Grāmatzīmes

Fināla fantastika XV

Citi nosaukumi: Final Fantasy XV: Empire, Final Fantasy 15: Empire

fināla fantastika XV: impērija - taktiskā stratēģija fantastikas iemīļotajā pasaulē

spēles Final Fantasy XV: Empire - taktiskā stratēģija globālajā kartē, kuras pamatā ir slavenā Final Fantasy. Šeit jūs neatradīsit darbību, tikai masīvas lielu armiju kaujas par teritoriju un slavu. Kļūsti par vienu no valstības kungiem un cīnies ar citiem spēlētājiem. Izaiciniet iebrucējus pasaulēs vai arī aizstāvējiet savu pili. Jūs izlemjat, jums ir izvēle un jums ir armija. Iet uz to!

Sākt darbu

Pirmoreiz ieejot spēlē, jūs sagaida Noctis, kurš jums iepazīstinās jūsu karaļvalsti. Centrā ir citadele, kas ir visa centrs. Uzlabojiet to un atbloķējiet jaunas ēkas ar jaudīgu ieslēgšanu. Tad viņš ved jūs uz universitāti, kas ļaus jums studēt dažādas tehnoloģijas: piedzīvojumu meklētājs, ekonomika, kaujas, aizsardzība, varonis. Pētījumi ietekmē visas karalistes dzīves jomas, izpētiet tos pakāpeniski un sākot ar to, kādu spēles stratēģiju sekojat. Piemēram, ja jūs esat pieraduši spēlēt aizsardzību, nav jēgas aktīvi mācīties kaujas prasmes. Labāk koncentrējieties uz ekonomikas un aizsardzības pētījumu izpēti.

Visiem pētījumiem, kā arī būvniecībai ir nepieciešami resursi. To ieguvē nodarbojas īpašas ēkas:

 • saimniecība - nodrošina pārtiku
 • raktuve - nodrošina metālu
 • akmens karjers - nodrošina akmeni
 • enerģijas nosūcējs - nodrošina enerģiju

Efektīvai ieguvei ir vajadzīgas vairākas ēkas no katras ēkas. Kas un cik daudz ir atkarīgs no jums. Sākumā mēs iesakām veidot tikai 4 gab. Katrs, un, kad jūs sākat saprast spēles sarežģītību, varat labāk optimizēt ražošanu.

Tagad mēs gatavojamies uzbūvēt militāro parādes laukumu. Šeit jūs varat pieņemt darbā savu karaspēku. Ir tikai četri veidi: karavīri, burvis, kavalērija un aplenkuma ieroči. Katrs spēka veids ir spēcīgs cīņā ar vienu pretinieku, bet vājš pret citiem:

 • karavīri, kas ir stiprāki par kavalēriju un aplenkuma transportlīdzekļiem
 • zaudējumi ir spēcīgāki nekā karavīri un aplenkuma mašīnas
 • kavalērija ir spēcīgāka par burvjiem un aplenkuma mašīnām
 • Aplenkuma mašīnas, kas ir stiprākas par slazdiem

Kā redzat, visa veida karaspēks ir spēcīgāks nekā aplenkuma ieroči, taču tie visi ir bezjēdzīgi, uzbrūkot citām pilīm, kur nevar izvairīties no aplenkuma ieročiem - atcerieties to, plānojot savus uzbrukumus.

impēriju karte

Sākot ar savu piedzīvojumu, jūs iegūsit jaunus draugus un sastapsit spēcīgus pretiniekus, satiksit niknus iebrucējus un resursus. Esiet gatavs jebkurā laikā sagatavot uzbrukumu vai aizstāvēt savu valstību. Kartē jūs varat veikt uzbrukumus gan citiem spēlētājiem, gan spēles varoņiem, turklāt jūs varat nosūtīt karaspēku, lai iegūtu īpašus resursus. Bet esiet piesardzīgs, jo ienaidnieks var izsist jūsu karaspēku un okupēt ēku.

Pārliecinieties, lai izpētītu karti netālu no jūsu pils, lai zināt, kas un kur atrodas. Nelūgtu viesu gadījumā jūs būsit gatavs, jo jebkurš spēlētājs var izmantot īpašu teleportu un pārvietot savu mantu tuvu jūsu, tādējādi samazinot laiku, līdz karaspēks ierodas pie jums. Mēs iesakām jums aktīvi izmantot valstības barjeru, it īpaši, ja jūs vervējat lielu skaitu karaspēka. Valstības vairogs neļauj pretiniekiem uzbrukt jums, kamēr tas ir aktīvs. Bet arī jūs nevarat viņiem uzbrukt.

Kartes pašā centrā atradīsit Kristālu. Karaļvalstis runāja un drupināja, sacenšoties par viņa varas iegūšanu. Tas, kam pieder kristāls, kļūst par imperatoru un caur to ietekmē visus impērijas iedzīvotājus. Imperators saņem tiesības apbalvot citas karalistes ar tituliem. Katrā nosaukumā ir prēmija vai sods. Kristālu var tvert tikai sacensību režīmā, pēc tam tā iegūšanā var piedalīties ikviens. Ja jūs sagūstīsit Kristālu un izturēsities līdz sacensību beigām, jūs kļūsit par imperatoru, un pasaule valdīs impērijā līdz nākamajam uzbrukuma posmam.

spēles Final Fantasy XV: jauna impērija dažās īpašajās īpašībās neatšķiras no citām tā paša plāna spēlēm. Tas apvieno visas parastās šāda veida spēles īpašības:

 • valstības celtniecība un attīstīšana
 • tehnoloģiju izpēte un uzlabošana
 • armijas izveidošana un cīņa Kartes
 • centrs ir spēcīgs cietoksnis, kas jums jāiegūst
 • cīņas starp impērijām

Tātad, ja jums ir apnicis citas šīs sērijas spēles, izmēģiniet programmu Final Fantasy XV: Jauna impērija, lai lejupielādētu to datorā. Lai to izdarītu, vispirms lejupielādējiet un instalējiet Bluestacks - android emulatoru (spēle ir paredzēta tikai mobilajām ierīcēm). Un tikai pēc tam instalējiet spēli un sāciet savus piedzīvojumus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more