Grāmatzīmes

fermas mānija 2

Citi nosaukumi:

lauku mānija 2 ir jauna lauksaimniecības spēles daļa. Jūs varat spēlēt ar datoru. Grafika, kā jau pirmajā daļā, zīmēta multenes stilā. Lieliska balss spēle un jautra mūzika iepriecinās spēlētājus.

Jums būs jāsāk ar minimālu kapitālu un gandrīz pilnīgu aprīkojuma un ēku trūkumu. Bet tas tikai padara spēlēšanu jautrāku. Tradicionāli izstrādātāji rūpējās, lai spēlei nodrošinātu skaidru un ne pārāk ilgu apmācību. Pat ja šī ir pirmā saimniecības spēle, ko esat instalējis, jūs to varēsit viegli izdomāt.

Spēles laukums ir diezgan mazs, taču tas nesamazina darba apjomu:

  • Adoptēt un rūpēties par dzīvniekiem
  • Audzējiet dārzeņus un augļus
  • Ražot pārtiku pārdošanai
  • Sakārtojiet lauku māju un paplašiniet šķūni
  • Pērciet tehniku un dārza instrumentus

No pirmā acu uzmetiena var šķist, ka spēle izskatās vienkārša, taču tajā ir viss, lai jūs būtu aizņemts. Galvenais uzdevums ir nopelnīt vairāk naudas un nobružātu māju un mazdārziņu pārvērst par milzīgu fermu.

Tirdzniecības tikai audzētu produkciju nav īpaši izdevīgi, vislielāko peļņu var gūt, ja no tiem pagatavo gardus ēdienus. Recepšu ir daudz un, ja vēlēsies, būs iespēja pievērst uzmanību ēdiena gatavošanai. Aitas vilna ļaus izgatavot audumu un šūt no tās apģērbu.

Jūs varat pārdot preces pēc savas izvēles tirgū vai veikalā. Atkarībā no produkta abos gadījumos iegūtā peļņa var būt ļoti atšķirīga.

Pakāpeniski, paaugstinot saimniecības līmeni, jūs iegūsit piekļuvi jaunām tehnoloģijām un vēl vairāk ražošanas iespēju.

Kopumā šajā gadījumā attīstības ceļā jūs atradīsit vairāk nekā 60 līmeņus. Papildus jaunu ēku celtniecībai būs iespējams uzlabot esošās ēkas.

Kopne ir pietiekami kompakta, lai to būtu viegli pārvaldīt. Lai atrastu īsto ēku, jums nav jāritina pa milzīgiem laukumiem. Viss, kas jums pieder, atrodas salīdzinoši nelielā teritorijā.

Spēle ir diezgan reālistiska. Vērojiet ražu, lai nepalaistu garām kaitēkļu parādīšanos, un jūs par to saņemsiet dāsnu ražu. Uzlabojiet savu transportu, sākumā tas ir vienkāršs vagons, bet laika gaitā jums ir iespēja to uzlabot par modernu ātrgaitas pikapu.

Farm mania 2 spēlēšana būs interesanta, jo tiek ieviesta diennakts laika maiņa. Visi veiktie darbi ir cikliski, un tāpēc tas netraucē veikt ikdienišķas lietas.

Papildus galvenajai darbībai jūs varat pavadīt laiku, spēlējot iebūvēto spēli, kuras uzdevums ir atklāt slēptos objektus. Augstos līmeņos būs diezgan grūti atrast aitas, kas paslēptas starp veģetāciju, bet, ja jums izdosies, jūs atradīsit balvu.

farm mania 2 lejupielāde bez maksas uz PC, diemžēl, nav iespējas. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai izstrādātāja vietnē. Cena ir simboliska, un spēle bieži ir atrodama izpārdošanā.

Ja vēlies kļūt par lauku sētas īpašnieku, sāc spēlēt tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more