Grāmatzīmes

Lauksaimniecības simulators 20

Citi nosaukumi: Farming Simulator 2020, FS 20, FS 2020

Farming Simulator 20, jauns vecā stāsta turpinājums

Spēle

FS 20 ir pasaules slavenā simulatora mazākais brālis. Kāpēc mazāks? Spēles 20. versija ir izlaista un pielāgota viedtālruņiem. Programmatūra GIANTS, izstrādātāji un veidotāji, ik pēc trim gadiem izlaiž jaunu versiju Android un iOS ierīcēm. Katrā jaunajā versijā viņi cenšas paplašināt iespējamo funkcionalitāti un pievienot kaut ko jaunu. Šī reize nav izņēmums. Protams, spēles mobilā versija ir vienkāršāka nekā pilnvērtīgais Farming Simulator datorā, taču, lai spēlētu savu iecienīto simulatoru, jums nav jānēsā līdzi dators.

Lauksaimniecības simulators 20. Lauksaimniecības procesa iezīmes

Farming Simulator 20 ir ne tikai spēle par saimniecību, bet arī par uzņēmējdarbību. Patiešām, papildus galvenajam labības un dzīvnieku audzēšanas darbam jums vajadzētu rūpēties arī par saviem ienākumiem. Un tā ir ekonomika, un jums ir jāpārdomā sava rīcība, lai gūtu maksimālu peļņu. Jebkurš spēles produkts tiek pārdots un nopirkts starptautiskajos tirgos. Visiem produktiem ir cenas, un cenas laiku pa laikam var atšķirties.

Bet atpakaļ pie interesantākā. Spēles Farming Simulator 20 mehānika datorā liecina par notiekošā reālismu. Lai audzētu kukurūzu, jums jāiegādājas zemes gabals, kukurūzas sēklas, aprīkojums, ar kuru sēt un pēc tam novākt ražu. Turklāt labākam efektam var izmantot mēslojumu.

Nopērkam traktoru, pieliekam tam nepieciešamo tehniku, piemēram, sējmašīnu, un ejam uz lauka, sējam, kā redzat, viss ir diezgan reāli. Spēlei ir iespēja šo procesu automatizēt, ja jūsu saimniecība ir izaugusi un jūs viens pats nevarat visam sekot līdzi. Tiklīdz raža nogatavojusies, to savācam un vedam uz noliktavu tālākai pārdošanai un pārdošanai. Šeit jūs esat nopelnījis savu pirmo naudu. Viņi var iegādāties vairāk zemes audzēšanai, dzīvniekus, aprīkojumu darbam vai apgūt jaunas tehnoloģijas.

Ko FS 20 piedāvā saviem cienītājiem?

  • Pērciet vairāk nekā 100 veidu iekārtas un instrumentus no pasaules lauksaimniecības ražotājiem.
  • Nopelniet, savā zemē audzējot un pārdodot vairāk nekā 10 veidu kultūras (kokvilna, auzas, kukurūza, rapsis, saulespuķes, pupas utt.).
  • Audzēt un audzēt dzīvniekus (govis, aitas, zirgus, cūkas).
  • Izpētiet Ziemeļamerikas plašumus, veicot detalizētu ainavu atjaunošanu.
  • Tagad jūs varat vadīt transportlīdzekļus tieši no kabīnes, lai nodrošinātu vēl lielāku reālismu.
  • Jauna funkcionalitāte zirgu kopšanai, jo tie ir mūsu draugi, tāpat kā suņi un kaķi. Jūtieties kā īsts kovbojs, kas brauc pa jūsu teritorijām uz īsta savvaļas ērzeļa.
  • Optimizēta grafika ērtai spēlei jebkurā ierīcē.

Kā lejupielādēt Farming Simulator 2020 personālajam datoram?

Spēle ir paredzēta mobilajām ierīcēm ar operētājsistēmu Android / iOS. To var lejupielādēt no jebkura tirgus. Lūdzu, ņemiet vērā, ka spēle ir apmaksāta. Spēlētāju vidējais punktu skaits ir 3. 8 no 5. 0, kas ir biedējoši. Bet jebkuram spēlētājam ir iespēja pamēģināt spēli uz noteiktu laiku un, ja tev nepatiks, tu atgūsi savu naudu.

Īstiem žanra cienītājiem ir iespēja lejupielādēt datorā. Lai to izdarītu, datorā vai klēpjdatorā ir jāinstalē emulators un tajā jāielādē un jāinstalē Farming Simulator 20.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more