Grāmatzīmes

Saimniecības vadītājs 2021

Citi nosaukumi:

Farm Manager 2021 ir viena no labākajām šī žanra spēlēm. Neticami reālistiska grafika palīdzēs jums iegremdēties spēles atmosfērā un justies kā īstam lauksaimniekam. Spēlei ir satriecoši skaistas ainavas, kuras noteikti ir vērts apskatīt.

Spēles sākumā, kā parasti šī žanra spēlēs, jūs mantojat nelielu fermu, kurai neklājas labi. Jūsu sēta nebūs tas patīkamākais skats. Kūts jumts ir izpostīts, nogrimuši šķūnīši. Visur atkritumi, un pussapuvis siens. Nāksies uzrotīt piedurknes un sākt tīrīt, bet tas ir tā vērts.

Jūsu iespējas spēlē ir ļoti dažādas. Varat:

 1. Stādiet kokus
 2. Kalnrūpniecība
 3. Būvēt rūpnīcas un rūpnīcas
 4. Noalgojiet strādniekus un celiet viņiem mājas

Šeit ir saīsināts saraksts ar lietām, kas jūs gaida.

Izstrādātāji lielu uzmanību pievērsa detaļām, tas ir jūtams it visā.

Pieņemot darbā pastāvīgos un sezonas strādniekus, rūpējieties par telpām, kurās viņi dzīvos. Jūs nosakāt strādnieku algas un darba dienas ilgumu. Nosūtiet viņus uz apmācību, lai uzlabotu viņu prasmes vai atlaistu viņus. Atcerieties, ka darbiniekiem ir nepieciešama atpūta. Neapmierināts darbinieks var bez atļaujas atstāt darba vietu vai pat nodarīt kaitējumu uzņēmumam.

Audzējot lopus, jākontrolē dzīvnieku veselība. Lai to izdarītu, jums ir jāizveido veterinārā stacija.

Vaislai pieejami

Diezgan daudz dzīvnieku:

 • Bites
 • Kazas
 • Cāļi
 • Tītari
 • Pīles
 • Zosis
 • Govs
 • Zivis
 • Savvaļas cūkas un paipalas

Tas nebūt nav pilnīgs saraksts, pat strausi ir pieejami vaislai.

Ēku un it īpaši rūpnīcu celtniecībai nepieciešams apsvērt, vai elektrotīkla jauda ir pietiekama šādai paplašināšanai, un var būt nepieciešami dārgi uzlabojumi. Ēkas nevar pārvietot, viss ir kā dzīvē.

Lauka mašīnas var pirkt un pārdot. Ja saimniecībai vēl nav daudz naudas, iespējams, ir vērts pirkt lietotu tehniku, tai ir mazāks resurss, bet pašizmaksa ir daudz zemāka. Lai tehnika darbotos bez traucējumiem, ļoti vēlams uzbūvēt garāžu un nolīgt labu mehāniķi.

Lauka apstrādi var automatizēt, norīkojot par to atbildīgos darbiniekus. Spēlei ir neticami daudz augu sugu. Dažus augus vislabāk stādīt siltumnīcās, jo spēle ir ļoti reālistiska. Šeit mainās gadalaiki. Slikti laikapstākļi var nelabvēlīgi ietekmēt ražu, ja ir stipras lietus vai krusa. Zibens spēriens izraisa ugunsgrēku, taču neuztraucieties, šajā gadījumā jums palīdzēs ugunsdzēsēji.

Lai izvestu no saimniecības visas saražotās preces, būs nepieciešams loģistikas centrs un transports.

Spēlēt Farm Manager 2021 būs interesanti pat pēc kāda laika. Jums progresējot, palielināsies arī uzdevumu sarežģītība. Vienmēr būs ko darīt, pat ja jūsu saimniecība augs un kļūs par milzīgu uzņēmumu.

Farm Manager 2021 bezmaksas lejupielāde nedarbosies, par ko mēs ļoti atvainojamies, jo spēle ir pelnījusi uzmanību. Bet neesiet apbēdināts, spēli var iegādāties Steam rotaļu laukumā vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt tūlīt, fermai ir vajadzīga palīdzība un gudrs vadītājs!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more