Grāmatzīmes

Farmtastic

Citi nosaukumi: Farmtastic

Game Farmtastic - tas ir interesants pārlūkprogrammu balstīta spēle, kas ir balstīta uz simulatorā principu.

Farmtastic internetā - tas ir viens no daudzajiem spēles saimniecībā, kur jums jātiek galā ar ne tikai lauksaimniecībā, bet arī citās aktivitātēs.

Jo Farmtastic reģistrāciju nav grūts solis, pēc kura jūs sākat spēlēt Farmtastic. Lai reģistrētos, jums ir jādara šādi:

1. Atrast spēli vietnes Farmtastic.

2. Kreisi galvenajā lapā jūs redzēsiet reģistrācijas veidlapu. Divi sub forma izvēlieties « Register ».

3. Uzrakstiet savu lietotāja vārdu.

4. Ievadiet savu e-pasta adresi.

5. Uzrakstiet paroli spēli. Mēģināt padarīt savu paroli tikpat ticami kā iespējams.

6. Svarīgi! Reģistrējoties Jūs piekrītat visiem spēles noteikumiem.

7. Noklikšķiniet uz « Reģistrēties » ..

Play Farmtastic Jums būs, izmantojot interneta pārlūkprogrammu. Tāpēc, pirms parakstīties, jums ir nepieciešams labs interneta risināts jautājums: pārbaudīt interneta ātrumu, ir vēlams, ka bija 100 mega bitu sekundē.

Jo Farmtastic spēlē jums būs, saskaroties ar dažādiem notikumiem spēlē. Kā lauksaimnieks, jums ir rūpēties par zemi, un jūsu mājās, dzīvnieki, un veikt dažādus uzdevumus, viens pēc otra.

In simulācijas jūs esat brīvi Farmtastic iegādāties dažādus produktus. Pirmkārt, jums būs neliels zemes gabals, kas jums ir rūpēties par. Jums būs nepieciešams slaukt govis, rakšana netīrumiem, lai ražas - tas viss ir daļa no ikdienas dzīves. Darba jūs darīt katru dienu.

Kā profesionāls lauksaimnieks jums ir nepieciešams, lai savukārt jūsu pagalma mazo lauku saimniecību iespaidīgs. Izmantojot lielu piepūli, jūs drīz saņemt paaugstinājumu un pabeigt visus nepieciešamos darbus fermā. Bez tam, jums ir sekot līdzi saviem dzīvniekiem un putniem saimniecībā. Savu darba grafiku, protams, ir arī slaucamo govju, jo klienti nav vienkārši vēlaties svaigi noplūktiem dārzeņi, bet arī svaigu pienu no laimīgām govīm. Kādā fermā Farmtastic ir neskaitāmi uzdevumi. Jūs varat sēt prosa, un pēc tam sasmalcina to miltos un pārdot.

Saimniecība Farmtastic iesniegts krāsains grafikas. Jums ir jāpierāda savas prasmes darbā ar dzīvniekiem, un pievērst uzmanību tam, ka visas jūsu augi zelt - viss karikatūra stils. Tikai pēc tam dara ļoti daudz darba vietu, jūs varat iegūt labu ražu. Jūs uzzināsiet dažādus uzdevumus, kas gaida jums jūsu saimniecībā Farmtastic. Jums būs nepieciešams iesaistīties investīciju fermā.

Farmtastic tiešsaistē, jūs varat koncentrēties uz savu uzņēmējdarbību, attīstīt un uzlabot savu teritoriju.

Daudz laika jāvelta stādīšanas dārzeņi un augļi, kā arī ražas novākšanas.

Jūs varat iegādāties dažādas ēkas un ražot preces pārdošanai.

Farmtastic online neapšaubāmi patīk, kā visiem pieaugušajiem, gan bērniem. Pierakstīties uz spēli un darīja savu mazo plantāciju.

Pārvērtiet savu mazo mantas milzīgs plaukstošu saimniecību. Pārsteigums visu savu pieredzi un sasniegumiem spēlē.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more