Grāmatzīmes

Far Cry Primal

Citi nosaukumi: Far Krai Primal

Far Cry Primal spēle mezolīta laikmetā.

sērijas šāvēju ventilatori gaidīja īstu pārsteigumu, kad uzņēmums Ubisoft Montreal prezentēja savu jauno projektu no Far Cry sērijas. Viena spēlētāja spēle Far Cry Primal piedzīvojumu darbības filmas žanrā nolēma spēlētājus sūtīt akmens laikmetā, aprīkojot ar bodēm, asīm un piespiežot izdzīvot savvaļā.

.Jau zināms, ka Far Cry Primal lejupielāde One Xbox un PlayStation 4 var būt 23. 02 2016 un 1. martā uz Windows. Produkts tiks izlaists kolekcijā un elektroniskajos izdevumos, un, ja pirmajā gadījumā spēle ietver fiziskas preces, otrajā spēlēs saņems papildu ieročus un misijas.

. Savvaļas zvēri pasaulē.

cilvēku neizprot, lai cīnītos pret ienaidniekiem. Šī spēja, ko viņš veic pats kopš Akmens laikmeta, kad nebija šaujamieroču, aprīkojuma un priekšrocību, kas palīdzētu izdzīvot pēc traumām un slimībām. Primitīvs cilvēks varēja paļauties tikai uz savu spēku, viltību, veiklību, ātrumu un precizitāti.

. Cilvēki ir arī dzīvnieki, bet sākotnējā formā tie ir neaizsargātāki. Viņiem nav asu naglu un spēcīgu suņu, tie ir zemāki par zvēru ātrumu un spēku, bet inteliģencei ir vēl viena priekšrocība. Akmeņi un koksne tiek pārveidoti par ieročiem, aizstājot trūkstošās anatomijas īpašības.

Spēlējot vienīgo Teikera cilts izdzīvojušo, tu būsi tinkering:

 • Luki
 • Topi
 • Dubinka
 • Copy

Pat ir piemēroti pat akmeņi, kurus var izmest pie dzīvniekiem, vai arī citu cilšu naidīgi locekļi.

Herae vēlas atriebties par ģimenes slepkavībām un atrast jaunu vietu šādā nežēlīgā pasaulē. Viens pats atstājis, viņš sākotnēji paļaujas tikai uz sevi, bet tad viņš iemācās pieradināt mežonīgos plēsoņus, un viņi viņam palīdz sadursmēs. Kurš būtu domājis, ka zobaini tīģeri, lāči un vilki aizvedīs cilvēka pusi, bet tas tā ir, un tagad mamutu medības kļūst veiksmīgākas. Liels karkass sniedz ne tikai daudz gaļas siltā ādā, bet arī kaulus var izmantot ar labumu. Un, ja tu pamanīsi pūci, viņa kļūs par lielisku skautu, skatoties uz lielo lidojuma teritoriju.

Aizvēsturisks un mūsdienu cilvēks nav daudz atšķirīgs: ir draudzīgas un agresīvas tautas. Takkar tiksies ar abu pušu pārstāvjiem Oros, un, ja daži no viņiem iegūs jaunas zināšanas, citi piespiedīs viņu cīnīties, bet tajos viņš kļūs spēcīgāks un pieredzes bagātāks, kas viņam palīdzēs tikt galā ar situāciju.

. Vadošajam raksturam ir divas misijas: izdzīvot pastāvīgā briesmās un globāli, lai kļūtu par visu Oros līderi. Abos gadījumos jums vienmēr vajadzētu būt aizsargam un virzīties uz mērķi, apgūstot jaunas prasmes.

 • Darba instrumentu ražošana
 • Create Weapons
 • Pārtika
 • Sāciet ugunsgrēku, lai saglabātu siltumu
 • Izmantot pieejamos materiālus ar
 • labumu
 • Attīstiet savu cilti, padarot to par neuzvaramu
 • Pārliecinieties, ka jūs varat būt bīstamākais plēsējs reģionā un kompetentais līderis

spēļu iespējas.

.Papildus galvenajai kampaņai, autori izveidoja papildinājumu trīs unikālu misiju „Mamutu leģenda” veidā. Lejupielādējiet Far Cry Primal ar papildinājumu varēs spēlētājus, kuri ir sagatavojuši iepriekšēju pasūtījumu.

B Far Cry Primal uz PC atdzīvina seno pasauli ar unikālu dabu, savvaļas dzīvniekiem un cilvēkiem, kas bija tā neatņemama sastāvdaļa. Šī ir unikāla iespēja nodot pārbaudi ar cieņu, izmantojot pieejamos līdzekļus.

 • Be uzmanīgs no medībās nogalinātā dzīvnieka asinīm piesaistīs plēsējus.
 • Spēja izmantot uguni dos jums priekšrocības salīdzinājumā ar citām ciltīm.
 • Pārbaudiet, vai kāds no tamediem mājdzīvniekiem zaudē spēku, ja atrodat un lietojat noteiktu objektu, jūs varat to atjaunot.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more