Grāmatzīmes

Paradise Farm: Lucky Island

Citi nosaukumi: Farm Island: Hay Bay City Paradise

Game Paradise Farm: The Lucky Island palīdzēs atpūsties.

Ar pārliecību, mēs varam teikt, ka izstrādātājs foranj izlaida patiešām lielisku spēli Paradise Farm: Luck Island. Tas būs ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem spēlētājiem. Atrodoties tajā, it kā jūs patiešām atrastos dārgā kūrortā, kur jūs varat ēst eksotiskus augļus, baudot tropiskās salas pārsteidzošo dabu.

Rai Farm: Luck Island var lejupielādēt bez maksas, kas jau ir jauka. Tālāk spēlētāji satiekas ar runājošu papagaili. Viņš būs jūsu vietējo skaistumu ceļvedis, kas palīdzēs izbaudīt ēdienkarti un spēles principu. Tas ir ļoti vienkārši, un jūs viegli atcerēsities stundu, lai drīz varētu pārņemt savas mājsaimniecības vadību. Ar viņu jūs uzzināsit, kā pienācīgi barot cāļus, sēt un savākt kviešus, kā arī to, kas jums nepieciešams, lai izveidotu barību. Turklāt ir iespēja lejupielādēt datoru Paradise Farm: Fortune Island, ja tā jums ir ērtāk spēlēt.

Šīs izklaides galvenās iezīmes.

Attiecībā uz vispārīgajiem raksturlielumiem tas ir:

Kultūraugu audzēšana
 • Priekšpārdošana preču veikalā, aizvedot tos ar lidmašīnu vai tvaikonis
 • Pašu zoo
 • pamati
 • Izdevusi
 • viesu māju
 • Ekspagas ekspedīcijas jaunu zemju izpētei
 • Kā redzat, spēle Paradise Farm: The Lucky Island ir sagatavojusi daudz aizraujošu.

  • Interesē par daudziem spēlētājiem, sākot bērnus no 3 gadu vecuma
  • Beautiful skaņas dizains
  • Colouring 3D graphics
  • Piegāde pirkumiem par reāliem naudas līdzekļiem

  K Spēļu laukumā ietilpst šādas vietas:

   Ja jūs uzskatāt, ka galvenā spēle periodiski tiek papildināta ar plānotiem atjauninājumiem, nepastāvēs aizraujoši uzdevumi. Ideja izveidot tropu salu saimniecību ir kļuvusi ļoti veiksmīga. Dalībnieki vēlas savākt bagātīgus kokosriekstu, banānu, ananāsu, mango un citu ārzemju augļu ražu. Ne mazāk interesanti ir zooloģiskā dārza mājdzīvnieki: pandas, lauvas, krāsainie papagaiļi, pelikāni un pat anteateri. Katram cilvēkam ir vajadzīgs tavs vagons un māja, lai kur viņš varētu miegā paslēpt.

   Viņiem ir vajadzīga pārtika, un Paradise Farm: Lucky Island spēle rūpējas, lai jūs varētu izvēlēties dažādas kultūras, struktūras un mehānismus, kas ražo pietiekamu barību. Pieredzējušie spēlētāji zina, ka bizness neaprobežojas tikai ar konkrētas ēkas būvniecību. Vēlāk tas jāuzlabo, lai palielinātu produktivitāti, un, ja šai noliktavai ir vairāk vietas instrumentu, izejvielu un gatavo izstrādājumu uzglabāšanai.

   Farm Paradise: Hay Island Bay ir veidota tā, ka jums nav izdevīgi palikt atdalīta no pārējiem spēlētājiem. Panākumi nāk tiem, kas aktīvi sazinās. Dažreiz jums būs jāpalīdz jauniem draugiem, un dažreiz lūdz palīdzību no viņiem. Tirdzniecība ir arī svarīga spēļu procesa sastāvdaļa, jo citi var iegādāties kaut ko tādu, kas trūkst, un tajā pašā laikā pārdot savas pārpalikuma preces. Kad esat kļuvis tinēts noteiktā vietā, jo ir jāveido daudz vairāk, bet nav vietas. Ja jums izdevās ietaupīt pietiekami daudz naudas, sūtiet ekspedīciju uz džungļiem, lai atrastu jaunu piemērotu zemi. Kurš zina, ko drosmīgie ceļotāji atradīs krūmos? Varbūt viņi varēs atrast retu artefaktu, kas palīdzēs jums sasniegt spēli un dot priekšrocības salīdzinājumā ar citiem.

   Bet tas kļūs pieejams tikai laikā, bet viss sākas ar vienkāršiem uzdevumiem. Darbības sarežģītības un ātruma palielināšana ir pakāpeniska, un ikonas virs zonām parāda, kas ir jādara. Šie grafiskie attēli ir diezgan saprotami, tādēļ nedrīkst rasties nekādas grūtības.

   

  Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

  Read more