Grāmatzīmes

Vistālākā robeža

Citi nosaukumi:

Farthest Frontier pilsētas celtniecības simulators ar ekonomiskās stratēģijas elementiem. Spēlei ir lieliska grafika reālistiskā stilā. Mūzika ir labi izvēlēta un laika gaitā nekļūst kaitinoša.

Tavs uzdevums spēlē ir nodrošināt izdzīvošanu un vēlāku labklājību nelielai kolonistu grupai civilizētās pasaules malā. Visu mērķu sasniegšana būs vienkāršāka pēc īsas apmācības, kas jums pastāstīs visu par vadības ierīcēm un spēles mehāniku.

Tālāk jums ir daudz darāmā:

  • Uzcelt visvairāk nepieciešamās ēkas
  • Izpētiet fosilo resursu apgabalu
  • Ievietojiet laukus uz piemērotiem zemes gabaliem
  • Izvēlieties saviem apstākļiem piemērotāko kultūru un kultivējiet to
  • Paplašiniet savu ciematu, līdz tas kļūst par daudzlīmeņu metropoli

Tās visas ir tikai galvenās darbības.

Pirms sākat spēlēt Farthest Frontier, izvēlieties sev piemērotāko grūtības pakāpi. Vieglākajā gadījumā tā būs patīkama idille, bet grūtākajā – reāla cīņa par izdzīvošanu katru dienu. Nosakiet reljefa veidu un klimatiskos apstākļus. Izlemiet, kā jums patīk spēlēt, un sāciet.

Galvenais iedzīvotāju dzīves resurss ir pārtika. Analizējiet augsnes klimatisko sastāvu un izlemiet, kura no pieejamajām iespējām šajos apstākļos augs vislabāk. Ir ļoti svarīgi nekļūdīties, jo no tā ir atkarīga turpmākā attīstība.

Laika gaitā jūs varēsiet vēl vairāk uzlabot augsni laukos, iestrādājot mēslojumu un noņemot akmeņus. Nezāļu kontrole ir tikpat svarīga.

Pēc pārtikas problēmas atrisināšanas koncentrējieties uz loģistiku. Spēle ir ļoti reālistiska un tāpēc bez ceļiem un transportlīdzekļiem preču piegāde no fermām būs sarežģīta. Veidojiet rūpnīcas un rūpnīcas iekārtu un visu ikdienā nepieciešamo lietu ražošanai.

Santehnikai un medicīnai arī ir liela nozīme. Bez tīra ūdens un modernām zālēm jūsu iedzīvotājus var piemeklēt slimību epidēmijas. Tas ievērojami sarežģīs turpmāku iedzīvotāju skaita pieaugumu un, iespējams, pat izraisīs nāvi.

Attīstiet savas tehnoloģijas, tas atvieglos daudzu pamata resursu iegūšanu un ļaus pārslēgt uzmanību uz citām darbības jomām.

Lielāko daļu pilsētas ēku var uzlabot. Tas būtiski ietekmē to īpašības un būtiski maina pilsētas izskatu. Tātad ciems pamazām pārvērtīsies par augsto tehnoloģiju metropoli. Kopumā ir vairāk nekā 50 veidu ēkas, kuru izskats mainās un attīstās spēles gaitā.

Lai gan spēle galvenokārt ir ekonomiska stratēģija, tajā ir vieta kariem. Tavs uzdevums ir pielikt visas pūles, lai izveidotu spēcīgu aizsardzību, lai kaimiņvalstu armijas neiebruktu tavā teritorijā un, ja notiks uzbrukums, tās saskartos ar cienīgu atraidījumu.

Farthest Frontier lejupielāde bez maksas datorā, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam platformā vai izstrādātāja vietnē.

Instalējiet spēli tūlīt un sāciet veidot savu sapņu pilsētu savvaļā!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more