Grāmatzīmes

Bailes

Citi nosaukumi: Bailes

Spēle F . E . . R - neticami reālistisks pirmās personas šāvēja ar pārsteidzošu cīņas un aizraujošs stāsts. Projekts strādāja izveidi Monolith Productions un
[ _21_] Diena 1 Studios . Tā rezultātā, lietotāji ir saņēmusi sākotnējo spēli stilā rīcības filmu, kas ir daudz pozitīvas iezīmes. Šo apbrīnojamo iztēli un kino specefekti un negaidītas situācijas, kurās jums atrast sev atkārtoti laikā spēle, un iespēja izmantot jaunākās tehnoloģijas, kā arī spēcīgus ieročus, lai nogalinātu ienaidniekus. Jūsu ienaidnieki ir nežēlīgs. Pēc šo neparasto cilvēku, un otherworldly spēkiem. Kad policija, specvienības un armija kļūs bezspēcīgi, pienācis puiši glābšanas F. R - Federālā reaģēšanas vienību darbību. Viņi specializējas paranormālām parādībām, turklāt viņi ir bruņoti ar jaunākajiem izgudrojumiem inženierija. Sākot F. R spēlēt, jums būs cīnīties ar spokiem, bet to, kas ir ļoti dīvaini, bieži vien kļūst par mērķi pats. Līdz ar to atcerēties, jūs neesat par ložņāšana, un ir vērts domāt par to, kā izdzīvot. Beyond bailes un spriedzi nerviem - kas pārbaudīs visus, kas ienāk pasaulē F. R tiešsaistē.

Lai kļūtu locekli squad, jums ir izveidot kontu. Vienkārši F. R reģistrācija dos jums puse neaizmirstamu notikumu. Kā tas viss sākās? Kad noslēpums militārā iekārtā teroristu rokās, varas iestādes ir piesaistījušas īpašas spēkus ar mērķi glābt ķīlniekus. Tomēr drīz zaudējuši saikni ar cīnītāji un vietējo novērošanas kameru, izmantojot valdības redz šokējošu ainu. Nezināms spēks nogalina cilvēkus, burtiski asarošanu savu ķermeni mazos gabaliņos. Runa ir laiks, lai soli F. R. Būt loceklis īpašu komandas, kas tikai jums nav pieredzes! Mānīgs ienaidniekiem un bezkompromisa, viņi vienmēr cenšas bloķēt evakuācijas ceļus paši parādās visnegaidītākajās momentus. Bet, kad esat kļuvis jauns darbinieks slepenas vienība, jums jābūt gatavai cīnīties izmisīgi ar mistisko ļaunumu.

F. R bezmaksas aizpildīt savu brīvo aizraujošs brīžus. Jūs ne tikai sajust adrenalīnu asinīs pieaug. Jums būs iespēja izmēģināt dažādus transporta veidus: DM un SloMo Deathmatch, Team Deathmatch un SloMo TDM, Capture Karoga un SloMo CTF, Conqueror ( trīs kontroles punkti) un Conqueror Visas (pieci kontroles punkti). Jūs varat izmantot šādu interesanta iezīme kā palēninot laiku. Šāds stāvoklis tiek papildināts ar īpašām šļircēm, kas dažreiz atrast. Jūsu rīcībā būs dažādi ieroči šaujamieroču (AT-14 pistole, automāts, RPL, Assault Rifle G2A2, Combat bise VK-12, Prototype-7 Automatic gun MP-50 raķešu palaišanas MOD-3, utt ) Un mešana (granātas, mīnas, radio kontrolē mīnas). Vai jūs iespējas, taču nedrīkst aizmirst, ka pretinieki var veikt tās pašas darbības, kā jūs, proti, uzbrukums, slazds, hit vai mest mīnu uguns. Esi uzmanīgs, klīstot pa koridoriem asiņainā spēli. Jums ir, lai pārvietotos no vienas telpas uz otru, un, ja jūs varat izdzīvot nākamā lielā mērā ir atkarīgs no jūsu veiklību.

Jums patīk spēlēt šo spēli F. R, jo tas ir pilns ar tik daudziem pārsteigumiem! Priekšu - iztaisnot ar otherworldly parādībām un justies garšvielu šajā lietā. Lai veicas!


 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more