Grāmatzīmes

Far Cry

Citi nosaukumi: Far Cry

Far Cry - datorspēle žanrā pirmās personas šāvēja. Far Cry spēle diezgan spilgti un notikumiem bagāts. Kā jebkurā spēlē šajā žanrā datoru Tavs uzdevums ir palikt dzīvam. Tas, protams, izņemot mērķiem, kas būtu jāsasniedz spēlē. Šī spēle ieguva nereālu popularitāti mazāk kā sešu mēnešu laikā pēc pārdošanas. Kaut kas neparasts slēpjas šajā spēlē. Protams, jūs jau eksplodējot ar interesi, un jums ir nodedzinātas pasaulē spēli un lejupielādēt spēli Far Cry.

Sniegs padomu un ne steigā, lai sāktu iepazīties ar spēli, vismaz virspusēji, ar pārskatiem par teksta un video atsauksmes. Un tad jūs varat viegli lejupielādēt spēli Far Cry. In Far Cry spēles spēlēt uzreiz pēc tam, kad jūs sākat lejupielādes process.

Viss gabals spēle stāsta jums par dzīvi bijušais desantnieks. Spēlēt tālu jūs to viņiem, galvenais varonis no spēles, tas nav brīnums, viņam ir pieredze militārajā jomā. Spēle notiek uz skaisto plašumi tropu paradīze salām Klusā okeāna Kabat. Jūsu pretinieki būs iesaistīti attīstībā mutācijas vīrusa cilvēkiem. Jūs atbilstat uz ceļa, kas jau inficēti primātiem.

Tostarp savu raksturu, lai palīdzētu jums un jums barjeras, ti, ienaidniekiem būs šīs rakstzīmes:

• Jack Carver;

• Valerie Konstantīns;

• Doyle;

• pulkvedis Richard Crowe;

• Dr Krieger.

Jack Carver - faktiski jūsu raksturu. Īpašnieks nomas uzņēmums ūdensceļu. Iesaistīts misijā jau ierodas uz salas.

Valerie Constantine - CIP aģents slepenas. Jack lūdz palīdzību, kas attiecas uz tās uzdevumu izpildi. Pēc plāna atklājas pārkāpumi Jack.

Doyle - inženieris, slepenu. Nosūtīta, lai noskaidrotu situāciju uz salas. Jack nogalināti.

Pulkvedis Richard Crowe - algotņu, galvas aizsardzībai salas.

Dr Krieger - galvenais ienaidnieks šajā spēlē. Kapteinis visās laboratorijās uz salas, lai izstrādātu īpašus materiālus.

Veikt katru Far Cry misija ir ļoti svarīgi, lai turpmāko notikumu gaitu. Arī tas viss ir saistīts ar no fragmentiem līmeņiem. Viss, kā parasti, sākas ar treniņu režīmā. Izstrādātājs piedāvā izvēli no vairākiem veidiem, kā sasniegt mērķi spēli.

Attiecībā uz visiem šiem piedzīvojumiem, jūsu varonis, protams, nevar izdzīvot bez ieročiem. Ka ierocis Far Cry iesniegta, var būt milzīgs šķirnes, bet visvairāk nepieciešams.

Un vienmēr ar savu Jack Carver ir aprīkošana vienības: Binokļi, lukturīti, nakts redzamības iekārtas, noteikt sprāgstvielas, pirmās palīdzības komplektu, bruņuvestes, piekļuves kartes un komunikators.

Spēle Far Cry izmantojot izteiksmīgas un skaidras grafikas iesaistīs tevi pasaulē ceļošanas tik pārsteidzošu paradīze uz Zemes. Vairāk un mūzika, labi izvēlēts atbalstīt vispārējā situācija uzsver punktu. Visapkārt reālu un vēlaties baudīt, bet jūsu uzdevums nedos jums atpūsties. Mums ir steigā. Steigā, un jūs, jo visi gaida jūsu palīdzību. Neaizmirstiet konsultēties spēli Far Cry saviem biedriem. Ikvienam vajadzētu justies kā varoņi.

Labs tu spēlē! Paldies par uzmanību!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more