Grāmatzīmes

Lauku dienas tiešsaistē

Citi nosaukumi: Saimniecības dienas
Spēle Lauku dienas - virtuālais lauku bizness

Saimniecības simulatora ideja spēlētājiem bija pazīstama jau ilgu laiku, taču tā nav kļuvusi mazāk pievilcīga. Bezmaksas piedāvājumi izmantot savus uzņēmējdarbības talantus lauksaimniecības laukā - spēle Lauku dienas. Saistībā ar MMO saimniecību pārlūka tipu, tā ir lieliska platforma saziņai un virtuālajam biznesam. Tie, kas pārzina šo virzienu, atzīmēs, cik patīkami ir spēlēt Lauku dienas, pateicoties lieliskajai grafikai un skaņas piepildījumam. Spēlētāji ceļos pa 38 līmeņiem, atklājot kaut ko jaunu, ļaujot jums virzīties uz priekšu. Rezumējot spēles momentus, spēles jēga ir šāda:

 • sēšana un ražas novākšana
 • Saimniecības paplašināšana
 • Kompāniju būvniecība
 • Lopkopība
 • Tirgus tirdzniecība
 • Saziņa ar spēlētājiem
 • sacensības un uzdevumi

zemnieka piezīme

Sākot spēlēt spēli “Lauku dienas”, nevilcinieties meklēt palīdzību no cūkas, kura labprāt sniedz vērtīgus padomus vai padomu. Bet, protams, jūs pats saprotat, ka, kad jūs šeit nokļūsit, jums ir jāapceļ piedurkne un jāsāk augt augi, cenšoties padarīt viņu sortimentu pakāpeniski daudzveidīgāku. Šis ceļš gaida ikvienu, bet no burkāniem un tomātiem jūs pakāpeniski pāriesit uz kaut ko eksotiskāku.

Nav noslēpums, ka katram produktam ir sava vērtība un cena. Dažas kultūras ir viegli audzēt, un tāpēc visiem lauksaimniekiem tās ir, un dārgi pārdot tās nedarbosies. Bet vienmēr ir vērtīgākas šķirnes. Viņiem būs jādomā, jo viņiem nepieciešama īpaša piesardzība un pārraudzības dēļ viņi jebkurā laikā var nomirt. Tomēr, ja jums izdevās izaudzēt kaut ko patiešām vērtīgu, lieliska peļņa tiek garantēta. Dzīvnieki palīdz ātrāk ietaupīt kapitālu:

 • Vistas un tītari dēs olas.
 • Aitas dos vilnu.
 • govis piepilda piena kannas

Liels veids, kā gūt ienākumus, ir drava. Jums būs ar to jādomā, un nezaudējiet uzmanību no tā, ka bites jūtas lieliski un darbojas jūsu labā, un rezultāts noteikti jūs iepriecinās. Piepildot noliktavu ar izstrādājumiem, dodieties uz ciemata tirgu, kur atradīsit aizņemtu tirdzniecību un noderīgas informācijas avotus.

Mēs ražojam un pārdodam

saimniecības dienu reģistrācijā ietilpst dati, kuros jūs norādāt vārdu (pieteikuminformāciju), savu pasta adresi, paroli un pēc tam izvēlaties serveri (tas ietver visas parastās iespējas), vienojoties ar noteikumiem. Tagad mēs klausāmies cūku, kas iepazīstina ar lietu gaitu, un pēc tam mēs sākam veikt uzdevumus. Pēc noteikta posma jūs varat izveidot uzņēmumus un ēkas, kas atvieglo jebkura lauksaimnieka dzīvi:

  Govju novietnes ar vistu
 • aitu lappuses ar aitu aplokiem
 • Izvērsiet labības laukus
 • Būvē rūpnīcas: piena pārstrādes rūpnīcas, vērpšanas ierīces, karameles un majonēze
 • Izveidojiet makšķerēšanas vietas
 • Izveidojiet lauku klubu

lielās saimniecības iPlayer fermu dienās nepieciešama dažādu profesiju attīstība, un jums ir jāstrādā par biškopju, jāpārdod graudi, lopi un to atvasinājumi. Tas notiek tirgū, kur visi spēlētāji pulcējas, lai arī piedāvātu savus produktus un apmainītos ar informāciju. Lai jūsu produkti būtu pieprasīti, izpētiet piedāvājumu un pieprasījumu, kā arī cenas. Lai tirdzniecība noritētu strauji, ir nepieciešama preču reklāma, un šim nolūkam ir stends. Ja redzat cilvēkus ar izsaukuma zīmi, zināt, ka viņiem ir uzdevumi, par kuriem tiek nodrošināta maksa prēmijas punktu vai valūtas veidā. Apmeklējiet datortehnikas veikalu, ja plānojat būvēt jaunu ēku, un tajā nav pietiekami daudz dēļu un instrumentu. Noorganizējiet arī sacensības ar spēlētājiem, aizpildot uzdevumus.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more