Grāmatzīmes

FAR7

Citi nosaukumi: FAR7

FAR 7 online - atkarību pārlūkprogrammu MMORPG fantastikas žanra spēle, kurā notikumiem, kas risinās kosmosā. Vēsture saka, ka Zeme sen miris. Nekas pa kreisi, tas bija tik pazīstami cilvēki. Un tagad viņi ir pierast pie nepazīstamu platuma grādos biedējoši savu varenību no kosmosa. Tas jūs aizvedīs uz pasauli, kurā, pateicoties modernajām dzinēju HTML5, Gleznas un SVG planētām jārotē, zvaigznes zibsnīšana noslēpumaina gaisma un Frisky spaceships ceļot pa neparasto Visumu. Jūs sēdēt aiz stūres savu kosmosa kuģis, un iet uz piedzīvojumu. Ceram pārsteigt cīnās, uzmundrinošu mūziku, neaizmirstamas lidojumus reālajā laikā, aizraujošas misijas, iespēju tirgoties un vairāk. Ikvienam, kurš sāk spēlēt FAR7 diezgan ātri atklāj, ka viņš nevar izrauties no stingrākiem spēle. Solis atpakaļ virtuālajā pasaulē, kas dzīvo pēc noteikumiem, un darīt lielas lietas!

Kļūsti pilntiesīga kosmosa kopienas būs FAR7 reģistrācijas. Jums būs iespēja iekļūt spēli no jebkuras ērtu sociālo tīklu. Ja jums ir lapas Vkontakte par Facebook vai Twitter, nav problēmu. Ja tā nav, cik daudz darba, jums ir nepieciešams, lai izveidotu kontu, rakstot e-pasta adresi, lietotāja vārdu un paroli?

Sistēmas prasības nav pārāk augstas, tāpēc spēle ir pieejama PC īpašniekiem Far7 ar vidējiem rādītājiem. Taču jāņem vērā, ka tas ir nepieciešams moderns. Tā, piemēram, Firefox, Chrome un Safari. Galu galā, projekts izmanto jaunākās interneta tehnoloģijas.

Pieņemsim ņemt tuvāk apskatīt to, kas ir spēle FAR7. Tas ir patiešām milzīgs visums, kur vienmēr ir iespējami varonību. Tā ir vieta, kur jūs tiksies kolēģi uzticami un spēj novērtēt sevi pret cienīgs pretiniekiem. Šī nozare ir dziļā telpā, kur notiek gan kāpumus kritumus. Pats galvenais - vienmēr saglabāt optimismu un ticību nākotnei. Sākas FAR 7 spēlēt, jūs atradīsiet, ka šajā pasaulē pastāvīgi aust. Ir ķekars ienaidniekiem un medniekiem, kas sapņo jūs iznīcināt. Lai nebūtu būt vienatnē ar savām problēmām var pievienoties klanam. Pārvietojas no vienas planētas uz otru, jūs atradīsiet līdzīgi domājošiem cilvēkiem visur. Protams, ja jūs jūtaties pietiekami stipri, neviens apstājas glābt planētu atsevišķi. Bet ikviens, kas mēģina cīnīties kā daļa no milzīgs flotes, cīnoties pats novērtēt priekšrocības šī stila spēles.

Galvenais resurss ir rūdas. Tāpēc, ka viņas atkārtoti konfliktu. Rūdas var uzvarēt vai nozagt, un vienkārši ražot vai iegādāties godprātīgi. Starp citu, ja jums liekas, ka ir vērtīgs resurss, un jums ir pietiekami daudz, un var pārdot daļu. Kas vēl būtu interesanti to darīt, tāpēc tas ir pētniecība un izgudrojumi. Un veidotāji piedāvā daudz puzles, kas apmierinās pat pieredzējis lietotājs. Lūk, visi izvēlas to, kas viņam patika visvairāk. Tātad, spēlētāji var baudīt iespēju brīvas izvēles.

Puiši no Minskas, sēja savā studijā, strādāja krāšņumā. Lietotājiem ieguva oriģinālu dizainu, kas ne tikai rada nākotnē, un ļauj jums, lai izjauktu pilnībā. Cīņa pirāti, robotiem, citplanētiešiem, piedalīties grupas cīņās un nav jābaidās zvanīt tiem, kas jums nepatīk dueli. Iet par to! Priekšu dizzying uzvaru!

Sākt spēlēt FAR7 bezmaksas tagad un uz visiem laikiem, jums būs aizmirst to slinkums Jūsu atpūtai! Novērtēt šo revolucionāro projektu par savu pieredzi. Tas ir droši teikt, ka vilšanās nav apdraudēta. Mēs varam tikai novēlēt jums veiksmi un jauku atpūtu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more