Grāmatzīmes

Lauksaimniecības simulators 18

Citi nosaukumi: FS 18, Farming Simulator 2018, farm 18b fs 18, Farming Simulator 18

Farming Simulator 18 — leģenda turpinās!

Spēļu studija GIANTS Software turpina darbu pie savas fermas simulatora spēļu sērijas datoriem un viedtālruņiem. Farming Simulator 18 tika izlaists īpaši Android un iOS tālruņiem ar atjauninātām atrašanās vietām un atvērtu pasauli. Tekstūras ir pilnveidotas un uzlabotas, ir pievienots jauns aprīkojums un daudz kas cits. Līdz šim spēli tirgos var lejupielādēt par cenu 4. 49 USD. Tajā pašā laikā miljoniem spēlētāju pozitīvi reaģēja uz jauno spēles daļu - vidējais vērtējums ir 4. 4 no 5. Tāpēc simulators noteikti ir jūsu uzmanības vērts.

Farming Simulator 18 ir nedaudz vienkāršāks nekā tā lielais brālis datoriem. Galu galā viedtālrunis uzliek nelielus ierobežojumus jūsu spējai pārvaldīt un spēles ekrāna izmēram. Taču tajā pašā laikā spēle ir diezgan daudzveidīga un līdzīgu spēļu mobilajiem telefoniem vairs nav. Ja esat šīs tēmas spēļu cienītājs, noteikti ir vērts izmēģināt.

Lauksaimniecības simulatora līdzekļi un papildinājumi 18

Spēles jaunā versija sniedza mums diezgan daudz atjauninājumu un uzlabojumu:

 • Pārveidota un optimizēta grafika mobilajām ierīcēm; pat vājos tālruņos spēle darbosies bez palēninājumiem.
 • Atjaunota pasaules ražotāju lauksaimniecības tehnikas garāža; vairāk nekā 50 mašīnas un to piederumi ir no jauna izveidoti ļoti detalizēti.
 • Jauna ražas novākšanas tehnoloģija.
 • Audzē kukurūzu, rapsi, kartupeļus, kviešus, bietes un pirmo reizi arī saulespuķes; pārstrādāt un izveidot produkciju, pamatojoties uz tiem.
 • Jauna atvērta pasaules karte ar iespēju globāli tirgoties lauksaimniecības tirgos, lai gūtu lielu peļņu.
 • Uzlabojumi AI palīgs, lai kontrolētu transportlīdzekļus, kamēr esat aizņemts ar citām lietām.
 • Pārstrādāta un uzlabota reģistrēšanas funkcionalitāte un daudz kas cits.

Kā redzat, jaunā daļa ienesa daudz atjauninājumu. Ir arī vērts pieminēt, ka tagad varat spēlēt ar draugiem, izmantojot Wi-Fi, un kopīgi attīstīt lauksaimniecības biznesu. Pievērsiet uzmanību dzīvnieku klātbūtnei spēlē, tas ļaus jums paplašināt savu darbību uz tiem - audzēt un kopt govis, aitas un cūkas. Atcerieties, ka, pirms sākat kaut ko jaunu, noteikti aprēķiniet savus ieguldījumus un rentabilitāti - no tā ir atkarīga biznesa veiksme.

Kā viedtālrunī lejupielādēt Farming Simulator 18?

Šodien internetā var atrast daudzas spēles versijas ar dažādām iepriekš instalētām modifikācijām, kas atvieglos spēles sākšanu. Taču šādas uzlauztas spēles var kaitēt jūsu mobilajai ierīcei. Tāpēc mēs iesakām lejupielādēt tikai no oficiālajiem avotiem. Šobrīd tie ir Android Market un Apple Store. Ņemot vērā, ka spēle nemaksā daudz un tā attaisno iztērēto naudu.

 1. Atveriet Android/iOs tirgu
 2. Laukā ar meklēšanu braucam Farming Simulator 18
 3. Dodieties uz lapu ar spēli un noklikšķiniet uz "Pirkt" (parasti jums jau ir piesaistīta karte un jums tikai jāpiekrīt visām politikām un jāveic pirkums)
 4. Gaida spēles instalēšanu (ātrums ir atkarīgs no interneta savienojuma)
 5. Palaidiet un izbaudiet procesu

Ir vērts pieminēt arī iespējamos spēles papildinājumus, protams, oficiālos. Šai daļai no tiem netika izlaisti daudz, taču tie ievērojami paplašinās lauksaimniecības transportlīdzekļu skaitu, var atjaunināt karti un pievienot jaunu funkcionalitāti. Jūs izlemjat, vai to ir vērts iegādāties. Pirms visu pērkat, izlasiet izmaiņu sarakstu, kas spēlē stāsies spēkā.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more