Grāmatzīmes

fermas mānija

Citi nosaukumi:

farm mania ir lauku spēle, kuru varat spēlēt datorā. Grafika ir ar roku zīmēta, neparasti krāsaina. Balss aktierspēle, kā arī muzikālais aranžējums ir kvalitatīvi un rada piemērotu atmosfēru spēlē.

Spēles galvenā varone ir meitene vārdā Anna. Viņa pārcēlās uz dzīvi lauku mājā, un viņai ir vajadzīga palīdzība, lai saimniecība darbotos.

Vadība spēlē ir intuitīva, un to nebūs grūti saprast, pateicoties apmācībai.

Lai nodrošinātu saimniecības attīstību un palielinātu peļņu, jāpaspēj izdarīt daudzas lietas:

  • Iegādājieties mājputnus, govis, aitas un citus dzīvniekus
  • Apsējiet laukus, lai audzētu dārzeņus, lai tos pārdotu un izbarotu mājlopiem
  • Saimniecības ēku modernizācija un jaunu darbnīcu un rūpnīcu celtniecība
  • Jauniniet savu transportu, lai varētu piegādāt vairāk preču

Saimniecības attīstība balstās uz kompetentu darbību plānošanu vairākus soļus uz priekšu. Nesteidzieties nekavējoties tērēt naudu, nosakiet prioritātes un apsveriet, kurš pirkums nesīs lielāku peļņu.

Saimniecība atrodas ļoti ērti uz apaļas, sektoros sadalītas teritorijas. Pateicoties tam, katra ēka, lauks, dārzs vai ganības atrodas ļoti ērti un nav nepieciešams ilgi ritināt karti, lai atrastu vajadzīgo.

A saimniecība ir ne tikai lauki un mājlopi. Visizdevīgāk ir pārdot gatavo produkciju, nevis izejvielas. Apgūstiet pavāra profesiju un pagatavojiet pārdošanai gardus ēdienus. Iemācīties aust un šūt drēbes. Izgatavojiet rotaslietas un citus priekšmetus, kas nesīs jums peļņu.

Tas viss ir iespējams tikai tad, ja ir darbnīcas un rūpnīcas, kas ceps gardumus pārdošanai.

Jūs gaida divi spēles režīmi:

  1. Arkāde
  2. Ikdienas

Kurš no tiem ir labāks, ir jāizlemj jums.

Izstrādātāji jums ir sagatavojuši vairāk nekā 60 līmeņus. Ar katru jaunu līmeni būs vairāk iespēju, un ražošana kļūs sarežģītāka, bet ieņēmumi no jaunu produktu pārdošanas ir daudz lielāki.

Ja jums ir apnicis spēlēt fermas māniju, meklējiet slēptos objektus, šī ir iebūvēta uzmanības minispēle, kurā jūs meklēsiet 12 objektu kategorijas starp veģetāciju. Piemēram, var būt nepieciešams atrast izkaisītas aitas vai savākt izkaisītus dārza instrumentus.

Lai spēlētu šo brīnišķīgo spēli, nav nepieciešams pastāvīgs interneta pieslēgums. Jūs varat spēlēt bezsaistē tik ilgi, cik vēlaties.

Spēle maina diennakts laiku pat tad, kad esat ārpus spēles, tāpēc, atgriežoties, vienmēr ir ko darīt.

Neaizmirstiet pārbaudīt spēli katru dienu. Ir nepieciešams novākt ražu laikā, un dzīvniekiem ir nepieciešama barība katru dienu.

Spēle ir pirmā ciklā, un, nododot to beigām, varat sākt no sākuma vai instalēt nākamo daļu, kurā jūs gaidīs vēl vairāk iespēju un jauni līmeņi.

farma mania lejupielāde bez maksas uz PC, diemžēl nav iespējas. Spēli var iegādāties Steam vietnē vai izstrādātāja vietnē par simbolisku naudu.

Ja sapņojat par savu fermu, jums ir laba iespēja praktizēt tās pārvaldību. Sāciet spēlēt tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more