Grāmatzīmes

Firefall

Citi nosaukumi: Faerfoll

Firefall - multiplayer spēle no pirmās un trešās personas. Firefall spēli žanrā zinātniskās fantastikas un tas nav varianti. Zemes pastāvēja mierā un harmonijā, līdz tā lidoja pie meteorīts. Un ne vienkārši, un uguns. Un tā rezultātā ir šāda gabals valstu iedarbību. Nonhumans valdīšanas uz zemes, un līdzībā vīriešu uzvalki roboti. Spēlēt spēli Firefall diezgan aizraujoši.

Kā jebkurā spēle Jums ir nepieciešams izvietot savu raksturu šajā spēlē. Firefall reģistrācija ir diezgan standarta šeit, un tikai pietiekami daudz

  • Norādiet e-pasta adresi;
  • Izveidot paroli.

Un jūs esat gatavi cīnīties un fantastisks ceļojums. Kā parasti, iesācējiem, tas viss sākas ar radīšanu un izvēlēties varoni. tie visi ir diezgan līdzīgas, tādēļ tās tikai pieder pie vienas no grupām:

  • Inženieris,
  • Uzbrukums;
  • Biotech;
  • Scout;
  • Dreadnought.

Inženieris - spēcīga jebkurā situācijā, jo tas ir labs ierīces un mehānismus.

Assault - kā normāls cilvēks, lai kājnieki, ātri un spēcīgs.

Biotech - paredzēts kaujas atbalsta, vienmēr ar biotehnoloģiju, bet cīnās.

Scout - labs savā jomā, ir tālu no gatava lauzt ienaidnieku.

Dreadnought - izturīgs pret visiem testiem veidu, vienmēr ar ložmetējiem, kas varētu iznīcināt ienaidnieku.

Šī funkcija var mainīties spēles laikā, bet gan mainīt battlfreymov - tērpu.

Spēle būs tikai iespēja spēlēt Firefall reālu stratēģis un amatnieku pārvalda šādas iekārtas, piemēram, robotiem. Jūs cīnās, lai paliek normālas civilizācijas, jo viss tas vēl nebija atgriezies.

Ko jūs varat izdzīvot uz jūsu planētas pastāvīgi piegādā objektu, piemēram, Christie. Bet jums ir bažas, ka piegāde var apturēt ir nolēmusi celt savu. Bet pēdējo radīja kuģi un tās sabrukums radīja pārkāpumu, kas Zemes sistēmas, un sākumā citas mutācijas.

Pasaule ir vienmēr pilns ar ienaidniekiem, bet šeit, visas dzīvās būtnes, kļuva agresīvs, vardarbīgs. Viņiem ir custom izskatu, gatavi aizstāvēt un uzbrukums. Drīzāk, pat tikai, lai uzbruktu.

Kā spēli Firefall online, tas savieno ar ventilatoru bāzi ne tikai guļ pie mums ciešākas valstīm, bet arī ļoti neliela. Jūs varat arī zvanīt savu palīgu un laimīgi tāpēc to fantāzija. Pievienoties komandai un ir gatavi palīdzēt viens otram.

Game Firefall iepriecināt savus spēlētāji kvalitātes grafika. Tas ir diezgan spilgts un krāsains. Monsters, it kā speciāli izskatās gaišāka un uzreiz skaidrs. Nav pamanīti. It īpaši spēle nav muzikālā pavadījumā. Varbūt, ka būtu labāk tikt uzklausītam elpošanas pretiniekus, un skaņas ierakstes jūsu atbildi. Bet jūs varat droši klausīties mūziku.

Spēle Firefall Free sniedz iespēju ne tikai spēlēt, bet arī to dara kaut spēli funkcijas un izmaiņas, ka vai nu vai preobretat.

Kopumā, tad jūs jau zināja, ka viņi bija gatavi sākt spēlēt. Pāriet uz reģistrāciju, neļaujiet viņiem uzvarēt. Veiksmīga tu spēlē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more