Grāmatzīmes

FIFA World

Citi nosaukumi: FIFA World

Spēle FIFA Pasaules nav nepieciešama nekāda ieviešanu un stāstu, jo mēs uzskatām, ka jums ir dzirdējuši par to, pat ja jums nav futbola fans. Šis ir viens no labākajiem spēles, kas ir izdarīts tik daudz kvalitatīvu formu, ja paskatās uz to pirmo reizi, ka lielākā daļa neredz, un var sajaukt ar šo raidījums spēli. Šajā spēlē jums ir tiesības organizēt Pasaules kausa vai Eiropas čempionātā un uzvarēt, protams, komanda, kas jums patīk. Principā visas spēles, kas ir izstrādātas komanda EA Sports , ir konkurences priekšrocības pār citiem, jo ​​tā nepārspējama grafikas un superior spēle. Bet spēles FIFA Pasaules tiešsaistē redzes pierādījums. Ja paskatās reāli izskatu spēlētāju un bumba kustības darbnīcās, mums ir domas par to, kas jums pieder reālu spēlētāju un lemt par tiem. Pirms šī spēle bija atļauti tikai attiecībā uz tiem, kas ir set-top box, bet šoreiz tas bija pieejams tiem, kas tiešām ir vēlas izmēģināt savus spēkus FIFA, bet, ņemot vērā iespēju, jo nebija hookups. Tāpēc priecājamies par spēlētāju, tagad jūs varat spēlēt uz jūsu personīgo datoru.

Jums būs iespēja pieteikties dalībai spēlē, kas ir tikai spēle pati šajā laikā procesā beta testēšana. Un tieši laikā, lai šajā spēlē, iespējams, piemēram, galvenajiem režīmiem:

- UltimateTeam - šajā spēle režīmā visu spēli pilnībā tikai jūsu spēkos, un vadīties likteni komandas. Jūsu jauda būs iespēja pirkt un pārdot dažādus spēlētājus. Tā kā darījumu tirgus vienmēr ir atvērts (jebkurā laikā), lai ikvienam, jums ir iespēja, ja Jums ir veikls, lai uzzinātu vairāk par viņu pretiniekiem. Katru nedēļu, šis režīms tiek atjaunināta un palaist dažādas programmas uz to. Šī spēle režīms palīdzēs jums spēlēt FIFA World brīvu.

- Command Līga - šajā režīmā, jums būs jāmaksā viens kredītpunkts jebkuru spēli. Ja jūs uzvarēt turnīru, vai to pašu notikumu, ti, varbūtība, ka jums būs atmaksāt savu kredītu. Ar frekvenci spēle, jūs varat palielināt kredītu skaitu.

In FIFA Pasaules reģistrācija ir nepieciešama, jo tas ir tiešsaistes spēli. Paldies Reģistrējoties, jums būs iespēja pieteikties dalībai, lai pārbaudītu un apmeklēt kādu no pirmajiem laimīgo tiem izvēlējies.

Sākumā reģistrācijas Jums tiks lūgts norādīt personīgo e-pastu pēc kārtas, kas atrodas galvenajā lapā vietā spēli

. Kad viss aizpildījums, noklikšķiniet uz "Sūtīt" pogu.

Ja iepriekš nav reģistrēti un nav izveidojis savu kontu sistēmu izcelsme , tad jūsu uzmanība būs reģistrācijas formu pēc piepildīšanas, ka jums būs spēlēt spēli FIFA World. Tiem, kam ir konts jau pastāv šāda sistēma spēs tikai iet uz spēli tikai, norādot segvārdu un slepeno kodu, kas attiecas uz jūsu kontu.

Šī spēle tika tulkota krievu valodā, tādējādi aizpildot formu, un turpmākās dalības spēle nebūs grūti. Vienkārši sekojiet norādījumiem, kas ir sistēma, un aizpildīt secībā.

Un tad uzklikšķiniet uz "Reģistrēties" pogu un gaidīt brīdi, kad administratori spēli izvēlaties spēle.

FIFA Pasaule spēlē jums daudzveidīgu komandu, kā arī nedēļas komanda, kas sastāv no spēlētājiem tiks noteikta pēc nedēļas rezultātiem (tiem ārstēs spēlētājs, kurš ieguva par nedēļu reālā laikā).

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more