Grāmatzīmes

Farmerama

Citi nosaukumi: Farmerama

Farmerama online - ir pārlūka tiešsaistes spēli, kas vērš savus spilgts, krāsains rakstzīmes un redzesloku. Šeit Jūs varat pavadīt savu brīvo laiku ārā, kas rūpējas par lauku māju un fermā ... Online spēle Farmerama dod iespēju mācīties vadīt mājsaimniecību, kas neattiecas uz šo maksimālo skaitu spēkiem.

Šī aizraujošā spēle, nav nepieciešams instalēt spēli klientu, un ir pieejama no jebkura pārlūka. Viss, kas jums nepieciešams, lai sāktu spēli, tas Farmerama online reģistrācija.

OnLAN Farmerama spēle piedāvā divus veidus, lai reģistrētu:

1. Tieši no vietas. Mājas lapā, ir reģistrācijas jomas, kur jūs vēlaties, lai ievadītu nosaukumu (vārds), paroli, e-pastu, ievadiet savu dzimšanas dienu, un vienoties ar spēles noteikumiem. Reģistrāciju uz šo spēli Farmerama ir pabeigta, jūs varat sākt spēle.

2. Izmantojot sociālo tīklu. Ja esat reģistrējies kontu Facebook, to var izmantot kā spēle konta reģistrāciju: Facebook, noklikšķinot uz ikonas reģistrācijas formu mājas lapā, tiek atvērts logs, kurā tiks lūgts piekrist, lai piekļūtu savam kontam, piekrišana, ievadiet savu lietotājvārdu un Pievienoties šai Farmerama izmantojot Facebook vairāk. Tagad jūs varat spēlēt tiešsaistē Farmerama!

Tiem, kuri vēl nav izlēmuši, tas ir tā vērts, lai reģistrētu savu kontu, vai ne, spēle Farmerama online spēle piedāvā bezmaksas izmēģinājumu, kur jūs varat izmēģināt sevi kā nākotnes lauksaimniekam, beidzoties pārbaudes laiku, pēc tam priekšlikumu par reģistrāciju. Šādi noteikto!

Nonākšana spēli pirmo reizi, NPC (pūce) sniegs dažus pirmos darbus. Būs nepieciešams novākt, tad to sēšana ir vēl daži uzjautrinoši, bet pamācoši uzdevumi. Bet ... tas ir tikai sākums. Nākamais, jums būs spēlēt spēli Farmerama online, veicot dažādus stādot kokus, dārzeņus un kultūrām, iesaistīties ražas novākšanā, augt un barot dzīvniekus, aprūpi un laistīšanas savu zemi.

Kad būs noteikta līmeņa, spēle Farmerama ļauj piedalīties konkursā par labāko dārza instrumenti, kā arī daudzos citos konkursos. Jūs varat arī nodot savu dārzu visu redzēt un uzzināt, ko citi cilvēki domā par viņu spēlētājiem.

Vai Farmerama online spēle ir sava valūta - un tyulpesso zelepenni. Paldies jums, jūs varat veikt darījumus.

Farmerama online spēle ir līmeņi lauksaimniecības attīstību, kas modernā pieaugums, pateicoties pieredzei, ko piešķir par stādīšanas un picking kultūrām. Ar katru jaunu līmeni, ir pieejama jauniem augiem un jauniem dzīvniekiem. Tātad Farmerama būs kaut kas, bet garlaicīgi!

Play Farmerama var courting kaimiņu pļavas, protams, nav par brīvu. Šis darbs tiks izmaksāta.

Spēlēt tiešsaistes spēli Farmerama nevar vienkārši sēžot mājās, bet arī citā piemērotā vietā, piemēram, biroju vai sēžot omulīgā iestādē (ar interneta pieslēgumu).

Bet kāpēc daudz runājam par to, kā spēlēt Farmerama labi, labāk, vismaz mēģināt vienu reizi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more