Grāmatzīmes

Far Cry 2

Citi nosaukumi: Far Cry 2

Far Cry 2 - datorspēle žanrā pirmās personas šāvēja. Spēle Far Cry 2 ir otrā daļa no sērijas spēlēm tālu, neņemot vērā dažādus papildinājumus. Bet nav tumšāka par turpināšanu notikumu stāsts, un nav savienojuma sabiedrībai. Spēle nav tik populārs, bet vēl ir arī diezgan daudz viņa fani. Katru spēli ir sava īpatnība. Tikai mēģina saprast, kur tie nāca no, kas piesaista visu spēli. Spēlēt Far Cry 2, var būt tikai viens, jo, dizains tikai viena lietotāja režīmā. Jūsu raksturs ir waiting for you.

Var jau būt steigā, lai ātri lejupielādēt Far Cry 2, un zaudēja spēle. Vai arī jūs varat iepazīties ar spēli sākotnēji, lasot un pārskatot atsauksmes. Un droši ar pārliecību lejupielādēt spēli Far Cry 2.

You are here parādās teritorijā uz Āfrikas valsti, kā militāro, un vienu galveno mērķi - likvidēt no pasaules nelegālo ieroču tirgotāja. Galu galā, zināmā mērā, tas bija no viņa notiek pilsoņu karš norit starp abām karojošajām pusēm: Ofoten - United Front Darbs atbrīvotājus un SNA - Union Popular Resistance. Iežogota pilsēta, un neļaujiet nevienam netiek atbrīvota. Bet ierocis vienkārši nebeidzas. Vairāk apgādnieka zaudējuma un civilpersonas, ko apdraud inficēšanās dažādu slimību. Kopumā, visi letālas stāvoklī. Tur vienkārši nav pietiekami, un jums ir, vai drīzāk jūsu raksturs.

Šajā spēlē jums ir iesaistītas šādas zīmes:

• Jackal;

• Ruben Oluvagembi;

• Addy Mbantuve;

• Oliver Tambossa;

• Leon Gakumba;

• Prosper Kouassi.

Jackal - galvenais ļaundaris spēlē. Piegādātājs ieroču uz pilsētu. Liktenis ir atkarīgs no varonis.

Ruben Oluvagembi - apgādnieka žurnālists, kurš lūdz varonis palīdzību, meklējot ierakstu saruna ar Jackal. Izdzīvoja šajos apstākļos.

Addy Mbantuve - nežēlīga un valdonīgs raksturs. Ofoten galvas organizācija. Pārsteidza ar nāvi ienaidniekiem.

Oliver Tambossa - Major pārvalda NKS. Nav pārdzīvojuši karu.

Leon Gakumba - ārsts, pēc tam pievieno Ofoten. Viņš ir cietis nāvi.

Prosper Kouassi - LED ielu crooks gaiši. Iekļautas NKS vēlāk tika nogalināts.

Viss piegādāti jums Far Cry 2 misijas tiek veiktas ar grūtībām. Un tur par to, kā virzīties uz galveno mērķi. Galu galā, jūs sasniegsiet pie atziņas, ka, arī jāmirst, jo jūs, iespējams, ir inficēti.

Lai sasniegtu visus savus mērķus, lai Far Cry 2 ieroči, piemēram, mačetēm, uzbrukumu šautenes un ložmetējiem, snaiperis šautenes, pistoles - ložmetējiem, bises, gaismas granātmetējus, pistoles, sprāgstvielu, liesmu metēji, javu, un vēl daudz vairāk. Arī papildu versija jums atkārtoti.

Ir arī dažādas transportu, kas palīdz pārvarēt lielu attālumu līdz mērķim.

Jo spēle spēlēt Far Cry 2 nav grūti, tikai rūpēties par dzīvi. Spēle Far Cry 2, no savas puses, ar diezgan labu grafiku, ar maksimālo iespējamo pārraides realitāti notikumiem jums palīdzēs.

Laba spēle! Paldies par uzmanību!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more