Grāmatzīmes

Farm Town: Laimīgs ciems pie nelielas pilsētas un pilsētas

Citi nosaukumi: Farm Town: Laimīgs ciems pie nelielas pilsētas un pilsētas

Klasiskā spēle Farm and the City: saimniecība netālu no pilsētas - laba saimniecība.

Mēs piedāvājam jautru un krāsainu projektu foranj Farm and the City: saimniecība netālu no pilsētas ir laba saimniecība. Šī ikdienas spēle Android ierīcē vienmēr būs blakus jums, lai jūs jebkurā brīdī varētu meklēt Margaretu un Pēteri un palīdzēt viņiem ar jaunu uzdevumu. Jūs atradīsit aizraujošu rūpību par saimniecību. Smieklīgi mazi dzīvnieki, bagāti kultūraugi, smaržīgi ziedi un vienmēr viesmīlīgi draugi, uz kuriem jūs varat apskatīt viesus. Lai kļūtu par laimīgu ģimeni, ir pienācis laiks Ferma un pilsēta: saimniecība netālu no pilsētas - laba zemnieku saimniecība, lai lejupielādētu, jo tā ir pilnīgi bez maksas. Un, ja vēlaties paātrināt kādu procesu, iespējams nopirkt par reāliem naudas līdzekļiem. Gadījumā, ja jūsu tālrunī nav pietiekami daudz vietas jaunām jautrībām, varat lejupielādēt Farm and the City: saimniecību tuvu pilsētai - saimniecībā datorā. Tagad jums nav šķēršļu, lai sāktu strādāt pie gultas.

Dodies uz dārzu.

Viens spiežot pirkstu uz monitora, jūs savāc bagātu nogatavojušos kviešu, kukurūzas, ābolu, visu veidu ogu, dārzeņu un augļu, olu un piena ražu. Augu greznās rozes, sēklas pārsteidzošus ziedus uz puķu dobēm, augu cāļiem, jēriem, cūkām, govīm un citiem dzīvniekiem.

Game Farm and City: saimniecība netālu no pilsētas - par labu saimniecību, tas ir:

Ja galvenais skripts periodiski tiek atjaunināts, spēlētāji nekad nav garlaicīgi ar spēli.

  • Bright 3D graphics
  • Saziņa ar spēlētājiem
  • Dzīvnieku, dzīvnieku un iespēju daudzveidība
  • Salietoti kultūraugi
  • Tirdzniecība tirgū
  • Ēku būvniecība un to pilnveidošana
Tādējādi ir nepieciešams veikt dažādus uzdevumus, lai saņemtu viņam noderīgas dāvanas.

. Ferma un pilsēta: saimniecība netālu no pilsētas - lauku spēļu laukumā savieno lauku ar metropoli. Lai padarītu pilsētas iedzīvotājus justies laimīgiem, tiem ir vajadzīgi gardi un svaigi produkti. Kurš atteiksies piena pienu, aromātisku zemeņu vai saldo burkānu? Bet ne tikai avota produkti ir slaveni ar ciemiem. Ja jūs kādreiz mēģinājāt, cik garšīgs ir ābolu pīrāgs no krāsns, tas nekad neaizmirst. Kā jūs uzminējāt, jums būs ne tikai jāaudzē kultūraugi, bet arī jāpārvērš gatavos produktos. Tas ir tikai tāpēc, ka jums būs vajadzīga nauda kā sākuma kapitāls. Pakāpeniski būs pieejamas ēkas maizes cepšanai, sviestam, siera gatavošanai un citiem.

Tātad pilsētnieku vajadzības palielināsies, un jums būs jāveido vairāk preču. Lai to izdarītu, izjaukiet jaunas gultas un uzlabojiet savas rūpnīcas un rūpnīcas, lai tās darbotos ātrāk un produktīvāk. Noliktavā, kur tiek piegādātas preces, arī pastāvīgi jāpaplašina, bet, ja telpā nav atstāta neviena telpa, skatiet to, kas ilgstoši ir nolikts uz plauktiem bez nepieciešamības vai kas ir uzkrājies pārmērīgi. Ir pienācis laiks kārtot lietas, pārsūtīt pārpalikumu tirgum, kur tas ir tikai kāds, kas jums nepieciešams, un jūs saņemsiet ienākumus no pārdošanas. Ja jums izdosies panākt, ka visas nozares ir sasniegušas maksimālo līmeni, veidojot tirdzniecības tīklu, nodrošinot iedzīvotājiem nepieciešamo metropoli un atrodot draugus starp spēlētājiem, jūs sasniegsiet galveno mērķi - Farmācijas pilsētas mērs.

Game Farm spēlētāji, piemēram, dažāda vecuma spēlētāji, sākot no 3 gadu vecuma. Tas ir saprotams, skaists, attīstās. Grūtību gadījumā vienmēr varat sazināties ar izstrādātāju, lai saņemtu palīdzību, un problēma tiks atrisināta. Tāpat uzņēmums ņem vērā spēlētāju vēlmes, ka viņi vēlas mainīt, papildināt, uzlabot. Izmantojot šādu atbalstu, jums ir daudz aizraujošu stundu pirms vienas no labākajām lauku rotaļlietām. Ir pienācis laiks sākt spēlēt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more