Grāmatzīmes

Farmville 2

Citi nosaukumi: FarmVille 2 Lauku izolācija, Farmville 2,

Labākā spēle FarmVille 2 Ciel vienaudžībā.

Uzņēmums Zynga iepazīstina ar FarmVille 2 Lauku vientulība ir fermas žanra mobilā spēle, kas pārsteigs visus virziena fanus. Pirmkārt, tas piesaista animācijas grafiku, bet tas nav tā vienīgais nopelns. Pat ja jums nav interneta, jūs joprojām varat gulēt gultas un rūpēties par dzīvniekiem, būvēt ēkas un uzkrāt resursus. Tas ir taisnība, ka komunikācija ir obligāta, jo tā ļauj sazināties ar citiem spēlētājiem, veidot alianses ar viņiem un veikt uzdevumus. Ja jūs izveidojat savienojumu ar kopienu pakalpojumā Facebook, būs arī privilēģijas, un pirmais saņems zelta atslēgas, kuras bez izņēmuma.

miljoni spēlētāju iesaka lejupielādēt Farmville 2 lauku vientulību, jo tā patiešām ir aizraujoša spēle. Instalējiet to un atskaņojiet to pilnīgi bez maksas, bet maksas saturs nebūs pārsteigums. Tiem, kuri vēlas ātrāku pāreju, jūs nevarat iztikt bez pirkumiem. Ja jūs vēlaties pierādīt, ka viss var tikt apstrādāts pats par sevi, jums nebūs jāiegulda nauda. Vēl viena laba ziņa, ka datorā varat lejupielādēt FarmVille 2 Village vienatnē. Tajā pašā laikā kļūst iespējams uzreiz veidot īpašumu divos tālruņa un datora avotos, salīdzinot personīgos panākumus.

Kas spēle ir sagatavota.

. Rotaļlietas pildījums ir diezgan pazīstams, tāpēc jūs ātri to izdomājat:

 • Atvērt jaunos līmeņus
 • Game FarmVille 2 Lauku noslēpums veidojas uz atsevišķa zemes gabala, tāpēc viss ir tuvumā vienā vietā.

  • Vietu uz ražas gultām
  • Bārdains un ražas novākšana
  • Pārbaudi un rūpēties par dzīvniekiem
  • Izmantojiet Fortune riteni un uzvariet balvu
  • Iegūt un izpildīt pasūtījumus
  • Build and Improve Buildings
  • Izpildīt teritoriju
  • Sākumā jūs satikt meiteni Masha, lai iemācītu iesācējiem spēles procesa gudrību. Lai būtu vieglāk iemācīties, vispirms saimniecība ir ļoti maza.

   Varat viegli sekot visiem procesiem, kas notiek gultņu un koku gāšana, novākšana, barošana un slaucīšana govis, ražojot pieejamās preces. Lai to izdarītu, būvē dažādas ēkas (dzirnavas, maizes ceptuve, sviesta dzirnavas, siera fabrika un daudzi citi). Jo augstāks sasniegtais līmenis, jo lielāks būs priekšmetu, augu un dzīvnieku sortiments. Viss, ko jūs ražojat, nonāk lielā klēts. Tā kā tas ir piepildīts, tas būs jāpalielina, un tam vajag atslēgas. Tomēr tie ir vajadzīgi visur, tāpēc šis ir visvērtīgākais priekšmets ir īsta zelta atslēga.

   Neaizmirstiet paskatīties uz kuģa netālu no kūts, kur tiek pakārtoti pasūtījumi noteiktu produktu veidu piegādei. Ja jums ir tās pareizajā skaitā, noklikšķiniet, lai izpildītu. Tātad jūs nopelnīsiet monētas un atbrīvosiet vietu noliktavā, lai saņemtu jaunus kvītis. Jūs pats būsiet pārsteigts par to, kāda skaista saimniecība jūsu zemēs ieslēdzas. Gardumi zied un audzē augļus, laukus sagriež sēklu graudi, kartupeļi, tomāti un gurķi, līderi zem sava kukurūzas svara, koku ķemmes salieciet no bagātīgas ābolu, bumbieru, plūmju, persiku ieguves. Tad tur ir rūpnīcas, kur tiek ceptas gardās pīpes ar dažādiem pildījumiem, siera nogatavojas, sviestu un citus produktus.

   FarmVille 2 Lauku izolācijas spēle būs jūsu mīļākais jautrība, kas vienmēr tur ir vērts iekļaut tālruni vai datoru. Ar katru dienu arvien vairāk sasniegumu un atjauninājumu radīsies patīkami pārsteigumi. Šeit svin svētkus (Jauno gadu, Ziemassvētkus, Lieldienas, Halovīni uc), apspriežot notikumus, piedalās sacensībās un iegūstot vērtīgas balvas.

   

  Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

  Read more