Grāmatzīmes

Saimniecība Kopā

Citi nosaukumi:

Farm Together ir jautra lauksaimniecības spēle personālajam datoram. Jūs varat spēlēt šo spēli ar saviem draugiem. Karikatūras stila 3D grafika nav visaugstākā, bet laba. Balss spēle ir labas kvalitātes.

Sāciet spēlēt ar nelielu fermu un pārvērtiet to par plaukstošu biznesu.

Tāpat kā daudzas šīs kategorijas spēles, pirms spēlētāja sākuma jūs gaida rakstzīmju redaktors, kurā varat izvēlēties galvenā varoņa izskatu. Pēc tam jāiziet neliels treniņš, lai apgūtu spēlei nepieciešamās prasmes un varētu sākt.

  • Izveidojiet tēlam piemērotu māju
  • Stāda augļu kokus
  • Sējiet laukus un audzējiet visu, ko vēlaties
  • Uzlabojiet savus rīkus
  • Pārdod saražoto produkciju

Tas, kā izskatīsies jūsu saimniecība, ir atkarīgs no jums. Nav ierobežojumu, sakārtojiet visas ēkas, dekoru priekšmetus un pat laukus, kā vēlaties. Piešķiriet saimniecībai personību, padariet to atšķirīgu no visām pārējām lauku saimniecībām.

Satieciet savus kaimiņus un sadraudzējieties ar viņiem vai uzaiciniet savus draugus spēlēt.

Ir pieejams kooperatīvais režīms, kurā varat saimniekot kopā ar draugiem. Tādējādi jums būs iespēja dalīties nodarbībās, kad katrs ir atbildīgs par savu darbības veidu. Mainot, jūs varat nodrošināt, ka ikviens darīs to, kas viņam patīk, un spēlei nekad nebūs garlaicīgi. Peļņa šādā veidā būs daudz lielāka.

Bet ir arī jautri spēlēt vienatnē, un dažiem cilvēkiem viens režīms varētu patikt vēl vairāk.

Līdz ar saimniecības izaugsmi nepieciešams pilnveidot inventāru. Labāks rīks palīdzēs paveikt darbu ātrāk. Laika gaitā jūs pat iegūsit iespēju iegādāties traktoru, ar kuru lielāko daļu darba var paveikt dažu minūšu laikā.

Būvējiet ceļus, lai transportlīdzekļi varētu ātrāk pārvietoties pa fermu. Žogi neļaus mājdzīvniekiem izbēgt un pasargās saimniecību no nevēlamiem apmeklētājiem.

Iegūstiet mājdzīvnieku, un jūs nejutīsities vientuļi, spēlējot Farm Together. Spēlējiet ar to un ņemiet to visur līdzi.

Ja vēlaties veikt izmaiņas rakstura izskatā vai mainīt traktora izskatu, jums būs iespēja to izdarīt jebkurā laikā.

Spēlei ir gadalaiku maiņa. Tas ietekmē ražu un darba apjomu.

Laiks spēlē plūst nepārtraukti, pat ja aizverat spēli un ķeraties pie sava biznesa, pēc atgriešanās jūs gaidīs daudz jaunu uzdevumu.

Izrotājiet savu māju. Tiklīdz jūs ieejat iekšā, laiks palēninās, un jums ir iespēja atpūsties no nepatikšanām, spēlējot mini spēles vai izvēloties mājokļa sienu krāsu.

Spēle tiek periodiski atjaunināta, lai pievienotu vēl vairāk iespēju jūsu saimniecības dekorēšanai un interesantākus uzdevumus.

Farm Together bez maksas lejupielādējiet datorā, diemžēl jums tas neizdosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam vai izstrādātāja vietnē. Bieži vien spēle ir pieejama par simbolisku naudu, jo piedalās dažādās izpārdošanās.

Instalējiet spēli un attīstiet savu saimniecību vienatnē vai kopā ar draugiem!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more