Grāmatzīmes

Lauksaimniecības simulators 22

Citi nosaukumi: Farm Sim 22, Farming Simulator 2022

Mūsdienīgs leģendārās saimniecības turpinājums pēc 3 gadiem

Spēle Farming Simulator 22 datorā/klēpjdatorā no nozares stoics GIANTS Software. Vēlreiz esam gandarīti par atjauninājumu ar jaunu spēles funkcionalitāti un mehāniku. Lai gan versijai ir sērijas numurs 22, spēle tika izlaista 2021. gadā un kopš tā laika joprojām ir līdere starp visām sērijas daļām. Vislielākā atzinība no kritiķiem un spēlētājiem - vairāk nekā 90% no tiem, kas to spēlēja, Steam platformā to novērtēja ļoti pozitīvi. Pīķa dienās spēlē vienlaikus piedalījās līdz

cilvēku, kas ir daudz priekš nišas spēles. Zemāk ir paskaidrots, kāpēc FS 22 patīk visiem bez izņēmuma.

Farming Simulator 22 funkcijas datorā

Simulatora izstrādātāji vienmēr ir centušies iepriecināt savus fanus ar jaunu funkcionalitāti ar katru jaunu daļu. Katra nākamā daļa ir piepildīta ar jaunām funkcijām, kultūrām, aprīkojumu un instrumentiem. Piemēram, iepriekšējā versija saņēma lielu grafikas un veiktspējas lēcienu. Tam tika pievienota arī iespēja audzēt zirgus. Ko mums atnesa pēdējā spēles daļa:

 • a rakstzīmju redaktors, kurā varat izveidot unikālu lauksaimnieku-uzņēmēju;
 • jaunas reālistiskas vietas Amerikā un Eiropā;
 • spēja audzēt vīna dārzus, olīvu birzis un kokvilnu, kā arī citas kultūras, no kurām spēlē ir vairāk nekā 20;
 • jauni saimniekošanas veidi - mulčēšana (ražas palielināšanai) un akmeņu rakšana (platības attīrīšanai);
 • ražošanas ķēdes, kas ļaus optimizēt peļņas gūšanas procesu
 • Ražas kalendārs jaunā zemnieka ērtībām
 • uzlabots AI procesu automatizēšanai

Farming Simulator 22 DLC — jauni papildinājumi visiem

 1. Year 1 Season Pass ir galveno spēļu papildinājumu kolekcija visam gadam, kas tiks pievienota nākotnē. Jūs maksājat tikai vienu reizi. DLC, kas tajā jau ir iekļauts: Antonio Carraro Pack, Kubota Pack, Pack 3, Expansion. Visus papildinājumus, kas tiks izlaisti līdz gada beigām, jūs saņemsit automātiski. Tas darbojas kā sezonas biļete.
 2. Kubota Pack — jūs pievienosit vienpadsmit jaunus transportlīdzekļus un instrumentus no starptautiskās korporācijas, kuras izcelsme ir Osakā, Japānā pirms 130 gadiem.
 3. AGI Pack - jaunas ēkas un graudu apstrādes iekārtas no AGI, vadošā portatīvo un stacionāro graudu apstrādes, uzglabāšanas un kondicionēšanas iekārtu ražotāja.
 4. Precīzijas lauksaimniecība — padariet savu virtuālo saimniecību zaļāku un ilgtspējīgāku: Precision Farming Free papildinājums ievieš jaunu spēļu mehāniku, kuras pamatā ir reālās pasaules viedās lauksaimniecības tehnoloģijas. Tas ietver četrus dažādus augsnes veidus un augsnes paraugu ņemšanu, ekonomisko analīzi un vides novērtējumu jūsu saimniecībai.
 5. CLAAS XERION SADDLE TRAC pakotne - Iegādājoties CLAAS XERION SEKĻU TRAC, jūs savam saimniecības autoparkam pievienojat jaudīgu un dinamisku traktoru no labi zināmā vācu ražotāja CLAAS.

Šie ir daži no oficiālajiem papildinājumiem, kas jums patiks. Ir vairāk neoficiālu, ko veidojuši žanra spēlētāji un fani. Instalējiet tos, uzņemoties risku. Daži no tiem var uzlabot grafiku, daži var pievienot jaunas kartes, daži var pievienot jaunus transportlīdzekļus. Dažus no tiem pat iesaka paši izstrādātāji, un tie tiek ieviesti nākamajās spēles versijās.

Farming Simulator 22 PC Download nav bezmaksas. Spēli var iegādāties tādās platformās kā Steam, Epic Games vai oficiālajā vietnē. Ticiet man, šis lauksaimniecības simulators ir savas naudas vērts - vērtējumi un atsauksmes runā paši par sevi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more