Grāmatzīmes

Lauksaimniecības simulators 17

Citi nosaukumi: Lauksaimniecības simulators 2017

Farming Simulator 17 — lauksaimniecība kā art

Mūsu ilgi iemīļotā lauksaimniecības simulatora datoram turpinājums. Farming Simulator 17 joprojām ir visreālākais iespējamais. Izstrādātāji katrā atjauninājumā pievieno atrašanās vietas un iekārtas. Galu galā zinātne un inženierija nestāv uz vietas. Katru gadu lauksaimniecībai tiek izveidotas jaunas vienības. Un ar lauksaimniecību var nodarboties gandrīz jebkur pasaulē. Un jūs kā zemnieks būtu ieinteresēti izmēģināt spēkus dažādās Zemes vietās un nostūros.

Farming Simulator 17 spēle ieguva jaunas vietas un jauna veida mašīnas, ir jauni ražotāji, kā arī milzu darba mašīnas. Kaut kas ir pieejams, iegādājoties spēli, taču jums būs jāiegādājas vairāk. Bet vispirms vispirms.

Spēles līdzekļi

Jaunā versija jūs gaida:

  • papildus jau pieejamajiem kultūraugu veidiem ir vairāk saulespuķu un sojas pupu
  • tagad varat pievienot mājlopus savai fermai un audzēt govis, aitas, vistas un cūkas
  • spēles ekonomika ir uzlabota un pārveidota, tagad jums ir rūpīgāk jāpārdomā savs budžets un biznesa stratēģija
  • simtiem hektāru zemes kopā ar Ziemeļamerikas teritorijām
  • gandrīz trīssimt darba aprīkojuma vienību (detalizēti) no septiņdesmit pieciem ražotājiem
  • liela atvērta pasaule ar iespēju spēlēt tiešsaistē ar draugiem, lai iegūtu vēl lielāku reālismu

Tagad savu mazo saimniecību varat izaugt par milzu lauku saimniecību un nodarboties ne tikai ar labību, bet arī ar mežizstrādi, liellopu audzēšanu, transportēšanu un loģistiku. Jūsu veiksme ir atkarīga no jūsu lēmumiem, tāpat kā reālajā dzīvē!

Farming Simulator 17 papildinājumi uz PC

Šai daļai ir četri oficiāli papildinājumi, to iegāde ir jūsu ziņā. Šeit ir sīkāka informācija par tiem:

  • Platinum Edition - galvenais un lielākais paplašinājums. Pievieno jaunas Dienvidamerikas zemes ar autentiskām ainavām un unikālu veģetāciju. Jauns dzelzceļa tīkls labākai un ātrākai pārvadāšanai visā kartē. Jauni transportlīdzekļi un instrumenti, kā arī jauns kultūraugu veids: cukurniedres.
  • Big Bud Pack - neliels papildinājums. Papildina spēlei pasaulē lielāko lauksaimniecības traktoru un tam paredzētus neparasti lielus instrumentus. Izmēģiniet, kā ir vadīt šādu briesmoni. Papildus tam ir 12 jauni rīki.
  • Kuhn - vēl viens neliels paplašinājums papildina spēļu lauksaimniecības tehniku Kuhn (kultivatori, mēslojuma izkliedētāji, sējmašīnas, siena ārdītāji, pļaujmašīnas utt.).
  • ROPA - arī neliels papildinājums spēlei papildinās ROPA tehniku (biešu kombains, iekrāvējs/izkrautājs, kartupeļu tīrītājs, transporta piekabe).


Kuru no papildinājumiem ievietot, izlemjat jūs. Ja Platinum izdevums acīmredzami ir jūsu naudas vērts, tad pārējiem ir jāmācās un jāpārbauda, vai tie jums ir nepieciešami. Jo tie ir specifiski un ne katrs no tiem pievieno spēlei kaut ko jaunu.

Game Farming Simulator 17 — reālisms tā labākajā līmenī!

Miljoniem tiešsaistes lauksaimnieku visā pasaulē gadiem ilgi ir devuši priekšroku FS 17, jo tas ir līdzīgs reālajai pasaulei. Galu galā tehnika, teritorijas un darbplūsmas tieši atbilst realitātei. Katrs laukstrādnieks to ir piedzīvojis un var apliecināt, ka viss ir gluži kā dzīvē. Lai audzētu kviešus, ir jāiegādājas sēklas, tās jāstāda, mēslojums un jāaudzē. Pēc tam rūpīgi savāc ar kombainu, ieber traktorā un nogādā uz noliktavu. Tālāk, lai pelnītu, tie ir jāpārdod un tajā pašā laikā jāgūst peļņa, ņemot vērā izmaksas. Un tas attiecas tikai uz kviešiem. Un spēlei ir liels skaits labību, kuras varat audzēt un ar tām nopelnīt naudu. Citiem vārdiem sakot, jūs būsiet ne tikai zemnieks, bet arī uzņēmējs un uzņēmējs. Ienirstiet Farming Simulator 17 pasaulē datorā.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more