Grāmatzīmes

Far Cry 3

Citi nosaukumi: Far Cry 3

Far Cry 3 - datorspēle žanrā atvērtā pasaules FPS ar elementiem RPG. Far Cry 3 spēle ietver braucienu izdzīvot uz salas, tropu paradīze uz Zemes, rokas sala. Spēles prieks saviem faniem piekļūt nav tālu 2012. Šī ir trešā daļa šādu interesantu vēsturi spēles Far Cry. Bet tas nav rezultāts, jo tam nav nekāda sakara ar iepriekšējām daļām, izņemot to, ka darbība notiek visās spēlēs salās, džungļos. Spēle ieguva popularitāti, nedrīkst, piemēram, tās priekšgājēja. Tavs varonis ne tikai cīnīties ar ienaidniekiem. Vispār spēlēt stendi.

Pasteidzieties apmeklēt vietni un lejupielādēt Far Cry 3. un pirms tam nav aizmirsis, lai izlasītu up pārskatīšanu un skatīties video - atsauksmes. Un tad jūs varat lejupielādēt spēli un Far Cry 3.

Play Far Cry 3 nomodā uz salas, kas nāca, lai atpūstos kopā ar saviem brāļiem un draugiem. Bet veiksmīgi nokļūt rokās dumpīgs cilts vietējiem pirātiem.

Kad tu aizbēgt ar savu brāli, jums izdodas aizbēgt, un tavs brālis nomirst. Un jūs satikt pirātiem, kas iebilst pret organizāciju - vietējo pretestību.

Kā rezultātā mēs iegūstam šādas in-spēle rakstzīmes:

• Jason Brody,

• Waas Melnkalni;

• Grant Brodie;

• Dennis Rogers;

• Lisa Snow;

• Oliver Carswell;

• Keith Ramsey;

• Daisy Lee;

• Riley Brodie;

• Sam Baker.

Jason Brody - spēle ir varonis. Nav īsti zināms, kas ir spējīgs kaujā.

Waas Melnkalne - vadošais banda pirātiem, ir ļoti nežēlīga.

Grant Brodie - jums ir vecāks brālis Jason. WAAS nogalina viņu.

Dennis Rogers - līderis sacelšanās, kļūst draugs Jason.

Lisa Snow - mīļoto Jason. Liktenis ir atkarīgs no jūsu izvēles, spēle beidzas.

Oliver Carswell - draugs varonis.

Keith Ramsey - draugs Jason.

Daisy Lee - meitene Granda.

Riley Brodie - jums ir jaunāko brāli uz varonis.

Sam Baker - iepazinušies ar spiegu spēli un kļūst sabiedrotais Jason.

Tā rezultātā, Far Cry 3 komandējumi, kas radīsies jūsu ceļā būs saistīta ar sasniegtu galveno mērķi - atbrīvošanās no salu no pirātu, lai palīdzētu pretoties.

Un es esmu devis jums, lai palīdzētu Far Cry 3 ieročus par summu aptuveni 39 sugu. Tas ir pietiekami spēcīgs, lai aizstāvētu salu.

Šajā spēlē Far Cry 3 var spēlēt vairākos veidos: viena spēlētāja, multiplayer un co-op. Kooperatīvs sniedz jums un jūsu trīs citi biedri, lai veiktu noteiktus uzdevumus. Attiecīgi daudzspēlētāju režīms ietver varoņi komandas arī saistīti ar tīklu.

Ir paredzēta arī, pēc saviem ieskatiem, divi veidi, notikumu attīstību, kas spēles beigām. Dzīvība ir atkarīga no daudziem rakstzīmes.

Spēle Far Cry 3 priecē lielisku grafikas labāk pārēšanās realitātes notikumiem. Un mūzikas atšķaidīts papildina vispārējo priekšstatu par notikumiem spēlē.

Iedzīvotāji salas bija palīdzēja, jo jūs sev justies naidu un vardarbību pret cilvēkiem pirātiem. Tikai jūs un jūsu biedri, un nav pietiekami daudz. Pasteidzies pievienoties plūsmu notikumiem.

Veiksmīga spēle! Paldies par uzmanību!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more