Grāmatzīmes

Fifa 13

Citi nosaukumi: Fifa 13, Fifa 2013, Fifa 2013

Procesors: Core 2 Duo / Athlon X2 1. 8 GHz un augstāk

Operatīvā atmiņa: 2 GB un iepriekš

Video: 256 MB atmiņu un līdz

Brīva vieta uz diska: 8 GB.

Spēle FIFA 13 - jaunāko atbrīvo versija populārās sērijas sporta simulācijas un katru gadu izstrādātāji cenšas panākt, lai savu jauno bērnu dažas izmaiņas, nezaudējot vispārējo garu sēriju. Nebija izņēmums un FIFA 13. Lielāko daļu no FIFA 13, PC versija neatšķiras no konsole kolēģiem, reizēm ir grēkot attīstību EA Sports, pieskārās izsmalcinātību mākslīgā intelekta un fizikas dzinējs unikāls Impact Engine.

Attack un Defense

Tas humanizācija virtuālo futbolistiem, kas ietekmēja ne tikai izskatu, bet arī psiholoģiskos aspektus spēli un nospiež daudzus faniem parādīt iet uz veikalu, lai nopirktu FIFA 13. Uzbrukuma laikā spēlētāji FIFA 13 vairs līdzināties roboti un diezgan spēj padarīt kļūdas programmās, vai otrādi, lai parādītu līdera īpašības. Domāšana un vairāk fiziskas spēlētājiem - tas ir galvenais un visnopietnākais atšķirība, kas ir spēle FIFA 13 no saviem vienaudžiem un tiešajiem konkurentiem. Tādas pašas izmaiņas tika veiktas, un iedarbes aizstāvji FIFA 13, kas spēlē daudz "cilvēcei", zaudēt koncentrāciju un ļauj vairāk kļūdas laikā ilgstoši spēja nospiediet ienaidnieku. Koncentrācija un stiprums jūsu aizsardzības spēlētājiem būs nepieciešams, lai saglabātu, izmantojot biežas uzliesmojumus nometnē ienaidnieku, dot viņiem kādu atelpu.

Dribbling un dribbling

Apbrīnojams sarežģītas feints un maldinošs kustības - krāšņākajiem daļa no futbola, un tas būtu pārsteidzoši, ja spēle FIFA 13 neatspoguļo šo aspektu spēli numur viens. Pārvaldīt feints otrajā pusē no spēles, ir kļuvis daudz daudzveidīgāka un vieglāk īstenot, un pat FIFA 13, pc-versija, kas nekad zināja ērtu ekspluatāciju, neizmantojot maldinošu manevriem gamepad, šis komponents ir kļuvusi daudz demokrātiskāka. Tagad spēle FIFA 13 piedāvā visas iespējas, lai jums, kad jūs dribbling divas izraudzīta taustiņu kombināciju, kuras citas pārbaudes, un tiks parādīts uz lauka pie kājām fielder kā insultu. Vienkāršāku un pieejamāku sistēma būs ļoti grūti nākt klajā ar.

Kontrole bumbu

Vēl viena svarīga detaļa, kas tikai padara dodas uz veikalu, lai nopirktu FIFA 13, ir realizācija laulības pirmajā pieskārienu bumbu. Tagad ir vieta, kur absolūti jebkurš spēlētājs uz laukuma tikpat labi sagatavots ar kārtu sporta iekārtas. Zemākas tehniskie rādītāji rīcībā, jo ilgāk tas nepieciešams, lai saņemtu un apstrādāt bumbu spēlētājam, kauss viņš kļūdīties saņemot. Tā ir šo funkciju visefektīvāk var izmantot, noliekot savas komandas aizsardzības pasākumus, visblīvāk spēlē ar spēlētājs saņem bumbu, izraisot to, lai novērstu piespiedu kļūdas.

Ietekmes Dzinēja

Nopietns inovācijas, padarot FIFA 13 spēle, kurā tas kļūst daudz patīkamāk pat no estētiskā viedokļa, padara fizikas dzinēju un pārskatīto ietekmes Engine. Ar tās palīdzību katrs spēlētājs ir iezīmes kustības, darbojas, lekt un atlasi. Saskarē ar citiem spēlētājiem, vai nu cīņa par varu vai sadursme, spēlētāji rīkosies pavisam savādāk, atkarībā no situācijas un katra spēle spēlētāja īpašībām. Visas kustības strādāja ar ievērojamu aprūpi un detaļām, kas dažkārt rodas iespaids, skatoties reālo futbola maču.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more