Grāmatzīmes

Farming Simulator 14

Citi nosaukumi: Farming Simulator 14

Game Farming Simulator 14 dabiskajiem lauksaimniekiem.

Šodien ir grūti pārsteigt ikvienu ar šādu spēles virzienu kā saimniecību. Šķiet, ka šis jautājums jau sen ir spēlēts no visām pusēm, no tā nevar gaidīt neko jaunu. Bet tikai šobrīd, kamēr Farming Simulator 14, kuras attīstību aizņem GIANTS Software, netiks saskatāmi. Nekur citur jūs atradīsit tādu dažādu lauksaimniecības mašīnu (14 nosaukumus), kā šeit. Tas viss ļaus ne tikai iemācīties vadīt, bet arī atcerēties, ko katra mašīna ir paredzēta. Ir traktori, piekabes, kultivatori, sējmašīnas, kombaini, mēslojuma smidzinātāji, pļaujmašīnas, kompostēšanas tvertnes un daudz ko citu.

Lai sāktu, jums ir nepieciešams Farming Simulator 14, lai lejupielādētu savā tālrunī vai planšetdatorā, un rūpīgi jāapmeklē apmācība. Lai gan rotaļlieta tiek izplatīta bez maksas, un progresu var panākt, neieguldot papildu kapitālu, ir arī maksas saturs. Cenas sākas no 90 centiem. Arī ir iespējams lejupielādēt datoru Farming Simulator 14, un viss, kas notiek lielajā ekrānā, būs redzams visās detaļās. Tomēr pat nelielā mobilās ierīces ekrānā jums neizdosies neērtības, tāpēc izstrādātājs ir labi izdomāts.

Iestatiet ekrānu un citas funkcijas.

Lai sāktu atcerēties to, ko monitorā nozīmē grafiskie attēli. Viņi kalpo, lai veiktu dažādas komandas un darbības, un tās ir viegli saprotamas. Veikala, kurā preces tiek pārdotas un nopirktas, augšējā rindiņā tiek parādīta kā grozs. Blakus šim skaitlim ir jūsu norēķinu konts. Nākamais ir izvēlētā krājuma, degvielas līmeņa un ikonas procentuālais daudzums. Labajā pusē lielais rādītājs norāda mašīnas ātrumu. Pa kreisi var redzēt lauku karti. Apakšējā rindiņā ikona parāda izvēlēto paņēmienu veidu, kuru jūs pašlaik kontrolējat, un, noklikšķinot uz tā, vienība mainās. Pēdējais ir darbības pogas.

Game Farming Simulator 14 ir sagatavojis spēlētājiem:

  • Mīlestība ar krāsainu 3D grafiku
  • Kontakti ar citiem spēlētājiem
  • Viens saimniecības attīstība
  • Jaunu augstumu sasniegšana ar smagu darbu

katram priekšmetam ir daudz filiāļu. Piemēram, ekonomikas attīstība nozīmē strādāt šajā jomā (sēja un ievāc dažādas kultūras, izmantojot dažādus paņēmienus), rūpējoties par mājlopiem un mašīnām, darbinieku pieņemšanu darbā. Bet šajos brīžos ir arī daudz mazu nianšu, ir jādefinē pakāpeniski. Laika gaitā jums būs jaunas ēkas, kurās būs ganāmpulki, siena sifes, dzelzceļa stacijas, dzirnavas, veikals, degvielas uzpildes stacijas un citas vietas. Zemkopības Simulator 14 spēle pēc iespējas tuvāk atdzīvināja lauksaimnieka reālos dzīves apstākļus. Un ļauj kultūrai nogatavoties ātrāk nekā parasti, notikumi prasa rūpīgu pieeju un nepieļauj steigas.

Lai sūtītu traktoru laukā, vispirms ir nepieciešams, lai to nogādātu pareizajā piekabē, pārliecinieties, vai tvertne ir pilna ar degvielu. Ja trūkst degvielas, dodieties uz degvielas uzpildes staciju un tikai tad uz lauka. Jums vajadzētu uzzināt, kā to pārvaldīt, lai nepārprotami saglabātu līniju un nevis nonāktu šķēršļos. Arī Farming Simulator spēles 14 ļauj pieņemt darbā darbiniekus, un, kamēr viņi veic savu uzdevumu (sēšanu, aršanu, ražas novākšanu), jūs pievērsiet uzmanību citiem jautājumiem.

Sākumā uz vienu ražu, kas ir gatavs ražas novākšanai, laukos būs divi lauki, no otras - tikai sējumu. Spēle fs 14 piedāvā izvēlēties vienu no graudu veidiem: kviešus, rapšu vai kukurūzas cobu. Šeit jūs vēlaties sniegt padomu atstāt kukurūzu līdz brīdim, kad jūs piecelties, jo tās apstrādei ir vajadzīga īpaša iekārta, un nauda joprojām ir noderīga, lai risinātu vairāk aktuālus jautājumus.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more