Grāmatzīmes

Final Fantasy 7 pārtaisījums

Citi nosaukumi:

Final Fantasy 7 Remake kulta RPG atkārtota izlaišana. Grafika spēlē ir ļoti mainījusies, viss izskatās pārsteidzoši detalizēti. Balss spēle ir augstā līmenī un nekādā ziņā nav zemāka par tēlu.

Pasaule spēlē pieder fantāzijas Visumam, taču tajā ir arī augstas tehnoloģijas. Datori un viedtālruņi. Lielāko daļu šīs tehnoloģijas izstrādā un ražo korporācija Shindra.

Šis uzņēmums attīsta zinātni, bet patiesībā šī iemesla dēļ pasaule ir uz nāves robežas.

Spēles pārtaisīšanas galvenais sižets nav īpaši mainījies. Jūs sākat kā algotnis, kurš zaudējis atmiņu, kuram jāpalīdz ekoteroristu grupai par naudu uzspridzināt korporācijai Shinra piederošo reaktoru. Šai korporācijai praktiski pieder visa planēta un burtiski izrauj dzīvību no šīs vietas. Gaisa piesārņojums, fosilo resursu izsīkšana, tas viss ir šīs organizācijas direktora darbības rezultāts.

Reaktora sprādziens radīs nopietnus postījumus, taču cilvēku grupa, kas to plānoja, ir pārliecināta, ka tik iznīcinoša spēka sprādziens ir vienīgā iespēja bezcerīgā situācijā kaut ko mainīt, pamodināt sabiedrību un likt cīnīties par savu planētu. .

Sākumā galvenais varonis pieņem šo darbu tikai tāpēc, lai saņemtu atalgojumu, taču, stāstam attīstoties, viņš no sirds sāk ticēt šai idejai un epizodi pēc epizodes atgādina savu sen aizmirsto dzīvi.

Spēle ir kļuvusi ievērojami garāka nekā pirmais izdevums. Vietām tas viņai nāca par labu, un citur sižets izskatās mazliet garš.

Papildus galvenajam sižetam jums ir jāizpilda daži papildu uzdevumi, no kuriem daži ir obligāti.

Dažādos laikos, papildus galvenā varoņa kontrolei, jūs varēsiet pārņemt kontroli pār satelītiem, kas šobrīd atrodas tuvumā.

Katram kompanjonam ir savs unikālais ierocis.

  • Mākoņa zobens
  • Bareta Gatlinga lielgabals
  • Tiffa ādas cimdi

Un daudzi citi ļoti atšķirīgi ieroči no citiem varoņiem. Visus jūs satiksit spēles laikā. Iegūsi iespēju praksē izmantot katru ieroču veidu patstāvīgi.

Spēlēt Final Fantasy 7 pārtaisījumu nav garlaicīgi, jo, progresējot, bieži vien mainīsies aktivitātes veids. Jūs atradīsiet daudz mini spēļu, vairākas pasaules ar dažādiem iedzīvotājiem.

Neaizmirstiet uzlabot savu raksturu un pavadoņus. Izlīdzinošais koks ir neparasti zarains, prasmju izvēle milzīga.

Cīņa spēlē notiek reāllaikā. Cīņa dažkārt nebūs viegla, īpaši pret priekšniekiem. Viss izskatās krāsains un dinamisks. Papildus pamata paņēmienu arsenālam katram no cīnītājiem ir vairāki īpaši uzbrukumi. Jūs varat izmantot īpašus uzbrukumus pēc tam, kad prasmei atbilstošā skala ir pilnībā aizpildīta.

Play būs interesanta galvenokārt šīs sērijas spēļu faniem, kas pazīstami ar pirmo izdevumu. Ja neesat pazīstams ar stāstījuma pirmo izdevumu, varat uzreiz atskaņot pārtaisījumu vai vispirms apskatīt tā priekšgājēju.

Final Fantasy 7 Remake lejupielāde bez maksas datorā diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam platformā vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēli, bez jums ļaunās korporācijas iznīcinātā pasaule noteikti netiks izglābta!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more