Grāmatzīmes

lauksaimniecības amatniecība

Citi nosaukumi:

Farmcraft ir minecraft stila ferma, kuru varat spēlēt savā datorā. 3D grafika kubiskā stilā, kas raksturīga minecraft. Balss spēle ir kvalitatīva un nerada nekādas pretenzijas. Mūzika patīkama, ar laiku nekaitina.

Spēlē jums ir jānodarbojas ar īstu lauksaimniecību. Bez kompromisiem, visi darbi tiek veikti praktiski tā, kā tas notiek realitātē.

Gūt panākumus spēlē nav viegli, un tas prasa laiku, taču šis reālisms, iespējams, patiks daudziem.

Šajā spēlē, tāpat kā jebkurā fermā, jūs gaida daudzas lietas:

  • Apsējiet laukus un novāciet ražu, kad pienāks laiks
  • Uzlabot un būvēt jaunas ražošanas ēkas
  • Pērciet aprīkojumu, lai atvieglotu savu darbu
  • Tirdzniecība ar lauksaimniecības produktiem

Tas viss un daudz kas cits jūs gaida spēles laikā. Spēlējot Farmcraft, jūs uzzināsit visus smalkumus.

Spēle nav grūta, un pat bērni to var spēlēt, taču mācīšanās pirms sākuma noteikti nevienam nekaitēs. Izstrādātāji ir centušies mācību procesu padarīt pēc iespējas kodolīgāku un saprotamāku, pat ja šādu spēli redzat pirmo reizi.

Jūs izlemjat, kā izskatīsies saimniecība, kāda būs lauku un ēku atrašanās vieta. Turklāt jums būs jāizdara izvēle, kuras kultūras jūs audzēsit.

Spēlei nav nepieciešams pastāvīgs interneta pieslēgums, to instalējot varēsi spēlēt bezsaistē, kad vien vēlēsies.

Grafika var nepatikt visiem, bet ir tādi, kas noteikti būs sajūsmā. Tam ir karikatūrisks, bet kubisks, vienkāršots izskats. Ja esat kādreiz spēlējis minecraft, tad attēls šajā gadījumā jūs nepārsteigs.

Šeit jūs redzēsiet daudz lauksaimniecības tehnikas. Visi modeļi ir izstrādāti sadarbībā ar BlockWorks un John Deere. Kā jūs droši vien uzminējāt, katram traktoram vai citam aprīkojumam ir analogi reālajā pasaulē ar līdzīgām īpašībām. Šī ir īsta tehnika, kas tika pārnesta uz spēli.

Lielākā daļa lauksaimniecības spēļu izstrādātāju cenšas saglabāt spēli pēc iespējas vienkāršāku, lai spēlētājiem nebūtu jāiedziļinās pārāk daudz detaļās. Šīs spēles izstrādātāji gāja citu ceļu, izvēloties maksimālā reālisma ceļu. Tas izraisīja interesi par spēli un ļāva daudziem cilvēkiem parādīt, kas ir īstais zemnieka darbs. Spēles laikā jūs varat daudz uzzināt, atrodoties ērtā vidē. Praktiskās iemaņas šādi apgūt nevarēsi, tas ir saprotams, bet teorētiskās zināšanas iegūsi, izklaidējoties interesantā spēlē.

Farmcraft lejupielāde bez maksas uz PC, diemžēl nav iespējas. Šo spēli varat iegādāties izstrādātāju vietnē vai Steam portālā. Ja vēlaties iegūt spēli bez maksas, nekautrējieties, pēc laika pavadīšanas jūs to noteikti iegādāsities kādā no izpārdošanām par nelielu naudu.

Ja jums patīk minecraft universe spēles vai vēlaties uzzināt vairāk par lauksaimniecību, nepalaidiet garām šo unikālo iespēju un instalējiet spēli tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more