Grāmatzīmes

FIFA 14

Citi nosaukumi: FIFA 14

Spēle FIFA 14 - sporta simulators ar futbolu saistītu, pieprasot piemērot taktiku. Projekts no radītāja sērijas spēlēm - EA Kanādā. Salīdzinājumā ar iepriekšējās spēles FIFA 14 ir vairākas atšķirīgas priekšrocības. Focus spēle ir par komandas darbu, un izmantojot taktiku. Projekta priekšrocības ir lielisks bumbu fizika un reāli insultu, ātrums dribbling, un dažādas metodes dribbling, arī iespēju veikt līkločiem caurlaidēm, pilnīga autentiskuma kontroli pār situāciju spēles laikā, un straujo attīstību attiecībā uz karjeras izaugsmi. Jūsu pretinieki ir intelekts, tāpēc cīņa patiešām interesanta un bagāta. Visā masta ir emocionālo spriedzi un no katras uzvaras ir vēl saldāks. Turklāt, kas ir daļa no FIFA 14 līgas, jūs varat apspriest pieredzi ar to pašu futbola mad nika, sadarboties ar vienaudžiem, izsakot savu viedokli par jebkuru jautājumu. Sociālo elementu klātbūtne padara Spēle ir diezgan jautri, jo jūs nejūtos nogriezts no pasaules, bet gan gluži pretēji - šķiet, ka esat vidū karstākie notikumi. Ja jums patīk spēles līdzīgiem jautājumiem, jums noteikti vajadzētu lejupielādēt FIFA 14, ienirt atmosfērā lielā sporta, tādējādi atdzīvoties garos vakarus interesantas aktivitātes.

Zemas sistēmas prasības ļauj lejupielādēt Fifa 14 visiem interesentiem. Pēc tam, kad instalēt spēli savā datorā, var nekavējoties jāķeras pie darba. Jums jācenšas veidot karjeru, un tas veicina katru jaunu uzvaru. Nozīmē, ka vairāk spēles, jo labāk jūsu izredzes. Tikai gribu teikt, ka FIFA 14 ir pieejams spēlēt dažādos režīmos. Jaunums ir tikai viens. Šis sezonas spēlē kopā. Ideja ir tāda, ka jūs apvienot savus centienus ar draugu un cīņu pret to pašu pretinieku duets. Citiem transporta veidiem, jums vajadzētu būt pazīstams ar iepriekšējām spēlēm. Izvēlēties jebkuru, kas būs līdzīgi: tiešsaistes sezonās, ātri spēlēs ar AI, bezsaistes karjeras treneris un spēlētāju draudzības. Papildus piedalīties spēlēs nāk šausmīgs, bet savā interesants laiks. Tas bija mācību laikā jūs trīt jaunas prasmes. Bez tā vienkārši nevar darīt. Un vēl viens jauks brīdis. Uzstādot FIFA 14 uz PC, jūs varat attīstīt un uzlabot savu tīklu skautiem. Vilinošs piedāvājums, vai ne?

Un tomēr, pirms sākat ar pilnu spēku spēlēt Fifa 14, jums vajadzētu saprast dažus no elementiem. Jums ir jāapzinās savas spējas. Sakarā ar to, ka izstrādātāji ir strādājuši par vairākiem uzlabojumiem, FIFA 14 gab ļauj šādi: ". Apkakli" kērlinga bumbu, hitting attālumu, zemas peld bumba, kas jauc vārtsargs kicks par Un arī jūs varat izmantot kombināciju spēli un veiksmīgi apspēlēt pretinieku pozīciju. Tā kā spēlētāji tagad var mainīt platumu piķis un izvēlēties pieeju leņķis bumbu, spēle kļūst patiešām vējlaužu no reāla. Pārdomāt katru soli, zinot, ka izkropļota trajektorija bumbu nepievils šeit, jo tas atbilst reālajai fizikā lidojumu. Nāciet ātri FIFA 14 komandas un iegūt baudu no spēlēšanas. Lai veicas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more