Grāmatzīmes

FIFA MANAGER 13

Citi nosaukumi: FIFA MANAGER 13

Spēle FIFA MANAGER 13 ir slavens futbola menedžeris, kas tika izstrādāta ar Electronic Arts. Šī spēle ir paredzēta dažādām operētājsistēmām Windows. Jūs varat mēģināt spēlēt FIFA MANAGER 13 demo versiju, kur to spēja, lai pārbaudītu futbolu un veiksmi.

Līnijas pro futbola spēli FIFA MANAGER 13, jūs varat lejupielādēt to no spēles oficiālajā tīmekļa vietnē vai jebkurā citā vietā, kas nodrošina šo spēju. Arī lejupielādēt Fifa vadītājs 13, jūs varat izmantot torrent failu, bet tas jums būs nepieciešams, lai lejupielādētu instalēt programmu.

Jūs varat spēlēt tiešsaistē FIFA MANAGER 13 BEZMAKSAS reģistrā par forumu, kur var tērzēt ar citiem spēlētājiem. Reģistrēties forumā FIFA MANAGER 13, ir jānorāda:

1) savu e-pasta adresi.

2) paroli un nosaukumu.

Pirms spēles vai demo, pilnībā ņemot vērā spēli FIFA MANAGER 13 video, kas atklāj pamata spēles noteikumus un spēļu iespējas. Šīs zināšanas būs noderīga, lai jūs nākotnē, lai piedalītos spēlē.

Tāpat ņemiet vērā sistēmas prasības spēlē FIFA MANAGER 13. Datoram jāatbilst šādiem parametriem:

1. Intel Pentium 4 2.4 GHz - procesors.

2. 1 GB - RAM.

3. 8 GB - HDD.

Katrs spēlētājs spēlē FIFA MANAGER 13 ir mērķis. Jums un viņai ir jāizlemj sākumā spēli: vēlme būt pirmajā komandā, uzlabojot savas prasmes, spēja spēlēt komandā un čempionātos.

Kā vadītājs, jūsu mērķis ir saglabāt harmoniju komandā un nodrošināt visas vajadzības un prasības.

Jūs ar spēli FIFA MANAGER 13 būs jūsu palīgs, kurš palīdzēs jums daudzos veidos:

- Biznesa izlūkošana ar klubu,

- Izveide portretu spēlētāja;

- Konfliktu risināšanā.

Šajā spēlē FIFA MANAGER 13 jums būs uzlabot savu mākslu pārvaldīt futbola komanda.

Spēle ir īpaša sadaļa, kas atveras jūsu priekšā:

1) Personal sāncensību starp partneriem kluba;

2) spēlētāja mērķi;

3) Attiecības ar parterres spēlētāja komandas;

Šajā sadaļā jums parādīs galvenos faktorus, kas ietekmē jūsu komandas statusu un iekšējo atmosfēru tajā.

Priekšā jums spēlē Pasta jaunas funkcijas - tā ir iespēja runāt ar spēlētājiem. Jūs varat runāt ar saviem spēlētājiem par viņu personīgo mērķus un vēlmes, kā arī piedāvāt viņiem jaunus uzdevumus pašpilnveidošanās.

Tāpat, pirms jūs nosūtīt spēlētājs rezervē, iznomāt vai pārdot, jūs varat runāt ar viņu par šo tēmu, un atrisināt visas nianses.

Vēl viena jauna iezīme šajā spēlē ir palielināt spēli ekrāns 1280x1024. Šis jauninājums ļauj paplašināt spēļu telpu.

Spēle Fifa vadītājs 13 joprojām ir pilna ar daudziem pārsteigumiem un jauninājumiem. Vissvarīgākā lieta, lai jūs varētu dižoties liels vadītājs, kas radīs savu komandu līdz uzvarai.

Pētījums informāciju par spēli, redzēt filmas, kas noteikti palīdzēs jums nākotnē, lai iegūtu statusu labākais futbola menedžera.

Veiksmi sporta sostezaniyah!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more