lai trīt savas prasmes, un pēc tam doties uz multiplayer režīmā. Izmantojot internetu, jums ir iespēja sacensties pret labākajiem spēlētājiem pasaulē uz spēli Flatout 2.

Flataut 2 Features:

1) nelaimes gadījumiem un katastrofām dos jums naudu.

2) Jūs varat saņemt Grand Prix uzvaru pār pretinieku ģimeni.

3) liels auto parks ar dažādu klašu transportlīdzekļiem.

4) Jaunas ainavas sacīkstēm.

5) spēja nākt klajā ar sodu par izlido vadītājiem.

6) Līdz astoņiem spēlētājiem multiplayer režīmā, izmantojot internetu vai LAN.

Ievadiet pasaulē Flatout 2 - neticami traks sacīkšu. Uzlabot savas prasmes, lai uzvarētu konkursos un saņemt tos Grand Prix.

Uzaiciniet savus draugus uz spēli jums ir kļuvusi aizraujoša un neticami.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more