Grāmatzīmes

lauksaimniecības dzīve

Citi nosaukumi:

Farming Life ir ļoti jauka lauksaimniecības simulācijas spēle, tai ir viss, lai tā būtu viena no interesantākajām šī žanra spēlēm. Spēlei ir lieliska grafika un neuzkrītoša mūzika. Ciema dzīves pastorālā aina rada mieru un tajā pašā laikā spēlei ir diezgan aizraujoša ekonomiskā sastāvdaļa.

Spēles pašā sākumā jūs satiksit Semu un Lindu. Viņiem pieder neliela ferma priekšpilsētā. Viņu saimniecībā neklājas labi. Viņiem ir nepieciešami jūsu gudri norādījumi, lai lietas būtu pareizi. Spēlē ir daudz darāmā, tev noteikti būs ko darīt:

  • Cirt kokus, lai attīrītu zemi laukiem.
  • Augļu koku stādīšana un novākšana.
  • Nepieciešamā aprīkojuma iegāde.
  • Būvē strādnieku mājas, angārus, kur izvietosi lauksaimniecības tehniku, nojumes un pat dzirnavas.
  • Produktu tirdzniecība pilsētas tirgū.
  • Bišu audzēšana un medus vākšana.

Un tas nav viss lietu saraksts, tikai galvenie, tālāk par to varat uzzināt vairāk.

Kā jūs saprotat, jūs gaida grūts ceļš no mazas saimniecības līdz plaukstošam uzņēmumam. Laika gaitā jūs varēsiet atvērt savu dažādu produktu ražošanu, piemēram, rūpnīcu, kas ražo karstās mērces, maizes ceptuvi un daudz ko citu. Iegūstiet jaunu kravas automašīnu, kur varat piegādāt produktus. Desmitiem dažādu traktoru un kombainu dažādu darbu veikšanai saimniecībā. Jūs pat varat atvērt savu kafejnīcu tuvējā mazpilsētā. Piedaloties pilsētas konkursā, iegūsti iespēju iegūt jaunas vietas, ja izdosies uzvarēt. Attīrot vietu no nevēlamiem kokiem, pievērsiet uzmanību, vai tie ir augļu koki, iespējams, prātīgāk tos atstāt un plūkt augļus.

Darba biržā izvēlieties strādniekus saimniecībai. Rūpīgi izpētiet, kādas prasmes viņiem ir un cik viņi vēlas nopelnīt. Šajā biznesā jums jābūt gudram, jo jūs viņiem maksāsit no saimniecības ienākumiem. Spēlējot Farming Life, papildus parastajai saimniecības attīstībai un tirdzniecībai jums būs jāveic dažādi uzdevumi un jāapmierina vietējo iedzīvotāju vajadzības. Tas palīdzēs jums atrast pareizo veidu, kā paplašināt savu saimniecību un ļaus nopelnīt naudu un resursus. Tāpat kā reālajā dzīvē, jūsu saimniecību iejauksies kaitēkļu bari. Ar tiem jātiek galā savlaicīgi, pretējā gadījumā tie var nodarīt būtisku kaitējumu jūsu uzņēmumam. Katrs lauks un šķūnis ir jāizbūvē ar piebraucamiem ceļiem, pa kuriem var izbraukt transportlīdzekļi. Neaizmirstiet tos maršrutēt.

Spēlei ir nepiespiesta un nepiespiesta atmosfēra, nekur nav jāsteidzas, dekoru elementu izvēle ilgi nodarbinās, bet kaķis un suns tiks izklaidēti.

Farming Life lejupielāde bez maksas diemžēl nedarbosies. Spēli var iegādāties Steam rotaļu laukumā vai oficiālajā vietnē. Papildus pašai spēlei ir pieejami ne mazums tās papildinājumu, tāpēc, atpūšoties brīvajā laikā, jums būs ko darīt vēl ilgi. Sāciet veidot fermu jau tagad, jūs gaida patīkama mierīgas piepilsētas atmosfēra un neuzbāzīgi darbiņi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more