Grāmatzīmes

Lauksaimniecība Simulator 2011

Citi nosaukumi: Lauksaimniecība Simulator 2011

Game Lauksaimniecība Simulator 2011 ir simulators tiešsaistē angļu valodā. Šī spēle ir turpinājums slaveno simulators, kas kļuva slavens visā pasaulē.

Online spēles Lauksaimniecība Simulator 2011 lejuplādēt oficiālajā spēli vietnē vai citās vietnēs, kas piedāvā šo līdzekli. Arī

Lauksaimniecība Simulator 2011 Lejupielādēt iespējams un torrent vietā, kas nodrošina bezmaksas lejupielādēt dažādas spēles un citas audio un video failus.

Šajā spēlē Lauksaimniecība Simulator 2011 par brīvu, jūs varat reģistrēties uz vietas. Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams, šādus datus:

1) jūsu lietotājvārds.

2) E-pasta adrese un parole.

Tāpat, pirms sākat spēli jums ir iespēja ielūkoties vietā apmēram Lauksaimniecība Simulator 2011 video. Tā pieņēma visas funkcijas spēles Lauksaimniecība Simulator 2011, varbūt jūs atradīsiet šeit atbildes uz jautājumiem.

Pēc tam, pārbaudiet datora funkcionalitāti, vai tā parametri atbilst spēles prasībām:

1. Intel 2 GHz - procesors.

2. 1 GB - RAM.

3. 1 GB - HDD.

Game klientu tiešsaistes spēli Lauksaimniecība Simulator 2011 nav brīva, tāpēc, lai sāktu spēlēt Lauksaimniecība Simulator 2011, jums būs nepieciešams iegādāties un instalēt jūsu datorā.

Lauksaimniecība Simulator 2011 jūs iesaistīties dažādās lauksaimniecības darbos. Jums ir rūpēties par dzīvniekiem: audzēt pārtiku lopiem, viņu pabarot, nopirkt jaunus dzīvniekus, tie rada visvairāk komfortablus apstākļus.

Papildus mājlopu jums augt atšķirīgu kultūru, ražas un mēslot, arklu un sēt. Un daudz dažādu funkciju, jums ir jāveic kā reālu lauksaimnieks.

Jūsu dzīvniekiem dos jums ienākumus, piemēram, govs dod pienu, vistas dēj olas ar truša kažokādas jūs saņemsiet. Tas viss, jūs varat pārdot un saņemt naudu.

Jaunais uz spēli Lauksaimniecība Simulator 2011 ir multiplayer. Tavs uzdevums Lauksaimniecība Simulator 2011, lai izveidotu savu unikālo saimniecības, kas ļauj no neliela zemes gabala, lai veiktu milzīgu plantācija, nopelnīt daudz naudas un kļūt vissvarīgākais lauksaimniecības Lauksaimniecība Simulator 2011.

Game Lauksaimniecība Simulator 2011 piesaista visas tās funkcijas:

1) nodalīšana no karjeras režīmā.

2) Spēja vairāku lietotāju režīmā. Spēlē par LAN ir pieejams jums tikai pēc tam, kad iegādāties licenci par spēli.

3) milzīgs automašīnu parks ar dažādām metodēm.

4) Plašs kultūru.

5), Jums tiks dota palīgi.

6) Vai ielādi.

Piereģistrēties tiešsaistes spēle par saimniecības Lauksaimniecība Simulator 2011 kopā ar draugiem. Kopā, jums būs daudz interesanta.

Dodiet sev virtuālo brīvdienas uz to plantācijas krāsām, dažādām kultūrām. Iedomājieties, ka jums ir par šo dabas, kopā ar Lauksaimniecība Simulator 2011.

Attīstīt savu saimniecību, rūpēties par saviem dzīvniekiem un augiem, kļūst reāls lauksaimnieks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more