Grāmatzīmes

Lauksaimniecības simulators 19

Citi nosaukumi: FS 19, Farming Simulator 19, Farming Simulator 2019

Farming Simulator 19 ir spēļu sērija, kas pazīstama visā pasaulē. Lauksaimniecība nekad neapstājas un neapstājas. Spēļu izstrādātāji to ir pierādījuši praksē. Pastāvīgi atjauninājumi, jauninājumi, reālistiska grafika un jauna funkcionalitāte. Jaunā spēles daļa ir atnesusi daudz jaunu produktu, kas rotā spēles gaitu. Programmā Farming Simulator 19 ir sācies jauns attīstības pavērsiens, kas ir dinamiskāks un reālistiskāks nekā iepriekšējās daļas. Vairāk par visiem jaunajiem produktiem zemāk.

Spēles 19. daļas jauninājumi

Iespējams, šī Farming Simulator daļa ir kļuvusi par vienu no pēdējā laikā gaidītākajām. Patiešām, deviņpadsmitajā daļā spēles grafiskais kodols tika pilnībā pārveidots, kas nozīmē vēl lielāku notiekošā reālismu. Labāk uzzīmētas detaļas par darba aprīkojumu, dabu un vidi ir patīkamas acīm, un, ņemot vērā jaunas teritorijas Eiropā un Amerikā, jūs nemaz nevēlēsities atstāt spēli reālajā pasaulē. Lai gan šajā gadījumā tas daudz neatšķirsies no spēles. Ir vērts pievērst uzmanību jauna veida lauksaimniecības kultūrām - kokvilnai un auzām, tas ir papildus tam, kas jau bija spēlē (kvieši, kukurūza, kartupeļi, rapsis utt.). No dzīvniekiem joprojām var audzēt cūkas, govis, aitas, putnus (vistas un zosis), kā arī izjāt ar saviem zirgiem. Tie ļaus jums izpētīt savu teritoriju un atklāt jaunas jomas milzīgā atvērtā pasaulē.

Farming Simulator 19 personālajā datorā, ko dievina daudzi spēlētāji visā pasaulē, galvenā iezīme ir iespēja spēlēt tiešsaistē. Attīstiet savu fermu kopā ar citiem spēlētājiem, līdz 16 cilvēkiem no jebkuras vietas pasaulē. Šī ir iespēja bagātināt sevi ne tikai kultūras, bet arī profesionāli lauksaimniecības nozarē. Spēles modifikācijas, ko paši spēlētāji var izveidot, padarīs procesu jautrāku. Jaunas teritorijas Eiropā un Ziemeļamerikā lielā atvērtā spēļu pasaulē.

Spēļu funkcijas

Īsumā, lūk, kam jāpievērš uzmanība:

 • pilnībā pārveidots spēles grafiskais kodols - vairāk reālisma un dinamikas
 • jauna jāšanas funkcionalitāte un jaunas dzīvnieku sugas - zirgi
 • Amerikas un Eiropas teritorijas
 • divi jauni lauksaimniecības kultūru veidi - kokvilna un auzas
 • jauns aprīkojums no ražotāja John Deere

Oficiālie papildinājumi lauksaimniecībai simulatoram 19:

 • Premium Edition — ietver visas oficiālās modifikācijas; Piemērots tiem, kas nevēlas pirkt visu atsevišķi.
 • Platīna izdevums - pievieno 35+ jaunu transportlīdzekļu veidus no ražotāja CLAAS.
 • Alpine Farming Expansion - jauna Alpu pļavu platība, kā arī aprīkojums to audzēšanai.
 • Rottne DLC - ir jaunas mežizstrādes un speciālā aprīkojuma funkcijas.
 • GRIMME aprīkojuma pakotne - satur trīspadsmit jaunus rīkus no GRIMME un vienu papildu no Lizard.
 • Kverneland Vicon Equipment Pack - satur divdesmit iekārtas no ražotāja Kverneland.

Kā lejupielādēt spēli Farming Simulator 19 datorā vai klēpjdatorā?

Farm Simulator nav bezmaksas, jums ir jāmaksā, lai to lejupielādētu. To var izdarīt oficiālajā spēles vietnē vai tādos spēļu portālos kā Steam, Epicgames, Microsoft, Playstation, Xbox un citos. Šādos portālos bieži notiek akcijas un izpārdošanas, un spēli var iegādāties daudz lētāk vai pat pilnīgi bez maksas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more