Grāmatzīmes

Farm Frenzy Free

Citi nosaukumi: Farm Frenzy

Šī spēle Fun Farm Free.

Protams, jūs zināt Fun Farm Free kopš laikiem, kad to varēja atskaņot tikai datorā. Tagad tas ir kļuvis pieejams Android ierīcēm, un to var viegli atpazīt nemainītā grafikā un vadības režīmā. Rotaļlieta ir patiešām smieklīga, pacelt garastāvokli un liekot aizmirst par laiku. Pārstāv savu uzņēmumu HeroCraft Ltd, piedāvājot Merry Farm lejupielādēt pilnīgi bez maksas. Tagad jums nav palaist garām savu sētu, jo tas vienmēr ir ar jums.

Jebkurā brīdī jūs varat sākt rotaļlietu tālrunī un turpināt no tās pašas vietas, kur pēdējoreiz apturējāt. Tāpat bija iespēja lejuplādēt Farm Frenzy Free datorā, tāpēc tiek atjaunoti visi patīkamās spēles nosacījumi.

Funkcijas spēlei.

Lai padarītu jūsu izklaidi jautru, izstrādātāji ir mēģinājuši padarīt produktu neaizmirstamu. Gaida jūs:

  • General 72 aizraujoši levellers
  • Vairāk par 30 noderīgām ēkām
  • Laiva cute animals
  • Produktu daudzveidība
  • Spēja spēlēt bezgalīgā režīmā
  • Bonusi VIP spēlētājiem

Ir vērts sakot, ka spēle Farm Frenzy Free piedāvā iespēju kādu laiku spēlēt vai izvēlēties bezgalīgu režīmu. Pirmajā gadījumā jums jāatbilst noteiktajiem nosacījumiem, lai nodotu pašreizējo līmeni un nokļūtu nākamajā. Otrais variants ietver relaksējošāku spēli, bet tas kļūs pieejams, ja klasiskajā režīmā tiks atstāti pirmie 24 posmi.

Sāciet spēlēt.

Ja jūs pirmo reizi iepazīsities ar šo produktu, būs noderīgi uzzināt, ko piedāvā Merry Farm.

Atšķirībā no citām žanru rotaļām viss izskatās kompakts un viss ir pie rokas. Apkārt zālājam, uz kura dzīvnieki ganas, pastāv dažādas struktūras. Jūs tos redzat vienā un tajā pašā laikā, un jūs varat viegli sekot procesiem, kas prasa jūsu iejaukšanos.

Dažreiz jums ir jārīkojas ātri, lai neko nezaudētu. Sēj zāles, lai pieaudzētu putnu un liellopu skaitu pietiek, vāc vistas, kuras kūpina, līdz tās aiziet. Vajadzības skala parāda, vai saimniecības iedzīvotāji slāpst slāpes. Bet paturiet prātā, ka jūs sējat nezāles vai ūdeni, jums ir jāmaksā par visu. Ja jums nav pietiekami daudz naudas, visās virzienos ātri būs trūkums. Lai to novērstu, no piekabes noliktavas noslogojiet saražotos produktus un nosūtiet to uz tirgu. Kad tas pārdod, jums būs ārvalstu valūtas konts.

Sākumā jūs varat pārdot tikai olas, bet, kad parādās rūpnīcas un augi, produktu daudzveidība kļūs daudz lielāka, un tie ir dārgāki. Piemēram, aitas dod vilnas, un to var pārvērst pavedienā. Govs piens tiek saberzts sviestā, un graudus ieber miltus. Kādu dienu jūs varēsiet pagatavot maiznīcu, un jūs ražosiet maizi un kūkas. Ja jūs pārdodat eļļu izdevīgāk nekā tikai piens, tad kūkas dos vēl vairāk peļņas nekā eļļa.

Farm Frenzy Free spēj arī nervus nervēt. Mājdzīvniekus periodiski uzbrūk lāči, bet tā, lai tie viņus nesabojātu, vairākas reizes klikšķinātu uz tiem, un tie tiks ievietoti būrī. Tagad to var ielādēt piekabē, kā arī pārdot tirgū. Ja jūs esat pārāk ilgs, lai atstātu neveiklu tiesu, laika gaitā viņš krata būri un izkļūt atkal ir apkaunojošs. Lai gan rotaļlieta ir brīva, tā ir apmaksājusi saturu. Piemēram, reālai naudai jūs varat iegādāties kaķi, kurš jūs ražos nevis suni, bet gan ražos, lai sūtītu lāčus. Spēlē ar šādiem palīgiem, drīz parādīsies prēmijas, un jūs varēsit iegādāties vairāk dzīvnieku savai saimniecībai.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more